Bolesti v podbřišku, křeče a pocit na zvracení

144
15.2.12 18:37

prosim poradte bolesti v podbrisku a

dobry vecer,muzete mi nekdo poradit co by to mohlo byt,od vcera mam bolesti v podbrisku,dneska se pridali krece a pocit na zvraceni,nechut k jidlu,pred chvili naval horka a toceni hlavy.menstruaci mam dostat cca za 12dni a beru mercilon.diky moc

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Marcelka89
15.2.12 18:49

Může to být těhu :) i my měli tyhle příznaky, ale jistě ti to nepovim :think:

• Nahlásit
  • Citovat
15.2.12 18:49

Asi budu za blbce,ale mercilon je co?.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Marcelka89
15.2.12 18:50
těhlikováVenyx píše:

No to já taky nevim 8o

• Nahlásit
  • Citovat
17292
15.2.12 18:51
misulla09 píše:
dobry vecer,muzete mi nekdo poradit co by to mohlo byt,od vcera mam bolesti v podbrisku,dneska se pridali krece a pocit na zvraceni,nechut k jidlu,pred chvili naval horka a toceni hlavy.menstruaci mam dostat cca za 12dni a beru mercilon.diky moc

hormonalna nerovnovaha? cysta? objednaj sa ku gyn na prehliadku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17292
15.2.12 18:52
Marcelka89 píše:
těhlikováVenyx píše:
No to já taky nevim 8o

staci dat do googlu, antikoncepcia

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15.2.12 18:54

Aha tak to asi těhu nebude muže to být i střevní viroza asi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
144
15.2.12 19:11

moc diky za rady,ano mercilon je antikoncepce,moje gynekolozka ma dovolenou,tak jsem chtela pockat az se vrati.jak pisete o cyste tak tu jsem uz mela.radsi cekat nebudu a objednam se jinam.misulla09

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53793
15.2.12 19:40

Mě podobné problémy ze začátku dělala HA, jak si tělo zvykalo na hormony, vždy to trvalo tak 2-3 dny asi 2 cykly, než se tělo s hormonama navíc srovnalo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
15.2.12 19:41

Tak počkej jestli ti příjde MS nebo ne,pak uvidíš.

• Nahlásit
  • Citovat
eevcca
26.5.13 11:59

Sem 32tt, mám hrozné křeče v břichu jak při střevních potížích, boli me s toho i cely záda, podbrisek a neustává to jak při kontrakcích, mám pocit na zvracení a motá se mi hlava. Ráno všichni odjely na vysočinu slavit, já zůstala s 14m synem doma, protože je nemocny. Přítel přijede do 2 hodin, driv to nestihne. Když to do te doby neustane tak frcime do nemocnice. Nevite co to muze byt?

• Nahlásit
  • Citovat
498
26.5.13 12:03

No bud se ti dole uz neco deje, nebo to je strevni chripka. Kdyz si lehnes, je to lepsi? Nebo si das sprchu? Kdyby se ti to jo nezdalo, zavolala bych si sanitku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26.5.13 12:04

@eevcca hellp syndrom a abrupce placenty, do nemocnice asi jet, at tě pořádně vyšetří. Snad nemám pravdu a je to jen nějáká blbost. Křeče neustávají vubec ani na chvilku??Není mezi křečemi pauza??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
eevcca
26.5.13 12:25

Křeče se chvilku ustálý a bolí míň a pak občas víc, ale neni to jak při kontrakcích, pořád je cítím, teď už sem byla i na velké, ale bolesti mám pořád. Nechápu tu bolest zad, ale jen dole. Ležim pořád na boku a vůbec to nepřestává. Malej me porad kope.

• Nahlásit
  • Citovat
26.5.13 12:30

A co sprcha nepomohla by? Pokud nepomuže ani sprcha, jet do nemocnice a na nic nečekej. Jestli máte doma tlakoměr, tak si změř tlak.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama