Prosím, poraďte. Co to je za útvar a jak ho odstranit?

Anonymní
14.7.20 12:38

Prosím, poraďte. Co to je za útvar a jak ho odstranit?

Dobrý den, holky, prosím vás, mám na lýtku takovou hnusnou, vystouplou a krvi nalitou „pihu“. Vypadá jako bradavice, jen červená a úplně nasakla krvi. Nevím, jak se to nazývá, na netu jsem nic nenašla. Chtěla bych se jí sama zbavit. Na kožní je dlouhá čekací doba, můžou me vzít až za půlrok a já jdu za týden na tetování. Potřebuji se jí zbavit. Můžete mi, prosím, některá z vás poradit? Přidávám aj foto.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

4270
14.7.20 12:42

Sama bych se toho rozhodně nezbavovala. Objednej se na kožní a tetování odloz.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
104
14.7.20 12:43

Tak já nevím ale nebylo by lepší navštívit dermatologa? Možná se ale pletu. Možná je dneska běžné si doma odstraňovat s pokožky neznáme útvary… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17390
14.7.20 12:44

To sama nedelej, je to bradavice, muzou ti ji vyndat na chire (ale zrovna na pohotovost bych s tim nelezla). Ale i kdyby ti ji dneska vyrizli, tak tezko si na to můžeš dat za tyden tetovani.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
20942
14.7.20 12:44

Sama bych do toho fakt nešla. U nás to vyříznou i na chirurgii.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
14.7.20 12:46
@JancaS84 píše:
Sama bych se toho rozhodně nezbavovala. Objednej se na kožní a tetování odloz.

Sakra, tohle jsem slyšet nechtěla. :sweat_smile: Jo, bála jsem se přesně tohodle. No, asi mi tedy nic jiného nezbude. Ono mi to už jednou prasklo, pardon za ten výraz, ale doslova z toho chcala krev.. Tekla mi az ke kotníku a nešlo to zastavit. Nestrikala, to ne, jen celkem prudce tekla. Kámoška mě desila, že to je rakovina kůže, ale ta vypadá jinak si myslím. Na kožním jsem s tím byla už 2×, jednou mi řekli že to nic není, podruhé mi řekli, že musím čekat 6 měsíců, než mi to odstraní. Na tetování čekám už přes rok, tak se mi to moc odkládat nechtělo. :lol: doufala jsem, že se mi to povede nejac odstranit, ale přiznám, že mám strach do toho zasahovat, proto jsem doufala, že někdo bude znát bezpečný způsob odstranění.. :D

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 12:49

@AndreaNova párkrát jsem si už bradavici a papilom odstranila a bylo to v poho. Když mi to vyrizli na kožní, do dnes mám jizvu od stehů. Tak jsem právě doufala, že by mi někdo věděl poradit. Vyleptat to nebo tak něco. :D ale asi mi fakt nezbude nic jiného, než 6 měsíční cekacka na kožní.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 12:50
@Kriss Tina píše:
To sama nedelej, je to bradavice, muzou ti ji vyndat na chire (ale zrovna na pohotovost bych s tim nelezla). Ale i kdyby ti ji dneska vyrizli, tak tezko si na to můžeš dat za tyden tetovani.

Asi vám musím dát za pravdu. Mně se to udělalo cca před měsícem. Na tetování už čekám hodně dlouho, hlavně kvůli tomu viru mi to samozřejmě ještě odložili a už se mi čekat nechtělo. Ale asi mi fakt nic jiného nezbude. Ach jo.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
14.7.20 12:56

Je to hemangiom. Odstraňuje se laserem. U nás cca 800kc. Termín jsem měla do 14dni…

• Nahlásit
  • Citovat
9931
14.7.20 13:02

Taky bych řekla, že to bude hamangiom, podle toho krvácení.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama