Prosím o radu...Mám podezření, že sousedka psychicky týrá děti

Anonymní
29.9.20 08:33

Prosím o radu...Mám podezdření že sousedka psychicky týrá děti

Ahojky všem ráda bych se s vámi podělila o můj zážitek a poprosila vás o nějaké rady protože opravdu nevím co mám dělat nebo jak se v takové situaci zachovat. Předem se omlouvám za anonymní dotaz..ale nerada bych měla s paní do budoucna nějaký problém kdyby tady náhodou chodila.. S přítelem jsme se v létě přestěhovali do nového bytu vše z počátku bylo v pohodě ale v poslední době se u sousedů něco děje. Sousedka tam nejspíše bydlí ještě s nějakou kamarádkou nebo možná přítelkyni a s něma minimálně 5 děti v rozmezí věku 10-16 let. Skoro každé ráno ale občas i přes den nebo večer z bytu slyším jak matka po dětech řve sprostě a taky že jim vyhrožuje že je zabije nebo jako dnes ráno řvala po holčičce „ty k**vo malá táhni nebo vezmu nůž a ubodám tě“ pak už jen slyším vždy dětský pláč a děti odchází do školy s brekem. Dneska se ale jedna holčička pro něco vrátila domů a jen co otevřela dveře tak po ní matka začala řvát že si má pohnout a nakonec malou vyžduchla ze dveří a řvala po ní aby vypadla, Už několikrát jsem tam na ně chtěla vletět at se uklidní že mě to nebaví poslouchat každé ráno a hlavně po noční kdy se člověk chce opravdu vyspat, ale přítel mě vždy zadrží s tím že to nemám řešit jenže já k tomu opravdu nechci být lhostejná protože tohle mi jako výchovná metoda opravdu nepříjde. co bych podle vás měla dělat? Děkuji za každou radu :))

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15336
29.9.20 08:35

Kontaktoval policii /ospod/ fod ve vašem okolí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.9.20 08:38

Ježíš, to je hrozný. Je mi úplně líto těch dětiček :( No, já bych to asi nejspíš taky nahlásila protože tohle je moc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1221
29.9.20 08:38

No tak co asi myslis, ze bys mela delat? Tak pokud to je opravdu tak, jak to licis, tak zavolej na policajty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8905
29.9.20 08:41

Ty kraso. No já bych asi došla na chodbu, začala si to nahrávat a pak kontaktovala policii, socialku 8o 8o strasny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.9.20 08:42
@TopSecret píše:
Ty kraso. No já bych asi došla na chodbu, začala si to nahrávat a pak kontaktovala policii, socialku 8o 8o strasny.

To je dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
333
29.9.20 08:43

Až se to bude zase dit, tak hned zavolej policii, mám pocit, že můžeš anonymně. Dávat od toho ruce pryč je strašný.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
378
29.9.20 08:46

Ani nechci myslet na to jak těm dětem musí být. Takový ženský by neměli mít deti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20339
29.9.20 08:47
@TopSecret píše:

Asi bych udělala to samé.
Až z dětí vyrostou dospělí, budou stejní. Rychle zavolat nejlépe OSPOD /sociálku/, oni to už nějak udělají, aby tam byl klid.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13457
29.9.20 08:51

Na nic nečekej, vezmi telefon a zavolej na sociálku a rekni to co jsi tady napsala. Ty deti v tom ziji kazdy den, ani si nechci představovat ten stres a beznadej ve ktere ziji :(
Je Tva povinnost jim pomoci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
189
29.9.20 08:53

Přesně jak radí holky výše…nenechat to být.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19134
29.9.20 08:55

Uprimne, neverim, ze toto bude nekdo resit. Pokud chces mit, zakladatelko, ciste svedomi, tak to nahlas, ale dokud je to v teoreticke rovine, tak je to jen hrubsi zpusob nadavek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3565
29.9.20 08:56

Nahrát na telefon a a rešit s OSPOD a policií. Chudáci děti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13746
29.9.20 08:57

Natáčet raději ne, mohlo by se to otočit proti tobě (GDPR) :roll: Ale určitě volej policii (pokud je to denodenně, tak klidně s předstihem), kontaktuj OSPOD. Pokus se do toho nevkládat fyzicky, aby ses pak nezačala bát i sama o sebe :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1210
29.9.20 08:57

OSPOD, on je postrasi a třeba si pak dají pozor :nevim: Nahrávka je dobrý nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama