Reklama

Prosím o tipy na ubytování v Dolní Moravě a okolí

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

arrow
Stálice 84 příspěvků 7 inzerátů 24.08.18 16:00
Prosím o tipy na ubytování v Dolní Moravě a okolí

Hledáme něco menšího v Dolní Moravě nebo v okolí, penzion či chatku. Máme tříleté dítě a psa. Předem díky za tipy! :-)

Reklama

Reakce:

Helen78
Kecalka 460 příspěvků 24.08.18 16:33

Můžu doporučit Penzion Terezka, měli jsme apartmán s kuchyňkou, je možnost i večeří, ty jsou teda nic moc, typu závodka, není to tak špatné, ale cena neodpovídá.

Sedlanka8
Nováček 8 příspěvků 29.08.18 13:43

Co tak bystrice pod hostinem a penzion ovcarna priamo na vrchu hostina? krasne prostredie a prijemny penzion **** ¨ edit admin: smazán odkaz

arrow
Stálice 84 příspěvků 7 inzerátů 29.08.18 14:30

@Sedlanka8 děkuji za tip, ale od Dolní Moravy je to přes 100km, hledala jsem něco v okolí

zoidberg
Extra třída :D 11627 příspěvků 30.08.18 13:43

Já byl víckrát tady, je to cca 100 m od lanovky a tak 200-300 m od hřiště a lanového centra. http://www.podslamnikem.cz/

arrow
Stálice 84 příspěvků 7 inzerátů 30.08.18 16:18
@zoidberg píše:
Já byl víckrát tady, je to cca 100 m od lanovky a tak 200-300 m od hřiště a lanového centra. http://www.podslamnikem.cz/

Děkuji, to vypadá hezky a ještě je to blízko všech aktivit :palec:
Za sebe můžu doporučit i Vistu, taky paráda, ale letos nám bude stačit s prckem něco obyčejnějšího. Díky za tip!

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Prsten ve vagině, zvracení nebo zbořený dům. Tyto žádosti o ruku se moc nepovedly

Žádost o ruku je sakra důležitá věc. Někdo to provede klasicky, moc se s tím... číst dále >

„Co je to Řeporyje?“ Venkov s výhodami města, kde se občas střílí. A Novotným

Nejstarší písemná zpráva o Řeporyjích je z roku 1277, kdy je Přemysl Otakar... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >