Prosím poraďte je tohle od štěnice?

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 21:45
Prosím poraďte je tohle od štěnice?

Dobrý den. Prosím poraďte někdo o jaký typ štípance nebo vyrážky by se mohlo jednat. U dcerky se během jednoho dne objevilo několik štípanců na břiše, a druhý den další v tříslech. Mám obavu kvůli štěnicím, ale co jsem četla, tak by to nebylo hlavně na břiše. Ve školce máme spálu, tak jsem dceru vzala k dětské, a ta řekla, že jsou to blechy. Psa přímo doma nemáme, ale měla ho babi co žije s námi v jednom domě. S partnerem jsme na doporučení firmy rozebrali nábytek, matrace, lišty a nic. Všude klid. Dcera spí s námi na letišti a i já mám dva štípance na břiše. Mě to zmizelo do tří dnů, ale ona je má týden a nelepší se to. Napadlo mě, jestli spíš nemůže jít o nějaký druh virózy, neboť já i dcera s miminkem máme bolení v krku, zelenou rýmu. Koupím pastičky na štěnice a uvidím, zda se najdou. Děkuji za rady :mavam:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
J.O.V
Kecalka 377 příspěvků 11.05.19 21:49

No co jsem vyhledala přes Google tak bych řekla že ano

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.05.19 21:53
@Anonymní píše:
Dobrý den. Prosím poraďte někdo o jaký typ štípance nebo vyrážky by se mohlo jednat. U dcerky se během jednoho dne objevilo několik štípanců na břiše, a druhý den další v tříslech. Mám obavu kvůli štěnicím, ale co jsem četla, tak by to nebylo hlavně na břiše. Ve školce máme spálu, tak jsem dceru vzala k dětské, a ta řekla, že jsou to blechy. Psa přímo doma nemáme, ale měla ho babi co žije s námi v jednom domě. S partnerem jsme na doporučení firmy rozebrali nábytek, matrace, lišty a nic. Všude klid. Dcera spí s námi na letišti a i já mám dva štípance na břiše. Mě to zmizelo do tří dnů, ale ona je má týden a nelepší se to. Napadlo mě, jestli spíš nemůže jít o nějaký druh virózy, neboť já i dcera s miminkem máme bolení v krku, zelenou rýmu. Koupím pastičky na štěnice a uvidím, zda se najdou. Děkuji za rady :mavam:

A tu postel máte novou, z bazaru, vrátili jste se z dovolené? Já bych znovu hledala v posteli. Vše důkladně vyklepala a vysála. Pokud se objevují nové štípance, tak to štěnice budou.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 21:56

Blechy to nejsou na 100℅ Štěnice si nejsem jista, ale vim jak vypadají, najdi místa…
POS matrací, odhrn škvarky koberce, ale na tu postel bych to tipla, štěnice vypadají jak mensi zrnka melounu.

Smothi
Stálice 64 příspěvků 11.05.19 22:16

Nemohly by to být neštovice?

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 11.05.19 22:19

Ja bych rekla ze 100% stenice. Musis je hledat v noci s baterkou

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 11.05.19 22:20

Štípance od blechy to nebudou, ty bývají nejvíc kolem kotníků (lemy od pyžama) :think: Zas kdyby to byly štanice, neumím si představit, že by ji to nevzbudilo - tech pupínků jsou mraky! A jedna štěnice by to sotva zvládla :think:
Není to nějaká infekce s vyrážkou?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 22:21

Rekonstruovali jsme byt a téměř vše včetně celé ložnice je nové. My s partnerem dnes tu postel rozebrali a všude čisto. Matrace jsme prohlédli kam oko dohlédne. Lišty okolo zdí jsou zasilikonované, tak tam není kudy vlézt. Rozebrali jsme i zásuvky :think:. Neštovice měla. Proč nemá na končetinách nic? Jsem zoufalá. Firma prý přijede až přinesu vzorek, aby věděli proti čemu mají bojovat.

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 11.05.19 22:21
@Kaileee píše:
Ja bych rekla ze 100% stenice. Musis je hledat v noci s baterkou
Štěnice prý v noci samy vylézají, spíš přes den jsou schované, za obrazama, matracema a podobně :think:
Zakladatelko, nemáte nějaký nábytek z bazaru nebo od někoho? Nebo koberec třeba?
Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.05.19 22:23
@pe-terka píše: Štípance od blechy to nebudou, ty bývají nejvíc kolem kotníků (lemy od pyžama) :think: Zas kdyby to byly štanice, neumím si představit, že by ji to nevzbudilo - tech pupínků jsou mraky! A jedna štěnice by to sotva zvládla :think:
Není to nějaká infekce s vyrážkou?
Štěnice při kousnutí vstříknou látku do těla hostitele, aby je to nebolelo. Jsou fikané.

Kdyby nebyla pokousaná i zakladatelka, řeknu si, že to může souviset a tou spálou. Ale takhle? :nevim:

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.05.19 22:25
@Anonymní píše:
Rekonstruovali jsme byt a téměř vše včetně celé ložnice je nové. My s partnerem dnes tu postel rozebrali a všude čisto. Matrace jsme prohlédli kam oko dohlédne. Lišty okolo zdí jsou zasilikonované, tak tam není kudy vlézt. Rozebrali jsme i zásuvky :think:. Neštovice měla. Proč nemá na končetinách nic? Jsem zoufalá. Firma prý přijede až přinesu vzorek, aby věděli proti čemu mají bojovat.

Ale stěnice mohly přijít v nábytku. I pokud je nový. Kdybyste měli roky vše při starém, ale takhle tipuju, že jste si je v něčem nastěhovali. Partner nemá kousance?

pe-terka
Neúnavná pisatelka 19458 příspěvků 11.05.19 22:26
@Russet píše: Štěnice při kousnutí vstříknou látku do těla hostitele, aby je to nebolelo. Jsou fikané.Kdyby nebyla pokousaná i zakladatelka, řeknu si, že to může souviset a tou spálou. Ale takhle? :nevim:

já vím, někde jsem to četla :think: Ale vycházím z množství těch kousanců, je jich hodně, to chvíli trvá :think: Tak ledaže by to štěničí anestetikum působilo dlouho :think: :nevim:

Kaileee
Ukecaná baba ;) 1447 příspěvků 11.05.19 22:27
@pe-terka píše: Štěnice prý v noci samy vylézají, spíš přes den jsou schované, za obrazama, matracema a podobně :think:
Zakladatelko, nemáte nějaký nábytek z bazaru nebo od někoho? Nebo koberec třeba?

Ve dne jsou ukryte tak ze nema sanci je videt vylezou jen v noci, ale musi svítit jen baterkou nebo ani nevylezou…

Russet
Neúnavná pisatelka 16570 příspěvků 11.05.19 22:28
@pe-terka píše:
já vím, někde jsem to četla :think: Ale vycházím z množství těch kousanců, je jich hodně, to chvíli trvá :think: Tak ledaže by to štěničí anestetikum působilo dlouho :think: :nevim:

Ono svědí až pak.

Kluka v létě v noci žrali komáři a spal jak dudek. To přitom docela bolí a komár navíc bzučí.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.05.19 22:32

V pondělí ráno nic neměla a večer jí partner šel vykoupat a tohle. Pondělky chodíme cvičit jógu do tělocvičny, a moje příbuzná říkala, že to samé měla její dcera taky po návštěvě tělocvičny. Kolik by jich muselo být, aby udělali tohle? Nemáme na zdech nic, protože zatím vybarvujeme. Koberec v ložnici máme chvíli. Muselo by to být už z obchodu. V noci lezeme po ložnici se svítilnou v ruce a nic… Dcera si klidně spí. Mám celou ložnici včetně lůžkovin v bílé barvě, to fakt nevím kde by byli. :nevim:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama