Prosím, poradíte mi, budu vám moc vděčná

28
6.4.21 20:23

Prosím, poradíte mi, budu vám moc vděčná

:think: Ahoj všechny vás srdečně zdravím. Zakládám tuto diskuzi, protože potřebuji hnací motor na změnu. Můj chlap, tím začnu. Staví se do středu vesmíru, protože má zaměstnání, nejprve - živí mě, tak jak to rád říká. Potom živí naše děti, a potom je prostor pro něj. Někdy mi to vyčítá, že mě živí a že to není můj fotr. Můj otec mi zemřel, a proto je to pro mě citlivé téma, měla jsem ho velmi ráda, měli jsme k sobě blízko. Pokud udělám vše naprosto správně a jak mám, tj. uvařím, uklidím, „vyvenčím“ děti, udělám práci do práce, potom práci v práci, potom vykoupu děti, dám je spát, umeju sebe, obšťastním jeho (což je poslední dobou velmi málo, protože si stěžuje, že mu narostlo břicho a celkově je dost líný) ale rád, velmi rád, hraje PC hru, u toho sedí, logicky, se nemusí nijak namáhat, nedej bože starat se o můj orgasmus, takže si to často dělám sama - nevadí mi to, nehledám náhradu, to ne. Tak je vše ok, on může vesele hrát hru, nevšímat si dětí a být svůj jak to má rád. Pokud však, udělám jednu jedinou chybu, na něco zapomenu, nebo řeknu, že nechci dnes vařit, že chci jít raději ven, že se uklidí, až se přijde z venku, protože zrovna venku je krásně a nechci trávit další hodinu doma a úklidem. Tak je zle. Už mi nadává, že si podle něj hraju na nezávislou ženu, že jsem si neměla dělat děti a že jsem si měla jen užívat. Jenže mu nedokážu vysvětlit, protože on to odmítá chápat, že mi nejde o tohle, že jsem jen unavená z toho že mám věčně děti na krku, nemám chvíli pro sebe, jen když večer spí, ráno vstávám bez nálady, od něj jsem neviděla snídani snad půl roku. Neumí mě obejmout, políbit, jentak udělat radost, donese dětem koblihu, mě kroasant a tváří se, že to je přesně to co potřebuju :palec: a náš sex?… čekáme než se stáhne film, mezitím řekne, tak co jdem na to? jsi krásná blablabla :nevim: já už vím, že to říká jen proto, že něco chce… říkám, ne, takhle sex nechci. A on, ne aby se zeptal - jak ho chci teda, tak se urazí. A nemluví. Nebo se urazí a řekne, že mám někoho někde jinde, že on mi už asi nestačí. Chuť na sex s ním mě snad už úplně přešla, je to jen hups ups a je to :potlesk: hned se udělá, a mě neřeší :zed: mám ráda když se před sexem mazlíme, jsem pak víc vášnivá, je v tom víc energie, víc chtíče, ale poslední dobou je to horor. A já nevím, vážně nevím co dělat. Mě je 30, jemu je 32 let. Vydírá mě tím, že na to nemám abych odešla, že odejde on, že mi prý neustále něco vadí, ale mluvit se s ním nedá, Dobrou náladu má jen když si dá pivo. Jak se věnuje dětem?… nic je neučí, jen s nimi blbne, křičí, dělá kravál, sám jako dítě. Teď mi píše, že už to vzdává, že to nemá cenu :potlesk: on ani nemá snahu bojovat za něco, za co by měl být vděčný. Tak vás prosím jestli jste dočetli až sem, poradíte mi? co bych měla udělat? můžu se změnit, ale když neuvidím změnu od nej, bude pak moje změna k něčemu platná? nevím tedy jak přesně se změnit, asi víc uklízet a dělat vše podle přání a požavadků milostpána :roll: :lol:… děkuji za prostor pro svoje trable a trápení a snad mi někdo poradí, co bych mohla/měla udělat dál.

Děkuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
164
6.4.21 20:27

Tak a teď by mě zajímala jen jedna věc.. Proč s ním jsi??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.4.21 20:32
@Letynka16 píše:
Tak a teď by mě zajímala jen jedna věc.. Proč s ním jsi??
čekám na zázrak, že se změní, byly doby, kdy to bylo pěkné, a on byl docela jiný, jen se něco změnilo, možná se z našeho vztahu stal jen nutný zvyk, kde už není místo pro radostné věci. Ráda bych to zkusila nejdřív spravit, než to zahodit.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
57770
6.4.21 20:35

Co bys mohla udělat?? Říct mu, fajn, chceš odejít, ráda ti pomůžu s balením :jazyk:
Na co ho máš???

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

Podle mě, když neuvidíš změnu od něj, nebude to platný, nemluvě o tom, že se Ti do žádné změny ani nebude chtít, když neuvidíš snahu. Podle mě by sis s ním měla sednout a promluvit si, v klidu, bez emocí, ne po hádce. Vysvětlit třeba tvůj pohled na věc. Taky mě irituje, když se po mně chce, abych uklízela, a venku je krásně. Uklidit mohu přeci večer. :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
10638
@Letynka16 píše:
Tak a teď by mě zajímala jen jedna věc.. Proč s ním jsi??

No proč. To je jednoduchý. :nevim: protože je na něm finančně závislá. Kam by šla? Kde by ji teď zaměstnání, kdyz musí být doma s detma. Jako 90% případů.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
6.4.21 20:36
@lachica88 píše: :think: Ahoj všechny vás srdečně zdravím. Zakládám tuto diskuzi, protože potřebuji hnací motor na změnu. Můj chlap, tím začnu. Staví se do středu vesmíru, protože má zaměstnání, nejprve - živí mě, tak jak to rád říká. Potom živí naše děti, a potom je prostor pro něj. Někdy mi to vyčítá, že mě živí a že to není můj fotr. Můj otec mi zemřel, a proto je to pro mě citlivé téma, měla jsem ho velmi ráda, měli jsme k sobě blízko. Pokud udělám vše naprosto správně a jak mám, tj. uvařím, uklidím, „vyvenčím“ děti, udělám práci do práce, potom práci v práci, potom vykoupu děti, dám je spát, umeju sebe, obšťastním jeho (což je poslední dobou velmi málo, protože si stěžuje, že mu narostlo břicho a celkově je dost líný) ale rád, velmi rád, hraje PC hru, u toho sedí, logicky, se nemusí nijak namáhat, nedej bože starat se o můj orgasmus, takže si to často dělám sama - nevadí mi to, nehledám náhradu, to ne. Tak je vše ok, on může vesele hrát hru, nevšímat si dětí a být svůj jak to má rád. Pokud však, udělám jednu jedinou chybu, na něco zapomenu, nebo řeknu, že nechci dnes vařit, že chci jít raději ven, že se uklidí, až se přijde z venku, protože zrovna venku je krásně a nechci trávit další hodinu doma a úklidem. Tak je zle. Už mi nadává, že si podle něj hraju na nezávislou ženu, že jsem si neměla dělat děti a že jsem si měla jen užívat. Jenže mu nedokážu vysvětlit, protože on to odmítá chápat, že mi nejde o tohle, že jsem jen unavená z toho že mám věčně děti na krku, nemám chvíli pro sebe, jen když večer spí, ráno vstávám bez nálady, od něj jsem neviděla snídani snad půl roku. Neumí mě obejmout, políbit, jentak udělat radost, donese dětem koblihu, mě kroasant a tváří se, že to je přesně to co potřebuju :palec: a náš sex?… čekáme než se stáhne film, mezitím řekne, tak co jdem na to? jsi krásná blablabla :nevim: já už vím, že to říká jen proto, že něco chce… říkám, ne, takhle sex nechci. A on, ne aby se zeptal - jak ho chci teda, tak se urazí. A nemluví. Nebo se urazí a řekne, že mám někoho někde jinde, že on mi už asi nestačí. Chuť na sex s ním mě snad už úplně přešla, je to jen hups ups a je to :potlesk: hned se udělá, a mě neřeší :zed: mám ráda když se před sexem mazlíme, jsem pak víc vášnivá, je v tom víc energie, víc chtíče, ale poslední dobou je to horor. A já nevím, vážně nevím co dělat. Mě je 30, jemu je 32 let. Vydírá mě tím, že na to nemám abych odešla, že odejde on, že mi prý neustále něco vadí, ale mluvit se s ním nedá, Dobrou náladu má jen když si dá pivo. Jak se věnuje dětem?… nic je neučí, jen s nimi blbne, křičí, dělá kravál, sám jako dítě. Teď mi píše, že už to vzdává, že to nemá cenu :potlesk: on ani nemá snahu bojovat za něco, za co by měl být vděčný. Tak vás prosím jestli jste dočetli až sem, poradíte mi? co bych měla udělat? můžu se změnit, ale když neuvidím změnu od nej, bude pak moje změna k něčemu platná? nevím tedy jak přesně se změnit, asi víc uklízet a dělat vše podle přání a požavadků milostpána :roll: :lol:… děkuji za prostor pro svoje trable a trápení a snad mi někdo poradí, co bych mohla/měla udělat dál.Děkuji.

To musíš vědět sama, co dělat. Tak snad to vidíš sama :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
72
6.4.21 20:39

Bravo, vykreslilas ho tu jako nejhorsiho muze na svete, takze ti to vsichni podepisou, ze tvuj problem to neni a nejlip udelas, kdyz se s nim rozejdes.
Jeho nazor tu asi neuslysime, takze asi budete muset jit do manzelske poradny, kde vas rozsoudi nekdo, kdo si vyslechne obe strany.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5105
6.4.21 20:42

Zkuste odbornou pomoc. Tohle se dá řešit. Chybí pochopení potřeb druhého. To je základ.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.4.21 20:43
@Muz007 píše:
Bravo, vykreslilas ho tu jako nejhorsiho muze na svete, takze ti to vsichni podepisou, ze tvuj problem to neni a nejlip udelas, kdyz se s nim rozejdes.
Jeho nazor tu asi neuslysime, takze asi budete muset jit do manzelske poradny, kde vas rozsoudi nekdo, kdo si vyslechne obe strany.

nechci aby to znelo že je nejhorší, ale popsala jsem stručně jak to teď u nás je, sama mám taky nedostatky, spíš jsem raději venku s detmi, než jen pořád sedět doma, nejsem uplne domácí typ jak by si to on přál, ale mám ráda společnost a dění kolem sebe, zábavu smích, s dětmi si hraji, kreslíme, čtu pohádky, když nestíhám a musím do práce, tak holt to jídlo objednám, protože on třeba dlouho i spí, ale nechávám ho, pokud dělá směny tak to neřeším že spí dlouho, nejsem takovej had zase :jazyk: snažila jsem se ho přimět i ke cvičení, společnému, kdysi jsme to tak měli a hodně jsme se u toho i nasmáli, ale nechce, protože teď musí hrát jen tu hru a jde o skóre ve hře, a už ne o to co se děje kolem něj.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.4.21 20:46
@TopSecret píše:
No proč. To je jednoduchý. :nevim: protože je na něm finančně závislá. Kam by šla? Kde by ji teď zaměstnání, kdyz musí být doma s detma. Jako 90% případů.

zaměstnání mám, nejsem úplný finanční závislák, když mu měsíčně odevzdám 15 tisíc + to co vydělám z podnikání jde na jeho účet - tak si to přál, aby měl kotrolu a přehled, údajně jsem moc utrácela za kraviny, které nepotřebujeme, ale když je teď nekupuji, tak zase se nestarám o domácnost. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28
6.4.21 20:48

On mi třeba řekne, takhle to chci - takovej prostě jsem já, tak bys to měla dělat taky tak, protože spolu žijeme.

Tak já už si pak připadám jako blázen ale

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25974
6.4.21 20:48

Dokud se mu nepostavíš aby si tě vážil, což nedělá a má tě jako placenou služku a společnici, tak se nezmění nic. Je to jen na tobě, aby tě bral jako partnera. Mě taky muž živí, už 10 let, ale v životě by si nedovolil mi to předhodit. I doma normálně funguje, v domácnosti a cokoliv je potřeba, i s dětma. Takže to jde. Ale musíš si vážit sama sebe. Třeba až řekne, že půjde, řekni mu ok :nevim: běž si, my si poradíme. Nenech si kakat na hlavu a aby tě vydíral.

Příspěvek upraven 06.04.21 v 20:50

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10638
6.4.21 20:49
@lachica88 píše:
zaměstnání mám, nejsem úplný finanční závislák, když mu měsíčně odevzdám 15 tisíc + to co vydělám z podnikání jde na jeho účet - tak si to přál, aby měl kotrolu a přehled, údajně jsem moc utrácela za kraviny, které nepotřebujeme, ale když je teď nekupuji, tak zase se nestarám o domácnost. :nevim:

No tak co ti brání odejít? Když myslíš, že toto je normalni 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
99
6.4.21 20:50
@Anonymní píše:
Podle mě, když neuvidíš změnu od něj, nebude to platný, nemluvě o tom, že se Ti do žádné změny ani nebude chtít, když neuvidíš snahu. Podle mě by sis s ním měla sednout a promluvit si, v klidu, bez emocí, ne po hádce. Vysvětlit třeba tvůj pohled na věc. Taky mě irituje, když se po mně chce, abych uklízela, a venku je krásně. Uklidit mohu přeci večer. :nevim:

A nebo muze uklidit muz. Treba namisto hrani her.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat