Prosím o radu zkušené životem - výběr partnera

Anonymní
12.3.21 14:36

Prosím o radu zkušené životem

Dobrý den, už teď ve věku skoro 24 let přemýšlím o tom, abych si dobře vybrala vhodný protějšek a nebyla jednou nešťastná…
Co by jste si z těchto dvou možností vybrali?
A) kluk, který mě fyzicky přitahuje, cítím k němu obrovskou přitažlivost, zároveň ale takovou trochu nejistotu, jelikož se mi moc nelíbí jeho povaha a charakter (prosazuje názory na internetu trochu primitivně a vulgárně, o mámě mluví jako o matce a babičce jako babce)
B) kluk, který mě fyzicky nepřitahuje a moc se mi nelíbí, povahou je to ale naprosto zlatý člověk s čistým srdcem, má úctu ke svojí rodině, o mámě se baví jako o mamince, poslouchá co se mu řekne, nikdy není vulgární, je čestný a upřímný, nikdy by nezradil
Kterou variantu by jste si na mém místě vybrali a proč?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
25971
12.3.21 14:38

Ani jednoho, budeš v obou nešťastná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1896
12.3.21 14:39

Já bych asi v tomhle věku nedělala kompromis a počkala bych na někoho kde si budu jistější. Prvního bych nebrala určitě. A asi ani toho druhého, když to tak čtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10711
12.3.21 14:43

Ani jednoho, copak na světě už jinej chlap není? :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2220
12.3.21 14:43

Ta matka a babka už tady byla. Že už jsi se jednou ptala?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23797
12.3.21 14:44
@Anonymní píše:
Dobrý den, už teď ve věku skoro 24 let přemýšlím o tom, abych si dobře vybrala vhodný protějšek a nebyla jednou nešťastná…
A) kluk, který mě fyzicky přitahuje, cítím k němu obrovskou přitažlivost, zároveň ale takovou trochu nejistotu, jelikož se mi moc nelíbí jeho povaha a charakter (prosazuje názory na internetu trochu primitivně a vulgárně, o mámě mluví jako o matce a babičce jako babce)
B) kluk, který mě fyzicky nepřitahuje a moc se mi nelíbí, povahou je to ale naprosto zlatý člověk s čistým srdcem, má úctu ke svojí rodině, o mámě se baví jako o mamince, poslouchá co se mu řekne, nikdy není vulgární, je čestný a upřímný, nikdy by nezradil
Kterou variantu by jste si na mém místě vybrali a proč?

V tvém věku bych hledala člověka, který bude splňovat obě kritéria. Ve svém věku bych si vybrala B.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
12.3.21 14:45

Ani jednoho, počkala bych na někoho, kdo mě bude imponovat po všech stránkách. Ve 24 letech máš ještě čas na to, abys musela dělat nějaké definitivní rozhodnutí..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579

Já bych si vybrala toho třetího :lol:.
Zatím vážně nemáš důvod dělat takové kompromisy. Máš obrovskou výhodu, že Tě nic netlačí. Já svého životního partnera potkala ve 26, a bylo to akorát (u mě).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6440
@Anonymní píše:
Kterou variantu by jste si na mém místě vybrali a proč?

A kde bereš jistotu, že by „nikdy nezradil“? To přeci nikdy nemůžeš vědět…
Dále mluvit o mámě jako o „mamince“ taky nemusí být 2× zdravé…

Nevím no, já bych nebrala ani jednoho a poohlédla bych se (nota bene ve tvém věku) po někom třetím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
466
12.3.21 14:46
@carsa píše:
Ta matka a babka už tady byla. Že už jsi se jednou ptala?

Taky mi to přijde povědomé :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
296
12.3.21 14:47

Ve 24 letech bych byla klidně radši ještě pár let sama, než dělat kompromisy. To, co ti na každém z nich vadí už teď, by ti po chvíli soužití vadilo čím dál tím víc. Dá se najít chlap, u kterého ti budou vadit pouze drobnosti. Jen se člověk nesmí bát být chvíli sám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4061
12.3.21 14:48

Dvojku určitě ne. Podle mě skončí s s tím prvním, protože tě to k němu táhne, ale žádný terno to asi nebude.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2109
12.3.21 14:49

Za C) hodneho kluka s charakterem a dobrou povahou, co se mi bude libit a bude ma pritahovat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6599
12.3.21 14:50

Proc zakladas furt dokola stejne tema? :roll:

Admini ti to stare smazali??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
522
12.3.21 14:53

Když musíš vybírat a nejseš si jistá, tak ani jednoho. Až přijde to pravé ořechové, poznáš to a bude hned jasno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat