Prosím poraďte dovolenou v ČR

153
16.3.16 13:31

prosím poraďte dovolenou v ČR

Ahoj všichni, prosím dokázal by mi dát někdo tip na letní dovolenou s 1,5 a 4,5 letými dětmi? Má představa je hned u vody, ubytování ve střední cenové relaci (vlastní sociál, TV a WI-FI nutnost) a samozřejmě dětské hřiště, nejlépe i animační programy pro všechny věkové kategorie. Láká mě třeba LIPNO, ve které části to tam nejvíce žije? určitě nechci někam do klidu na samotu, naopak. Bohužel na Lipně je strašně moc možností a nemám čas koukat na každou, navíc když už kouknu, jsou to samé cenové pecky viz luxusní apartmá, to já vůbec nepotřebuji :) něco rozumného, hlavně ať je v okolí zábava a co dělat. Díky :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

16.3.16 13:48

My jedeme právě na Lipno a rezervovali jsme si chalupu v Kobylnici (cca 700 metrů od břehu Lipna - takže pro nás akorát, ani moc blízko (vzhledem k věku dětí) ani daleko). Na kraji chatové osady.. Navíc jsme natrefili na takovou, která má přímo na pozemku malé dětské hřiště.. No už se těšíme :).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2892
16.3.16 13:49

@Bianca39 Nejvíc žije Lipno, Frymburk. My jezdíme do Horní Plané, tam je relativně klid.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41939
16.3.16 13:51

Ahoj, my byli loni na Lipne ale ted si za boha nemuzu vzpomenou primo na nazev toho apartmanu :oops: ale pokud byste jeli primo do lipna tak je celkem jedno na jaky misto je to tam celkem maly :nevim: a spousta vyletu v okoli, my teda i cestou navstivili spoustu krasnych mist.. cervena lhota, hluboka.. malymu bylo neco malo pres rok. A pokud pojedem v lete v dobe olympiady tak tam letos budou mit olympijsky park takze premyslime ze vyrazime :palec: ikdyz to mame dost daleko.. ale zas tam asi bude v ty dobe hodne lidi..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
16.3.16 13:58

@Bianca39 Lipno nad Vltavou doporučuju, nám se tam moc líbilo. Vyžití pro děti i dospělé

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
16.3.16 13:59

Holky a jsou tam někde na plážích ty animační programy? prostě nějaké show, na co se dívat..třeba na Vranově nebo na Mácháči to bylo, bylo to super zpestření dovči, ale na Lipně nevím, nemůžu se dopátrat..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1588
16.3.16 14:01

@Bianca39 my tam byli v půlce června a nic takového tam nebylo, možná víc v sezoně

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41939
16.3.16 14:04

My byli na zacatku srpna a taky si nic takovy nevybavuju teda :think: ale jak rikam, budou tam mit kolem olympiady ten svuj park takze pro deti tak toho bude az az.. a i pro dospeli ;) a my teda u vody nebyli skoro vubec.. zadnej den jsme celej nestravili u vody.. my jsme spis takovy vyletnici :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41939
16.3.16 14:19

Tak my bydeli v lipno rent, uz jsem to nasla :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41939
16.3.16 14:25

Koukam, ze jsem tu fotku orizla trochu blbe :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
16.3.16 14:34

Jj, to je určitě pěkný :pankac: ale chybí mi tam nějaký hřiště pro děti? jéé a o olympiádě nic nevím, to jsem asi ostuda, co :) co se tam kdy má konat prosím tě?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
609
16.3.16 14:37

@Bianca39 Sporthotel Barborka Hluboká nad Vltavou. Cenově dostupné, bazén, hřiště. Moc se nám tam líbilo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
a12
41939
16.3.16 14:38

No kdyz byla zimni olympiada tak v praze na letensky plani meli takovej olympijskej park kde sis mohla zkusit nejaky ty discipliny.. a promitali tam olympiadu.. no a ted v lete bude letni a ten park bude na lipne..takze taky ruzny souteze, moznost vyzkouset si olympijsky discipliny atd. detsky hriste jsou na kazdym kroku ;) no a urcite bych doporucila stezku koranami stromu, to by petiletyho hodne bavilo si myslim ;) pak tam maj lanovy park docela blizko to by se mu uz taky mohlo libit.. jinak kdyz se projdete podel vody tak hriste pro deti tam je fakt vsude :-)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
16.3.16 14:39

@Bobule151 Já jsem z Č. Budějovic, Hlubokou mám 9 km :mrgreen: to bych si výlet moc neudělala, ale díky, Hluboká je na výlet fajn :) radši někam na pláž k vodě..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
153
16.3.16 14:42

@a12 fakt? tak to jo..já aby se mladá někde vyblbla a nelozila tam, že se nudí..nemusí vyjít počasí na koupání..o tý olympiádě si teda ještě něco dopátrám, může to být zajímavý..ale asi bude težce lidnato, aby si tam člověk dal v klidu aspoň pivko 8)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama