Prosím o zkušenosti - těhotná i přes antikoncepci?!

Anonymní
13.8.11 22:14

Prosím o zkušenosti - těhotná i přes antikoncepci?!

Prosím poraďte, jestli máte někdo podobnou zkušenost.. Minulý měsíc jsem přešla z HA Belara na Minervu, kterou jsem začla brát hned v návaznosti (jak řekla doktorka). První plato Minervy jsem dobrala a teď mám 5. den pauzu a stále jsem nedostala menstruaci a to je sobota večer, pravidelně jsem to dostávala ze čtvrtka na pátek a teď pořád nic. HA beru už desátým rokem a nikdy se mi tohle nestalo, děti nemám a zatím to ani stále neplánujeme. O to víc mě děsí stavy za poslední týden - dva dny mě šíleně pálila žáha i po vodě, jsem unavená aniž by to mělo důvod, pobolívá mě stále hlava, mám šílenou žízeň a pak díky tomu chodím hodinu co hodinu na malou, dneska k tomu bolesti v podbřišku přitom menzes stále nikde, už začínám být docela na nervy.. je možný, abych fakt byla těhotná? Přítel mě uklidňuje (nebo spíš sebe..), že to nějak dopadne.. ani těhu test doma nemám :-( prosím o podobné zkušenosti! Díky

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9918
13.8.11 22:21

Podle me je to jen prechodem z jedne HA na druhou :wink: Predpokladam, ze obsah hormonu je u te druhe nizsi nez u predchozi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 22:25

Podle krabičky mají obě stejné množství hormonů..  :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
8322
13.8.11 22:28

Takto těžko kdokoli poradí,příznaky se můžou i psych.vsugerovat.Určitě bych se nechtěla nervovat a zítra vyrazila pro testík.Toto vše budou jen dohady,možné to je,každá antiko má určité procento selhání-ale proč se nervovat předem.Určitě dej vědět,jak testík dopadnul.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9918
13.8.11 22:32
Anonymní píše:
Podle krabičky mají obě stejné množství hormonů.. :nevim:

Tak proc jsi prechazela z jedne na druhou? Prvni se prestala vyrabet? Vetsinou se predepisuje jina s jinym obsahem hormonu :think: ale jinak souhlasim s prispevkem viz vyse, zbytecne se nestresuj a udelej si testik a budes mit klid :hug: :hug: priznaku je cela spousta a kazda zena je proziva jinak, neda se to takto odhadnout.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.8.11 22:41

Přešla jsem kvůli ceně, obojí je na akné a ta první (dražší) se mi po roce nijak neosvědčila, tak mi doktorka řekla ať zkusím Minervu.. každopádně díky za reakce, snad je to jen tou změnou.. Ty příznaky asi ale vsugerovaný nebudou, uvědomuju si to totiž až dneska zpětně kdy jsem se začala připouštět tuhle možnost..

• Nahlásit
  • Citovat
Oz
9304
13.8.11 23:08

Tak to jsem sama zvědavá, já zkušenost nemám. :-D Těhotná klidně být můžeš, nebyla bys první ani poslední, která otěhotněla přes HA. Zítra sem nakouknu a jsem zvědavá na test :wink: Držím palce, ať je výsledek dle tvých představ :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
10596
14.8.11 09:15

udelej si testik,ja pres pravidelne branou HAK otehotnela

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19472
14.8.11 14:05

Neni to zrovna pravdepodobne, ale je to mozne. Muj kolega ma takhle prvniho syna. Po trech dcerach. :wink: Diky tomu musel odejit pracovat do zahranici i s rodinou, protoze je z platu tady ani s vedlejsakem neuzivil…ale asi je spokojenejsi nez driv, rekl bych.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.8.11 15:20

Díky za reakce, dneska se to samo vyřešilo, při pěkných bolestech, který jsem už dlouho neměla, se dostavila MS, ale testy si asi nakoupím do zásoby, ať příště nejsem zase takhle vyplašená.. 8-)

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
12.7.14 16:56

Dovolte mi vetrit se s dotazem na ty, co otehotnely pri antiko-jak jste to poznaly, pokud jste nedostavaly ani jindy MS? Mne pobolivaji prsa, pali zaha…Test si zatim delat nechci, jen by mne zajimaly Vase zkusenosti. Anonym, nechci, aby to zatim nekdo vedel :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
7629
12.7.14 17:04
@Anonymní píše:
Dovolte mi vetrit se s dotazem na ty, co otehotnely pri antiko-jak jste to poznaly, pokud jste nedostavaly ani jindy MS? Mne pobolivaji prsa, pali zaha…Test si zatim delat nechci, jen by mne zajimaly Vase zkusenosti. Anonym, nechci, aby to zatim nekdo vedel :oops:

stalo, ale zrejme mladickou nevedomosti, protoze jsem prodelala strevni virozu a nejak jsem nepodchytila, ze se ucinek HA snizuje.Dost me bolel podbrisek a prsa a byla jsem strasne, ale strasne unavena. test pozitivni, kontrola mimodelozni tehu a nasledna revize.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.7.14 17:07

Mne podbrisek neboli, jen prsa, jsem nervni na manzela i na kluky, pali me zaha a je mi tak nejak celodennne blbe od zaludku. Vim, ze beru poctive, leky jsem nebrala, virozu ani nic jineho nemela.

• Nahlásit
  • Citovat
8469
12.7.14 19:23
@Anonymní píše:
Mne podbrisek neboli, jen prsa, jsem nervni na manzela i na kluky, pali me zaha a je mi tak nejak celodennne blbe od zaludku. Vim, ze beru poctive, leky jsem nebrala, virozu ani nic jineho nemela.

Jak už tu někdo psal, u každé antikoncepce je určité procento selhání. Příznaky můžeš mít vsugerované, jestli si třeba tajně přeješ miminko. Proč si nechceš dělat test? Tady ti nikdo těhotenství neurčí. :-) Jen ti dají tu naději, že ano, může to tak být.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6747
12.7.14 20:53

Já třeba itěhotněla dokonce dvakrát při braní HA, prvně jsem byla hloupá a nepolídala si vedlejší účinek léku atb, a momentálně jsem nemocná nebyla žádné lky nebrala a stejně jsem po víc jak roce užívání HA otětněla znovu, podle dr je opravdu vždy možnost ne sto pro krytí, ale také někdy stačí, stres, dva dny průjmů, zvracení a už to jede, účinek mizí. Po poradě s ruhým dr. vyšla najevo ještě možnost že prostě tělo HA neumí vstřebat celou tudiž také nechrání naplno. U obu jsm to na sobě začala poznávat cca kolem 5 týdne, celkově jsem se cítila (jiná), MS nedorzila, podrážděné, nevolnosti a sem tam ty prsa zabolela. Pokud můžu poradi počkej týden po očekáváné MS a kdyžtak otestuj.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama