Prosím pomozte vypátrat ztraceného tatínka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 05.12.09 22:25
Prosím pomozte vypátrat ztraceného tatínka

Ahoj holky, obracím se na vás s prosbou o pomoc/radu/in­formaci.
Stručně o co jde:
jedné mamince se před půlrokem narodil syn, jehož tatínek zmizel ke konci těhotenství a slehla se po něm země. Protože údajně už neměl žádnou rodinu, maminka za dobu jejich vztahu poznala vlastně jen jednoho jeho kamaráda, který tvrdí, že o něm taky nic neví. Jako pohřešovaného ho ani jeden nenahlásili, ta maminka nezná ani jeho trvalou adresu, protože spolu pobývali v okolí Prahy na podnájmech.
Nyní tu adresu dost naléhavě potřebuje k doručení soudní obsílky.

Tak. Její příběh i s diskusemi si můžete přečíst zde:
 https://www.emimino.cz/…seniji-6652/

https://www.emimino.cz/…ajiny-28602/

Nebo – jestli máte některá nějaký nápad, jak vypátrat ať už fyzicky tohoto člověka nebo jeho trvalou adresu (bohužel nevíme ani jeho r.č., známe jen jméno a datum narození) napište.
Je velmi pravděpodobné, že má různé závazky a dluhy, možná je uveden v registru dlužníků. Tady mám velkou prosbu, nemáte někdo zaplacený přístup do tohoto registru a nemůžete tam zapátrat? Stačí vyčíst tu adresu, není potřeba ani žádný výpis.
Nebo do jakého jiného registru bychom se mohly podívat a pátrat?

Děkuju moc za pomoc

Příspěvek upraven 07.12.09 v 09:48

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Angua
Hvězda diskuse 50730 příspěvků 06.12.09 00:37

Toto není asi náhodou on, že? :oops: :lol: http://www.facebook.com/…r/1435350915

Práskla jsem to jenom tak do Googlu a toto mi vypadlo… Ještě když jsem to hodila na FB, tak vypadli další , jenom nástřel na slepo, těžko to vyjde…

Jinak mě napadla akorát knihovna, ale z vlastní zkušenosti vím, že tam lidi nové adresy moc nehlásí.

Co třeba doktoři, nemocnice (jestli byl) - ti ale zas asi nemůžou nic říct… Nepracoval nikde? Jakékoli místo, kde by potřeboval občanku - nějaká půjčovna nebo tak, telefonní operátor… Co nějaký imigrační úřad, kde mu přidělili občanství, tam se trvalé bydliště nehlásí? Nebo někdo známý, kdo pracuje v bance a mohl by do toho rejstříku dlužníků nahlédnout (já jsem se tam registrovala, ale zaplacené nemám bohužel nic). A nebo pak jít zpátky a zkusit matriku v Košicích a třeba pohledat rodiče, rodinu… Což je taky šílené.

Nebo pak už jedině Pošta pro tebe :lol: (ne, sorry, blbá sranda, vím, že to není k situace k smíchu :-? )

Přeju hodně štěstí :palec: , když pomoct jsem asi moc neuměla… :roll:

maxik
Kelišová 5811 příspěvků 06.12.09 02:03

Jen technická - píšeš, že nar. v Košicích - papírově je skutečně Pavel, nebo Pavol, nebo těžko říct?

Monique1
Závislačka 3588 příspěvků 06.12.09 09:20

U nás v práci jsme tuším registrovaní a máme zaplaceno… Zkusím v pondělí napsat holkám, jestli by se mi tam mohly podívat.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.12.09 09:47
maxik píše:
Jen technická - píšeš, že nar. v Košicích - papírově je skutečně Pavel, nebo Pavol, nebo těžko říct?

Dobrá otázka: údajně má na rodném listu PAVOL, ale v občanském průkazu už PAVEL. Ale protože v běžném životě se všude prokazuješ občankou, předpoklám, že pokud někde bude uveden, bude jako Pavel.

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 06.12.09 09:50
Monique1 píše:
U nás v práci jsme tuším registrovaní a máme zaplaceno… Zkusím v pondělí napsat holkám, jestli by se mi tam mohly podívat.

Děkuju moc! Prosím, jestli tam kouknou, ať tedy pro jistotu zkusí obě varianty - Pavel i Pavol.

levi
Závislačka 3317 příspěvků 06.12.09 10:10

jestli to Ksenije potřebuje pro potřeby podání žaloby o určení otcovství, tak adresa trvalého pobytu není nutná, tu si soud dokáže podle data narození zjistit sám z centrální evidence.

Tinuvien
Generální žvanilka 23161 příspěvků 06.12.09 19:13

Možná by mohli pomoct Úřad pro mezinárodněprávní ochranu dětí! :wink:

Monique1
Závislačka 3588 příspěvků 07.12.09 10:43

Tak bohužel nevidíme do registru dlužníků.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 07.12.09 11:37

Poptávala jsem se i po známých, který dělají agenturní zaměstnávání a bohužel nic…

Ale napadla mě jedna záležitost, kdyby Ksenije věděla, u jaké je ZP, nedalo by to zjistit tam? Jestli má na účtě nějaké návštěvy lékařů, tak snad by tam měl mít i novou adresu :nevim:

Aghata
Ukecaná baba ;) 1101 příspěvků 07.12.09 17:56

Monique díky i tak.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 07.12.09 18:00

A není tady někdo z banky? Ty mají taky svoje registry dlužníků.

janine24
Generální žvanilka 23505 příspěvků 07.12.09 22:28

Tak to beru zpátky, chtělo by to člověka, který je přímo z banky, kde měl Pavel účet. Nebo, kde ho má. Vzájemné bankovní registry asi nejsou pro běžného zaměstnance přístupné. Jak jsem se právě dozvěděla…

Hanka1
Extra třída :D 13579 příspěvků 08.12.09 12:24

I kdyby nekdo vypatral toto individuum tak vzhledem k bankovnimu tajemstvi pochybuju, ze by tyto info daval v plen..

zo.
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 08.12.09 15:16

..a proc ho neuda a nejde to pres policii?treba by to bylo rychlejsi ne? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Alláhu Akbar? "Typický radikál" Chekatt měl dávno sedět, ne běhat na svobodě!

Vrah ze Štrasburku před útokem křičel Alláhu Akbar (Bůh je veliký). Po... číst dále >

Kostková o zmatcích ve StarDance: Bylo to společensky přijatelné!

Patří sice mezi naše nejoblíbenější moderátorky, po sobotním přímém přenosu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >