prosím o vaše názory "ZMĚNA KLIMATU"

Anonymni
12.12.07 19:07

prosím o vaše názory "ZMĚNA KLIMATU"

Prosím o vaše názory na tento článek:

http://www.novinky.cz/…sti-let.html

děkuji všem

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3467
12.12.07 19:31

Anonymní, co chceš slyšet? :( Je to hrůza, ale co s tím zmůžeme my - obyčejní lidé, když to záleží na hlavách velmocí??? Nechápu už delší dobu, proč nic proti globálnímu oteplování nedělají, nebo to tak aspoň vypadá… :roll: Vždyť můžou plno věcí nařídit, zakázat… Je mi z toho smutno, radši na to nemyslím, člověk by se zbláznil… :( :( :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
xyz
3294
12.12.07 19:45

Jistě, je to hrůza, ledovce tají, ostrovy se potápějí, Nizozemí zaplavuje voda, ozónová díra je jak dvě Evropy (nebo kolik), v Austrálii vylezete na slunce a máte rakovinu… jen náš pan prezident si myslí, že je to humbuk a nic se neděje :evil: . Jistě že po vzoru USA, kteří rozhodně ignorují Kjótskou dohodu a dál používají freony a podobné věci :evil:
A my tady třídíme pet flašky a kelímky od jogurtů a mocipáni si stejně dělají co chtějí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3467
12.12.07 22:00

Zorko, naprosto souhlasím… :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2583
12.12.07 23:37

Taky se děsím, co čeká moje děti. :( Co s tím? Každý by měl začít především u sebe. Minimem je třídění odpadků, další krok je třeba nekupovat každou s prominutím hovadinu, kterou vidím a víc přemýšlet, co kupuju, kde se to vyrábí a proč to muselo objet půl zeměkoule. Další tipy na šetrnější chování si jistě najde každý zájemce sám.
Nesváděla bych vše jen na politiky - ti jsou jen věrným odrazem svých voličů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5264
13.12.07 08:30
1. neviděla bych to až tak černě, podle podobných prognóz jsme se neměli dožít ani roku 2000 :wink:
2. začít každý u sebe - ano jistě. Ale, četla jsem článek, kde fakt těžce eko rodina byla porovnávána se středně eko a ne eko. Průšvih byl, že eko rodina si dopřála dovču letadlem a tím vyšla v testu nejhůře protože je to velká eko zátěž. Tudíž moc nechápu volání „rádoby eko států“ a jejich hrozby ozónovou dírou a každý si na samit dorazí vlastním letadýlkem… ale to neznamená, že netřídím odpad, nezajímám se o ekologii…
3. viděla jsem pár záběrů jak jistá velmoc vede podle mě dost zbytečnou válku. A dokud si nepřestanou „hrát na vojáky“ tak nevěřím, že se hrozby glob.otep. zlepší. Oni tam mají „pár“ stíhaček, tanků, sem tam nějakou „střeličku“.
Myslím, že bod 3 by měl být na programu politiků a to velmi rychle, pokud podobné články berou vážně. [quote:af5d4ad796]proti tomu se ale staví Spojené státy a Evropská unie. Zastávají názor, že nová cesta by měla mít mezinárodní charakter a všechna plavidla by měla mít právo ji využívat.

a tohle mě taky dostalo: ano jezděte tam smradlavejma loděma a nejlíp ještě, když tam naleznete ropu (o tu samo nejdřív pobijte)…a pak si ji začněte těžit :evil:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama