Byla jsem partnerovi nevěrná

8
29.1.21 18:58

Prosim poradte a neodsuzujte - nevera

Dobry den, jsem totalne zoufala a na dne. Predloni jsme se manzelem vzali, jsme spolu necelych 5 let. Je nam oboum 28 let. Samozrejme ze zacatku to bylo vse naprosto dokonale. Ale posledni cca rok, no mozna hned po svatbe zacal manzel hrozne pribirat na vaze, lide ho ani nepoznavali. Ja jsem pred par lety zacala s posilovnou, protoze jsem se mu vzdy chtela libit a aby byl hrdy, ze jsem jeho zena. Rok jsem se mu snazila vysvetlit, ze mne to nepritahuje, ze mu chci pomoci zhubnout, ale nikam to nevedlo. Naopak zvysil prijem pizzy a navic se k tomu pridalo moje zadoneni zda by si mohl cistit zuby a sprchu mu take musim pripominat, jako kdyby zdedkovatel. Kdyz jsme treba navstivily moje zname, musim priznat, ze jsem se za neho stydela, ale vzdy jsem si rekla, ze uz jsem si ho vzala, musim ho milovat jaky je a vim, ze on mne bezmezne miluje. Jenze 6 mesicu zpatky na mensi firemni akci, jsem se dala reci s kolegou se kterym pracuji 2 roky a z teto situace se vyklubala nevera. Vedela jsem, ze milenec se do mne zamiloval uz od zacatku, ja jsem doufala, ze to bude jen chvilkova afera, ale nestalo se. Velmi jsme se oba do sebe zamilovali a zacala jsem premyslet, ze opustim manzela. No dlouho na sebe nenechalo cekat a manzel na to prisel sam. Velmi ho to ranilo, musel vyhledat i pomoc online terapeutky. No po tydnu i ja. Bylo rozhodnuto ze jdeme od sebe, no kdyz jsem to oznamila rodine a kamaradum, tak jsem se podpory nedostala, manzela velmi milujou. Vsichni mi rikaji ze budu litovat, ze to je jen poblazneni mladym sportovcem. Ale ja vim, ze pokud s manzelem zustanu, budu si vycitat proc jsem to s druhym nezkusila, ze za mesic zas budu nestastna, ale na druhou stranu, jsem clovek, co se boji velkych zmen a mam strach to vsechno s manzelem zahodit ( vzpominky, pristi rok jsme meli zacit stavet dum, velmi se o mne stara ) a navic vsechno okolo rozvodu. Manzel se za tyden stehuje z nasi spolecne domacnosti a novy pritel se nastehuje zanedlouho. Samozrejme se bojim, ze delam zivotni chybu, ale to mi nikdo dopredu nerekne. Prosim nesudte mne, ja vim, ze jsem udelala prasarnu za manzelovymi zady, ja potrebuju jen nejaky subjektivni nazor.

Příspěvek upraven 29.01.21 v 19:17

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
135
29.1.21 19:01

Tak to ti tu asi nikdo neřekne. Ono nikde není tráva zelenejsi. Asi ukáže jen čas. A napadla vás možnost terapie? Třeba jste to vzdali moc rychle. Nebo ti manžel nedokáže dopustit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15267
29.1.21 19:05

No ty tedy neotalis, manžel se stehuje příští týden a za chvíli se k tobě nastehuje ten novej.. to je fofr teda. Nevím co chceš slyšet, vzdyt už je rozhodnuto.

Příspěvek upraven 29.01.21 v 19:05

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.1.21 19:05

Jako jo, nevera neni urcite nic dobryho. Ale tys to manzelovi rikala, ze ti nevyhovuje jeho zmena. Kdyby se pokusil o sebe dbat, ale takhle mi to zni jako ze i pres tvoje upozorneni na to kaslal… muzes byt ted jen poblaznena a nebo taky ne. To ti ukaze az cas. Mozna bych se vykaslala na oba a uvidis, kam te to po case tahne, ale to uz na tebe nemusi cekat ani jeden…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
260
29.1.21 19:06

Jsem muž, ale tohle je za mě v pořádku. On svoji šanci měl a to pěkně dlouho, ale myslel si, že má své jisté. Chyba. Jste mladí, děti němáte, tak není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.1.21 19:07

@lachtanice86 no právě, píše, že manžela velmi miluje, ale hned si k sobě stěhuje milence :nevim: pěknej fofr.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8
29.1.21 19:10

@Ojanka musim zminit ze vsichni zijeme v zahranici. Ja ceska, manzel Madar a milenec anglican. Az se manzel odstehuje, sama najem neutahnu a kamaradku ktera by semnou sdilela byt nemam. Tak se milenec nabidl ze se ke mne nastehuje aby mi pomohl s najmem. Vim, je to trapne, ale neslo to jinak.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15
29.1.21 19:14

No.. Manžel o sebe přestal dbát, tak ses zamilovala do navoněnýho fešáka.. Otázka je jestli ti to ke štěstí bude stačit až opadne tady ta bláznivá zamilovanost.. Jak moc toho,,nového" znáš? Kolik toho máte společného? Umíš si představit s ním žít, mít děti atd když sundáš růžový brýle? Abys za chvilku nehodila zpátečku a už nebylo pozdě.. To si dobře rozmysli, jestli ti to za to stojí zahodit něco co jsi budovala s manželem.. Byl to jediný problém, nebo ti toho vadilo víc? Jinak jste si rozuměli a bylo vše OK? Možná si mu měla víc promluvit do duše, ať se o sebe začne starat.. Ale to už je teď asi jedno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5756
29.1.21 19:21

@Nalania Vzhledem k tomu, že děti nezmiňujes, asi je tedy nemáte, šla bych do nového vztahu.. Manžela nemilujes, to se nezmeni, přece nebudeš žít od 28let ve vztahu bez lásky, jen protože je hodnej, pokud by jsi ho milovala, nebyla by jsi mu nevěrná.. Jestli milenec bude lepší to ti nikdo předem nepoví, čas ukáže..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
135
29.1.21 19:23

@Nalania tak trapný to není, spíš jde o to, jestli jste se stihli s milencem dost poznat. Když spolu budete hned bydlet, tak třeba hned zjistíš, že to nejde a rychle ti opadnou růžové brýle. Nastoupí starosti typu placení nájmu, úklid, začnete si vadit a bude po lásce. A s manželem jsi v kontaktu? Co on na to?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
824
29.1.21 19:24
@Nalania píše:
Naopak zvysil prijem pizzy …
@Nalania píše: … ja potrebuju jen nejaky subjektivni nazor.Příspěvek upraven 29.01.21 v 19:17

Muj subjektivni nazor je, ze bys tvemu novemu objevu mela zakazat objednavat si pizzu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1825
29.1.21 19:25

Vždť je to ok všechno. Není co řešit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24769
29.1.21 19:26

Je otázka jak to dopadne. Chápu proč odcházíš od manžela. Pokud o sebe přestal dbát ve 30, tak kdo ví jak to bude vypadat za 20 - 30 let. Na druhou stranu milence asi ještě dobře neznáš. Zase nejsou ve vztahu děti, tak si maximálně natlučeš nos sama. Takže uvidíš co ti život přinese, zda to byl dobrý krok a nebo budeš hledat dál.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1930
29.1.21 19:31

Podle mě kdyz je člověk šťastný nemá důvod hledat jinde.. Dopředu vám nikdo nic neřekne to máte pravdu… Jen radím jednu věc… Hlavní je si s novým spolubydlicim/partnerem nastavit nějaká pravidla, aby jste se stihli pořádně poznat, byť k němu upřímná… Myslím. ale jít že vztahu do vztahu a nebýt si jistá že s tím novým chci být je osemetne.. Aby jste neublížil i jemu… Velké změny nemám ráda… Mám z nich žaludeční nervózu, ale někdy nám život přinesene něco nového aby nám život obohatil… Takže pokud už se stěhovat s novým přítelem dokupy… Tak jen za podmínky že v ten nový vztah věříte a chcete

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
663
29.1.21 19:36

A jeho vyšší hmotnost je jako jediná věc, která ti na manželovi vadí? :think:

Nevím, jestli to manželství úplně zahazovat jenom kvůli tomu, že přibral. Vždyť jinak jsi zmiňovala různá jeho pozitiva.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat