Prosím o radu - zuby a jídlo

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
875
19.12.21 13:22

Prosím o radu - zuby a jisdlo

Zdravím maminky, prosím více zkušené o radu. Máme dva osmimesicni chlapečky, jednomu leze už druhý zub, druhému začínají dva spodní najednou.
Ale ani jeden mi skoro vůbec nechce jíst, dají si za den jen um (už druhý den) a třeba kousek banánu.. Vůbec mi nechtějí masozeleninu, nejí kaše… Horečky nemají.. Je to v pořádku, nebo to mám
Zítra řešit s dr?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
875
19.12.21 13:29

Jen ještě dodám, že spí normálně, aji si přes den normálně hrají a ještě teda mají oba průjem…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
19.12.21 13:32
@Elea9 píše:
Zdravím maminky, prosím více zkušené o radu. Máme dva osmimesicni chlapečky, jednomu leze už druhý zub, druhému začínají dva spodní najednou.
Ale ani jeden mi skoro vůbec nechce jíst, dají si za den jen um (už druhý den) a třeba kousek banánu.. Vůbec mi nechtějí masozeleninu, nejí kaše… Horečky nemají.. Je to v pořádku, nebo to mám
Zítra řešit s dr?

Je to v pořádku, pokud dost čůrají. Dcera v té době byla v podstatě jen na mléku i když zuby nerostly. Vždyť když tebe bolí zub nebo v krku, taky toho moc nesníš. Můžeš zkusit třeba trošku chladnější přesnídávky

Příspěvek upraven 19.12.21 v 13:33

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28733
19.12.21 13:32

Normální, synovi jsou 2 a půl, teď mu rostou poslední stoličky a vždy, když má zrovna období růstu zubů, tak nechce jíst vůbec nic, klidně 3-4 dny nejí, něco vypije, dá si max třeba studenou přesnídávku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
19.12.21 13:35

@Havlova pocuranych plen mají jako normálně… A presnidavku do nich nedostanu ani náhodou, jak vidí lžičku tak ani neotevřou pusu, nebo lžičku odstrkuji jazykem… Jediná šance je když jim dám do ruky kus banánu nebo okurky, to si „ožužlají“..
A můžu s e zeptat jako dlouho u vás „toto období“ trvalo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
19.12.21 13:59
@Elea9 píše:
@Havlova pocuranych plen mají jako normálně… A presnidavku do nich nedostanu ani náhodou, jak vidí lžičku tak ani neotevřou pusu, nebo lžičku odstrkuji jazykem… Jediná šance je když jim dám do ruky kus banánu nebo okurky, to si „ožužlají“..
A můžu s e zeptat jako dlouho u vás „toto období“ trvalo?

Dcera obecně nic jiného než mléko nejedla, v 8 měsících ani pořádně neobědvala. Ještě ve 3 letech ho snídala, nic jiného nechtěla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
19.12.21 14:00

@Elea9 A co ty kapsičky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
19.12.21 14:08

@Havlova kapsičky doma vůbec nemáme… Ještě neměli kupovanou masozeleninu ani kapsičku

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9017
19.12.21 14:10

@Elea9 Ony se dělají i takové, které naplníš svým jídlem. Mají třeba v DM. Ale ony ty zuby za chvíli přejdou a na mléce vydrží.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18935
19.12.21 15:06

Rust zubu u vsech tri deti me uplne minul asi i proto, ze v 8 mesicich byly hlavne na mliku.
Je to uplne normalni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
10.1.22 10:32

U staršího tohle vždy trvalo dokud zub nebyl venku, chtěl jen něco na okusování aby si trochu ulevil. Jednou mu lezli 3 najednou a skoro týden byl jen na um :zed:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
875
10.1.22 12:30

@Dany.dee kluci skončili taky týden na UM, jeden má venku 4 a další dva lezou, druhý dva a lezou mu další tři… Prostě ideální období :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
423
12.1.22 10:03

@Elea9 já jsem teď zvědavá na druhého, zuby ´by měli začít růst každou chvíli. má oteklou dáseň, už měl i teploty ale zub nikde :D normálně jí i spí tak snad to nebude jako u staršího který mi 3 noci nechtěl spát a spal přes den :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat