Prosím poraďte - jídelní židlička kolem dvou tisíc???

9239
21.1.06 23:00

Prosím poraďte - jídelní židlička kolem dvou tisíc???

Prosím doporučte židličku s polohovacími zádíčky kolem dvou tisíc. Dostali jsme penízky a za chvíli nás čekají příkrmy, ale sedět ještě neumíme a lehátko nemám. A v autosedačce mi příjde moc skrčená. Zatím jsem na internetu našla jen židličku Neonat Polo, ale v reálu jsem ji neviděla. Máte někdo zkušenost?

Díky moc Iva a Viki

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

868
22.1.06 11:40

Ahojky,

taky budeme kupovat židličku v této relaci a vůbec se mi nechce dávat 2tis za používanou židličku, jak to je ve většině inzerátů… :( A taky nechci dřevěnou…

U nás zatím vítězí CHICCO Happy Snack, mají ji třeba na http://chicco.babyexpert.cz/…ggy+dp21626/ a viděla jsem ji i v TESCU za 1.999,– Kč

Ráda si ale přečtu další tipy… :wink:

P.S. My lehátko máme, ale zrovna včera už se z něho naučil Pavlík vzpřimovat a viset, takže musíme už taky do židličky…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
22.1.06 12:42

Díky za tip, mě se taky líbí. :P Chicco Happy snack, ale předtím jsem ji našla za 2500 a to se mi zdálo hodně. Pokud by byla v Tescu tak by to bylo super. Moc se mi objednávat přes internet nechce. Kvůli případným reklamacím. :wink:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
868
22.1.06 13:14

Ivco,

ten babyexpert.cz je v pohodě, už jsem jednu věc vracela a vůbec to nebyl problém.

Jsou to Ostraváci a já tam sem tam, jezdím, takže v tom problém nevidím. A v tom Tescu jsme ji viděli před koncem roku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
958
22.1.06 13:22

Ahoj maminy,
zkuste mrknout na http://www.caryfuk.cz/…bambi-vzor-2 je malinko přes 2000,– ale myslím, že má opravdu všechno co má jídelní židločka mít.
Hezké papaní vašim mimískům…Kačula

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
23.1.06 17:39

Ahoj,
my jsme koupili židličku Bambi (výr. Baby Dreams) a jsme moc spokojeni. Má polohovací opěrku (3 polohy), je výškově polohovatelná, 2 pultíky, trn je připevněn k pultíku, takže jde zcela oddělat, 5-bodové pásy, vložku pro menší miminko. V Brně v kamenném obchodě (na Lidické) stála 2390,– a myslím, že na www.caryfuk.cz ji mají taky za tu cenu. My máme vzor 4 - světlezelené provedení s oranžovými medvídky a oranžovou vložkou pro malé mimi.
Martina

• Nahlásit
  • Citovat
868
3.2.06 11:06

Ahojky,

tak my jsme včera koupili tu CHICCO HAPPY SNACK za 1999,– v Tescu a je moc fajn !!! (můžu kdyžtak nafotit)

Jinak ještě chci upozornit, že v Carrefouru mají akci na (asi CAM) STILO http://www.akcniceny.cz/detail/217938/ za 1.190,– Kč ale ta asi nemá polohovací záda.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
106
3.2.06 13:30

Ahojky,
taky se připojím ke chvále na židličku Baby dreams Bambi.Jsme s ní moc spokojený.Velmi praktický jsou podle mě i kolečka.My ji máme z www.spuntik.cz taky za 2390.
Kiky

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
242
3.2.06 15:12

Ahojky,

my máme super zkušenost s jídelní židličkou zn. CAM FUTURA.

Jinak: na www.mimibazar.cz se občas dají sehnat super skoro nepoužité „kousky“ za skvělou cenu. Já tedy ale kupovala novou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
27.2.06 13:09

Ahojky,
taky se přidávám a chválím Chicco Happy snack. Je super. Máme ji přez internet za 2.190,–- - skoro o 400,–- Kč levnější než v Puntanele. Do dvou dnů byla doma.

polohovací záda, omyvatelné polstrování, 5ti bodový pásky, posuvný pultík ...... košík na hračky.

Ivina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
862
27.2.06 13:25

Ahoj Ivo,
já přemýšlím o téhle židličce. A cena je 2.390 Kč
www.ajuty.cz/…ail.172.html
Koukám, že zkušenosti s ní jsou dobré. Tak do ní asi taky půjdeme.
Katka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9239
27.2.06 13:34

Ahojky,

tak já už mám židličku doma.Zvítězila Bambi od Baby dreams. A spokojenost maximální. Malá je v ní v pohodě a já si taky chválím. Kdo ještě uvažujete tak do ní. Stála nás 2500 v www.caryfuk.cz. Přišla sice až za tři týdny, byla vyprodaná. Ale opravdu je supr.
Ahoj

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
27.2.06 13:39

Koupili jsme ji na www.caryfuk.cz asi před měsícem. Ta Bambi židlička vypadá taky dobře. My jsme si to Chicco vyzkoušeli nejdřív v kamenným obchodě - po:,–(iĺi jsme tam malýho, zkusili ji složit, posouvat záda a pultík a pak jsme hledala nejlepší cenu.

Ivina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
27.2.06 18:53

Holky,

od čtvrtka 2.3.2006 je v prodejnách Plus jídelní židlička Chicco Happy snack za 1.555,–- Kč!!!!!! no, nekupte to za ty peníze. Jinak stojí o tisíc víc.

pa pa Ivina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama