Petice za zvýšení příspěvku na péči pro lidi s postižením

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 13.09.18 16:26
Prosim podepiste petici - zvyseni prispevku na peci

Petice je tady : http://hlasujemepro.cz/
Mockrat dekuju za kazdy podpis za vsechny nase opecovavane :kytka: :srdce: :kytka:

Reakce:

Halamka
Závislačka 3664 příspěvků 1 inzerát 13.09.18 16:54

Máš to tam. Sdílela jsem…

Demi
Závislačka 4067 příspěvků 13.09.18 17:20

Podepsáno :mavam:

marťáánek
Povídálka 34 příspěvků 13.09.18 17:55

@Tarjei Klidně bych podepsala, ale nelíbí se mi to, že mi budou něco posílat na email, nemám ráda otravné emaily.

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 13.09.18 18:13

Podepsáno.
@marťáánek pošlou první mail, označíš adresu jako spam, popřípadě zablokuješ, a máš klid ;)

luloinka
Zasloužilá kecalka 606 příspěvků 13.09.18 18:13

Edit. Odesláno 2×

jjpnycme
Nováček 1 příspěvek 13.09.18 18:55
Příspěvek na péči?

Dobrý den,
mám postiženého 17-letého syna (těžké kombinované tělesné i mentální postižení). Zatím chodí do školy, ale až škola jednou skončí, vůbec netuším, co budu dělat.
Já naopak toužím po tom, aby EXISTOVALY nějaké instituce, které by mi s péčí o syna pomohly. Něco jako školka pro postižené dospělé - kam bych syna ráno v osm dovezla, měl by tam zajímavý a jeho postižení úměrný program, a odpoledne bych si jej odvezla domů. Já bych mohla nadále pracovat: jednak ještě zdaleka nejsem důchodkyně, peníze prostě k životu potřebujeme a upřímně - 24 hodin denně a 7 dní v týdnu bych s ním sama prostě nedala.
Podpora domácí péče je bohužel sdružena se sníženou dostupností „institucionální“ péče, což já nechci.
Proto petici rozhodně nepodepíši.
A obecně - Asistence o. p.s. opakovaně podniká akce, které svědčí o tom, že nemají ponětí o podstatě života s postižením. Domácí péče - to není pomoc do svetříku krásné blonďaté dívce na vozíku (viz obrázek u petice), ale obvykle jde o utírání zadků a slin dospělým lidem, kteří Vás na oplátku majznou něčím po hlavě…
Omlouvám se, že se nepodepisuji. Nestydím se za své názory, jen jsem už příliš unavená. A ať se snažím sebevíc, různí „dobroserové“ (pardon) mi neustále házejí klacky pod nohy.

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 13.09.18 19:18

podepsáno

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 13.09.18 21:00

@jjpnycme ono jde v zasade i o svobodu volby. Vice penez rovna se muzu si vybrat, jestli budu ve vetsim klidu pecovat doma nebo si budu moci dovolit zaplatit nejaky stacik napriklad. Sama mam tri syny, prostredni je tezky autista s retardaci, je mu jen 11 ale sranda uz to prestala byt hodne davno.

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 13.09.18 21:01

@marťáánek urcite by bylo byvalo jednodussi kliknout na potvrzovaci mail nez popsat duvod, proc ne…

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 13.09.18 21:02

@Halamka @Demi @luloinka dekuji :kytka:

dagmarkaa
Neúnavná pisatelka 15141 příspěvků 13.09.18 21:06

Podepsala jsem.

Aillet
Ukecaná baba ;) 1463 příspěvků 13.09.18 21:07

Máš ho tam :palec:

Tarjei
Závislačka 4106 příspěvků 13.09.18 21:12

@dagmarkaa @Aillet :hug:

WERISKA
Vesmírná mluvilka 33144 příspěvků 14.09.18 17:31
@Tarjei píše:
@jjpnycme ono jde v zasade i o svobodu volby. Vice penez rovna se muzu si vybrat, jestli budu ve vetsim klidu pecovat doma nebo si budu moci dovolit zaplatit nejaky stacik napriklad. Sama mam tri syny, prostredni je tezky autista s retardaci, je mu jen 11 ale sranda uz to prestala byt hodne davno.

jj, jsem doma takto již skoro 19 let

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Seriál o motorickém vývoji: Co se děje ve třetím roce?

Děti ve třetím roce života své okolí baví rozpustilostí. Rády tančí, zpívají... číst dále >

Video: Vlastnoručně vyrobeným adventním kalendářem zpříjemníte dětem čekání na Ježíška

Děti začínají být natěšené na vánoční dárky, tak jim to netrpělivé čekání... číst dále >

Články z Expres.cz

StarDance je nedobytný formát. Vokální skupinu Skety diváci pořadu odmítli

Ptáte se, proč během šestého přenosu taneční soutěže StarDance chyběla... číst dále >

Malý blondýn s černou botou: Má Juncker během konference každou botu jinou?

Na tiskovou konferenci v belgickém Bruselu, kde vystoupil předseda Evropské... číst dále >

Články z Ona Dnes

Když táta zemřel, neměl ani šedesát kilo, vzpomíná dcera Michala Tučného

Táta Michaely Tučné je dodnes ikonou české country music. Báječná ženská,... číst dále >

O 10 let mladší: Přece nesklouznu zpátky, kdy jsem byla vyžraná kisna

Drahomíra a Tomáš jsou kamarádi, kteří postrádají sebevědomí. Oba mají za... číst dále >