Prosím poradíte, co na kondylomy?

93
16.5.21 20:31

Prosim poradite co na kondylomy?

Prosim co by jste ucinneho poradily na kondylomy.?zadne operace ty stejne pry nepomahaji
Uvazuji nad ockovanim hpv.ale zda to zmizi kdyz se necham očkovat?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22809
16.5.21 20:40

@caira1991 nezmizí, a očkování v dospělém věku už moc nepomáhá,
kondylomata se dají odstranit jedině chirurgicky, není to žádná operace, jen zákrok v místním umrtvení - nic to není, dostaneš malou injekci a chirurg nebo kožní lékař kondylomata upálí nebo uřízne - dle velikosti - okamžitě jdeš domů a nic ti není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
93
16.5.21 20:45

@stinga spousta lidí psalo ze se jim to vratilo.ze byly aj kolikrat 3× a stejne se to objevilo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22809
16.5.21 20:48
@caira1991 píše:
@stinga spousta lidí psalo ze se jim to vratilo.ze byly aj kolikrat 3× a stejne se to objevilo.

no to je možné, někdy se to vrací, ale když to necháš tak, - není to moc hezké, a na některých místech to i vadí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 20:59

Pokud máš HPV virus v těle, nic ho nevyléčí, takže ani očkování nepomůže, jen proti jiným typům toho viru. Mně se kondylomata objevila v šíleném množství v prvním těhotenství, při císaři byla odstraněna a ani při druhém těhotenství a ani později se zatím (klepu) nic nevrátilo. Nakazil se ode mě i manžel, odstranili mu je taktéž a má klid také.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 21:08

Gynekolog - pravdepodobne vypaleni a pripadne nejaky masticky. A prosim moc prosim chod na preventivni prohlidky at Ti gynekolog kontroluje pravidelne cipek… z HPV vznikaji nadory! ja mela hpv a bohuzel i pak nalez na cipku. Sice predrakoviny, ale i tak mela. Musela jsem na castecnou konizaci a nebylo to uplne prijemny.
A tak at se necha pripadne prelecit i pritel.

• Citovat
  • Nahlásit
93
16.5.21 21:13

A jde to nejak poznat ze je neco na cipku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10738
16.5.21 21:16

@caira1991 jo, když doktor dělá cytologie, někdy i jen pohledem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.21 21:18

@caira1991 jo je.. gynegolog koukne pres zrcatko a taky udela stery. Ja chodim kazdy pulrok na prohlidku, stery mi dela pokazdy, ale myslim ze vylozene kvuli hpv je to jen jednou rocne.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat