Prosím poraďte dobrého dětského zubaře...

2483
2.7.06 09:41

Marto,
ja mam s Oliverkem taky problemy se zoubkama, mel je hrozne brzo a u prednich zubu mu zacala slezat sklovina a ty zoubky se zacali lamat. Ted uz ty prostredni 4 ma jen presne nahore u dasne. Byli jsme s tim na prohlidce u dr. asi pred rokem, bylo to hrozny, protoze jsme na nem lezeli tri. Rikal, ze je nema zkazene, ze se to muze nechat dokud nevypadaji. JIny dr. mi zase rekl, ze mu to vyndaji, ale ze to dela jen MOTOL a ze u takhle malych deti to je do narkozy, toho jsem se lekla a branim se tomu zuby nehty, vy nemate tak zavazny problem, tak si myslim, ze by to malemu mohli delat ambulantne, ale jinak co se tyka detskeho zubare, dostali jsme doporuceni od detske dr. na nejakou zubarku na Zizkove, chodi k ni kamaradka, ale rikala, ze i za deti se plati. Coz mi prijde hrozny, jinak jedina detska stomatologie je v Motole. Drzim palecky.
Pa Terra

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6545
2.7.06 12:03

A co se zeptat tvojí zubařky?
Jinak ten zubní kámen neznamená kaz. Mě to sundavaj pokaždý (máme tvrdou vodu, asi to mam z toho, dokud jsem bydlela u mamky, tak jsem to neměla).
U nás to funguje tak, že Bára půjde k mojí zubařce a ne na nějaké dětské odd. Třeba pomůže a poradí.
Přeju co nejméně starostí a bolesti
G

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
206
2.7.06 21:31

Ahoj Marty1 máme bezva zubařku na Barrandově jestli chceš písnu ti číslo.
Hanyna

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama