Prosím poraďte DOBROU knihu o příkrmech (od začátku)

105
28.2.07 09:59

Prosím poraďte DOBROU knihu o příkrmech (od začátku)

Ahoj maminky,
mám teď 5 měsíční holčičku (zatím plně kojenou) a s přibývajícím věkem se čím dál víc obávám doby prvních příkrmů (už za necelý měsíc!)… Je to první miminko v rodině, takže se ani nemám koho zeptat, proto bych Vám byla vděčná, kdybyste mi poradili nějakou opravdu DOBROU KNÍŽKU O PŘÍKRMECH.

Bohužel nemám čas chodit do knihkupectví, nehledě na to, že se tam ani s kočárkem nedostanu, tak bych Vám byla za každou radu vděčná :-)

Hledám knížku, která by mě navedla, jak a jaké příkrmy kdy podávat, recepty, případně nějaké „fígle“, jak na mrňouse, když je s jídlem třeba nějaký problém… :-)

Předem mockrát děkuju za všechny rady :-)

Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16302
28.2.07 10:50

ahojky,

mně se líbí kniha od MUDr. Judity Hofhanzlové ( je to pediatrička a propaduje zdravou stravu :wink: ) - POLÉVKY A KAŠIČKY PRO NEJMENŠÍ.

jsou tam nejen rady,ale i recepty, vč. čajíků :)

Irias

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25320
28.2.07 12:20

Mám tu samou, co Irias. Je fakt dobrá. Taková chytrá brožůrka. Některé recepty jsem si osvojila natolik, že je dělám pro nás všechny (akorát lehce dosolím a dokořením).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
28.2.07 16:08

Podivej se na stranky www.kojeni.net - najdes tam spoustu dobrych rad a navci je mozne si tam stahnou docela obsahle informace o prikrmech. Co davat, jak davat, kdy davat apod. Mam 5ti mesicniho chlapecka a prave to take odma studuji a jak je to tu zpracovano se mi to moc libi.

• Nahlásit
  • Citovat
105
1.3.07 17:39

Všem moc děkuji za typy. Na stránky se podívám a tu knihu zkusím v knihkupectví najít a prolistovat a když tak i koupit :-)

Ještě jednou díky!!!

Elissa

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.2.16 18:18

Poradil by mi jeste nekdo dalsi takovou knihu co je v prvni prispevku??

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
1.3.16 13:10

@mandlicka91 Vaříme pro kojence a batolata - Annabel Karmel

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2900
1.3.16 13:11

@mandlicka91 Výživa pro nejmenší - Annabel Karmel… ale v téhle je méně receptů :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1.3.16 21:04

Dekuji moc za typ ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie