Prosím o Váš názor - můj manžel není pravděpodobně otcem

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
alpinka
Nováček 1 příspěvek 08.10.08 13:50
Prosím o Váš názor - můj manžel není pravděpodobně otcem

Zjistila jsem, že jsem ve druhém měsíci těhotenství a můj manžel není pravděpodobně otcem dítěte - udělala jsem jednu chybu a teď za ní budu muset platit. Mám obavu, že po narození děcka všichni poznají, že mu není vůbec podobný.....prosím co si o tom myslíte. Četla jsem,že každý vidí co chce ale chtěla bych znát i další názory…stalo se některé z Vás něco podobného.
 Díky.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Reakce:
capinka
Kelišová 7461 příspěvků 08.10.08 13:58

No myslim, ze vzhled je to nejmensi! Co ten zbytek, jako treba jina krevni skupina? To by jsi mu asi nevymluvila…A mys­lim, ze jde hlavne o nej a ne o ostatni lidi. A vim, ze na tohle jsi se neptala, ale neodpustim si to-kdyz uz zahybas, tak aspon s antikoncepci…

Cow
Kecalka 392 příspěvků 08.10.08 14:03

Alpinko, to je nepříjemná situace. Já bych se na tvém místě nepřiznala. A doufala bych, že to nebude tak moc vidět. Je to jisté, nebo jen pravděpodobné? Pro manžela by to byl asi velký šok. To už je něco jiného, než jen nevěra. Ale už se to týká toho malého broučka. A já si myslím, že otec je ten, který se stará a má dítě rád. Stejně jako se má zatloukat nevěra, tohle bych zatajila. Držím ti palce a doufám, že si budete miminko užívat.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 08.10.08 14:06

Zatloukat ! k ničemu to nebude, když se přiznáš, akorát se ti rozpadne manželství - a věř tomu, že by se to nejspíš stalo. Chudák manžel, myslím že je pro něj daleko lepší nevědět, než vědomně vychovávat cizí dítě. Doufej, že není moc paranoidní a že si nenechá udělat test DNA. teďka je to tak populární.
doufej, že bude podobné Tobě. Malé děti jsou málokdy doopravdy podobné rodičům, spíš se v nich rodiče hledají.

davmi
Kelišová 5252 příspěvků 08.10.08 14:06

Tak pokud cekas dite napr.s cernochem,tak asi bude pruser:-)Ne vazne,pokud budou vsichni presvedceni,ze je otcem manzel,nebude mit nikdo duvod hledat podobnost.

makina
Neúnavná pisatelka 15326 příspěvků 08.10.08 14:07

To je těžká situace… Já bych to asi nepřiznala a celý život se modlila, aby někdo z nich nemusel jít na nějaké testy, třeba kvůli transplantaci. Chlap by to asi těžko rozdýchával, kdyby se to dozvěděl teď a kdo ví, jestli by neuděl nějakou nepřeloženost… Až bude dítě starší, možná by se s touto zprávou srovnal snadněji…

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 08.10.08 14:10

Já už snad ani nevěřím dotazu:-) Že by zrovna tento dotaz nepsal anonym?

Pokud otec není jiné barvy pleti - zatloukat, zatloukat, zatloukat.

stanuska
Echt Kelišová 8671 příspěvků 08.10.08 14:13

Ahoj,
napadlo mě to samé jako holky,jestli milenec nebyl jiné barvy pleti tak zatloukat,zatlou­kat....... 8)

Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 08.10.08 14:22

asi jsem jiného názoru, ale myslím, že zatloukáním nic nevyřešíš… co když bude dítě někdy nemocné, bude mít úraz..... ( tohle ti v žádném případě nepřeju) a bude potřebovat nějaké vyšetření, testy..... co potom?
Myslím, že o vzhled vůbec nejde… přesně jak píšeš, každý chce vidět to co chce…

holka situaci ti vůůůůůbec nezávidím...... ale asi budeš muset s pravdou ven......

dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47197 příspěvků 08.10.08 14:27

Já bych nevydržela celej život lhát.myslím že i chlap tohle dokáže překonat i když to bude těžký,já bych to řekla

Katuša
Kecalka 128 příspěvků 08.10.08 14:29

Že jsi si měla dávat pozor ti říkat nebudu, to už víš sama. Spíše mě zajimá, jestli jsi si určitě jistá, že to dítě není manželovo.

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 08.10.08 14:36

ale no tak,
pravděpodobnost, že bude potřebovat transplanataci kostní dřeně nebo ledviny je dost malá, to bych klidně riskla.

kdyby náhodou nevyšla krevní skupina - ale to by manžel musel být hodně chytrej, aby věděl, jak se KS dědí (mimochodem jakou máš KS ty a jakou manžel?)

podoba - nemá li milenec nějaký dominantní znak, třeba extra orlí nos, tak podobu bych taky neřešila. děti jsou podobné všem.

A i kdyby se to provalilo, tak ty o tom přece nemusíš vědět !
Ano, podvedla jsem tě tehdy, ale měla jsem kondom a milovala jsem přeci i stebou, byla jsem přesvědčená, že dítě je tvoje.

teda na praktikující katoličku jsem podivuhodně vynalézavá :-)))

Vážně, myslím si že přiznáním člověk sice uleví sobě, ale děsně přitíží tomu podvedenému. Přiznat se je vlastně sobecké.
sama jsem manželovi řekla, že kdyby mě náhodou podvedl, ale nechtěl by mě opustit, ať se mi raději nepřiznává. Dovedu si představit, jak by mě to ranilo a že by se to asi nikdy nezahojilo, i kdyby toho upřímně litoval.

Jitula
Kelišová 5677 příspěvků 08.10.08 14:40

Pudloslava není to jen o transplantaci… kamarádky malý byl v pohodě do nějakých 3 let, pak se mu objevovali na těle modřiny a museli do nemocnice… nějaká puruche krve či co… a při testech se zjistilo, že přítel (tehdy už manžel) vlastně není otec… ona to věděla, ale samo nic neřekla..... náhoda je svina věc......

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34289 příspěvků 08.10.08 14:42

Jitkule jojo, dědičná onemocnění taky jsou, ale ta pravděpodobnost je pořád myslím dost malá. Ostatně dotyčná (teď nevím jméno) by mohla vědět, jestli milenec něčím takovým trpí, nebo ne.

Gina
Ukecaná baba ;) 1134 příspěvků 1 inzerát 08.10.08 14:43

Pokud bych se ocitla já v tvé kůži, rozhodně bych se manželovi nepřiznávala, ale šla bych nejspíš tajně na potrat (pokud se to tedy dá utajit-neznám všechny ty procedury okolo toho, ale snad se dá na něco vymluvit…). Nevím, do kolikátého týdne se dělá, ale nemohla bych žít s tím, že dítě není jeho a že je šance, že se to manžel dřív nebo později dozví - myslím, že bych se také hodně bála podoby - vždyť přece ten známý případ z médií o výměně dvou holčiček v porodnici vznikl proto, že si tatínek nechal udělat testy z důvodu, že se mu kamarádi posmívali, že ta malá vůbec nevypadá jako on.
Je to těžká situace a těžké rozhodování, tak ti přeju pevné nervy.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Rýsuje se snad rozchod? Kopřivová a Jágr nejspíš nebudou na Vánoce spolu!

Spekulace o tom, že se vztah hokejisty Jaromíra Jágra a Veroniky Kopřivové... číst dále >

Články z Ona Dnes

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >

Pracny, košíčky a další skvělé cukroví, které pečeme v redakci

Také letos vám přinášíme osvědčené recepty na vánoční cukroví, které se peče... číst dále >