Špinění po vyšetření

31
27.10.06 15:16

Prosím odpovězte někdo - špinění po vyšetření

Mám problém jsem ve 38 týdnu těhotenství. Včera jsem absolvovala běžné vnitřní vyšetření ale od té doby tj. druhý den špiním - nevím zda je to normální.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3744
27.10.06 15:28

Ano, stává se to.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1547
27.10.06 15:44

Ahoj Borny, myslím, že úplně normální, já špinila - a nepletu-li se v podobně vysokém týdnu - po vyšetření dva dny, malinko sice, ale přece jen, a v pohodě. Pokud prý se to nezhoršuje nebo ta krev neni červená, jakože čerstvá, tak to neva.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
176
27.10.06 15:53

Ahojky, podle mě je to určitě normální, mě se to při posledních vyšetřeních stávalo také, a i mi to už víc bolelo, než ze začátku.
Takže žádný strach a přeju bezproblémový porod a zdravé a šťastné miminko.
Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2857
27.10.06 18:53

ahoj

dr. tě měl upozornit že po vnitřním vyšetření můžeš krvácet… já krvácela po vnitřním vyšetření v 35 tt - mě osobně to vyšetření bolelo - krvácela jsem jen velmi mírně, za dva dny to přešlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.10.06 19:49

Ahoj.

Při prvním těhotenství jsem po vyšetření v 32tt krvácela. Vzhledem k problémům se zkracováním čípku jej dr. vyšetřovala důkladněji. Ovšem předem mě upozornila, že to bude bolet, že budu krvácet, ale do 24 hodin to musí přestat. Jinak bych musela na kontrolu.

Beruška :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
22.3.11 12:13

Ahoj, ráno jsem byla u lékaře a doma jsem zjistila, že jsem trošku špinila, teď se už zdá, že to je dobré. Jsem 11+6, lékař mě vyšetřoval jen pohmatem. Mám šílet? Volat lékaři? Docela mám strach. :-( Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7213
22.3.11 12:20
jajul píše:
Ahoj, ráno jsem byla u lékaře a doma jsem zjistila, že jsem trošku špinila, teď se už zdá, že to je dobré. Jsem 11+6, lékař mě vyšetřoval jen pohmatem. Mám šílet? Volat lékaři? Docela mám strach. :-( Děkuji.

neee klid,me se to parkrat taky stalo,vespod je vse prokrvene,citlive…lekar me vzdy upozornil,ze muzu trochu zaspinet

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
68253
22.3.11 12:27

Klid, to je normální ;-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6423
22.3.11 12:33

Ahojky taky jsem v prvnim tehu pri vysetreni ve 3 trimestru krvacela,ale do druheho dne to prestalo,krvacela jsem dost,ale nez jsem dosla domu uz jsem jenom spinila a doktorka rekla,ze do druheho dne to prestane a taky ze jo,neboj to je v pohode,stava se to
Ted cekam druhe miminko a taky mne cekajetse vysetreni ve 3 trimestru,tak uz aspon nebudu vystrasena jakov prvnim tehu :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
96
22.3.11 12:37

Ahoj, taky jsem byla minulý týden na vyšetření a po něm ze mě vyteklo trochu čiré krve, tak mě to dost vyděsilo, trvalo to ještě druhý den, i když krev už byla hnědá a pak to přestalo. Prý jak je čípek hodně překrvený, tak na něm může prasknout žilka a pak se tohle stane. Aspon jsem se uklidnila, že má někdo taky podobnou zkušenost, ale člověka to dokáže hodně vylekat.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11369
22.3.11 12:39

Já vám tak děkuju! :huban: Jsem už od 6. týdne na neschopence, protože jsem špinila. Beru utrogestan. A teď tohle. Myslela jsem, že mě omejou, na miminko jsme rok čekali. Děkuju moc, hned jsem klidnější. :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15406
22.3.11 12:52

Vůbec se neboj, mě doktorka pokaždé ke konci upozorňovala, že můžu lehce krvácet :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
22.3.11 13:07

Uplně normální, taky se mi to stávalo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19493
22.3.11 13:07

a nedelali ti hamiltona?? Ja ho celou dobu nechtela a doktorka vysetrovala a nez jsem ji stacila neco rict, tak jsem to mela :-D

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama