Prosím poraďte, jsme už zoufalí. Už přes rok se snažíme

Anonymní
31.3.21 22:29

Prosím poraďte jsme už zoufalý. Už přes rok se snažíme

Dobrý večer.. předem se omlouvám za anonymitu…
Minulý rok jsem měla biochemicke těhotenství a od té doby se to nedaří.. moc bych si přála miminko…
U doktora jsem zatím nebyla když v téhle covidove době by to asi nemělo ani cenu. Máte nějaké zkušenosti co by třeba pomohlo..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7786
31.3.21 22:30

Jít k doktorovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30465
31.3.21 22:33
@Anonymní píše:
Dobrý večer.. předem se omlouvám za anonymitu…
Minulý rok jsem měla biochemicke těhotenství a od té doby se to nedaří.. moc bych si přála miminko…
U doktora jsem zatím nebyla když v téhle covidove době by to asi nemělo ani cenu. Máte nějaké zkušenosti co by třeba pomohlo..

Proč nemůžeš k lékaři. Chystám se na druhou prevenci a v květnu jdu na třetí :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3657
31.3.21 22:37

Pomohlo by vyhledat odbornou pomoc, jakékoli Centrum Asistovane Reprodukce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19766
31.3.21 22:38

Nejdřív si sleduj ovulaci, s tím tě stejně napoprvé lékař pošle domů. A až budeš tři měsíce po sobě vědět, zda ovuluješ nebo ne, tak jdi k lékaři. Oni fungují vcelku normálně, teď tam navíc nemají úplně narváno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16083
31.3.21 22:41

Nechápu proč by to teď, v téhle době, nemělo mít cenu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
579
31.3.21 23:16

Kdyz jsi zoufala, tak to res pres doktorku. Doba je uplne normalni, funguje se dal, urcite se objednej a zajdi si.

Mezitim si precti neco o mereni bazalni teploty, o pripravku Gynex, a pripadne muzskych vitaminech Reproman.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 00:16

Poraďte - jít k lékaři. Ja chodím do CAR a tam jedou pořád normálně. Epidemie na to nemá vliv.
K tomu si přidejte vitamíny pro muže (zelzink + vit E) a pro ženu: listovka, vit D a připadně inostitol (jsou přímo preparáty, které obsahujou vše, ja beru fertiprona nebo inofolic)
Ale nečekej zázrak od vitamínů a objednej se k lékaři. Můžete rovnou do centra bez žádanky. Ani pokud jsi mladá, tak nemládneš a čím později budete problém řešit, tím menší šance na úspěch.

@Janli Hm, tak mě teda ovulaci nikdo testovat nenutil. Přišla jsem 10DC a pak cca 15DC a doktorka rekla, ze ovulaci byla

• Citovat
  • Nahlásit
748
1.4.21 00:23

Tak ja pujdu proti proudu a doporucim nekupovat zadne volne prodejne doplnky. Snazite se rok bez vysledku. Takze bych navstivila CAR a zaridila se podle toho, co vam reknou.
Pokud bude problem, tak vas Inofolic, kyselina listova nebo vitaminy pro partnera, nespasi. Takze napred vysetreni, potom naordinovat pripadnou lecbu.
Nema cenu utracet za podpurne doplnky, kdyz nevite co vam je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 00:35

@janikema90 Ty doplňky mohou zlepšit kvalitu spermií i vajíček nezávisle na výchozím stavu. Pokud budu teda chtít šetřit, tak nejlevnější listovka a vitamín D jsou základ. U muže Zn+Se. Takže jít k lékaři určitě rychle, ale doplňky nepodceňovat (ani nepřeceňovat).

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
1.4.21 00:35

Moje kouzelné trio zabralo po měsíci a půl. Čaj báby Radnické, malinikove kapky a lubrikant na podporu početí.
Přírodních nakopavacu je spousta. Od čajů, po kapky, vitaminy. Stačí si vybrat a vyzkoušet.

• Citovat
  • Nahlásit
748
1.4.21 00:50
@Anonymní píše:
@janikema90 Ty doplňky mohou zlepšit kvalitu spermií i vajíček nezávisle na výchozím stavu. Pokud budu teda chtít šetřit, tak nejlevnější listovka a vitamín D jsou základ. U muže Zn+Se. Takže jít k lékaři určitě rychle, ale doplňky nepodceňovat (ani nepřeceňovat).

Pokud bude reprodukcni problem, tak ho tohle nevyresi. Proto je lepsi napred znat pricinu a az potom lecit. A ne “strilet od boku”.
Jasne, listovka nebo selen a zinek stoji par kacek, ale nejaky Nosifol, Inofolic a podobny doplnky bych nekupovala, jak tu nekdo psal.

Kamaradka takhle zkousela kde co, Inofolic za tisice v prasku i tabletach, chlapovi taky cosi nakoupila na tri mesice. Za ten rok snazeni do toho nasypala par tisic a ve finale stejne skoncili v CAR a byl problem u chlapa, takze Inofolic pro zenskou naprosto zbytecnej 😀
Proto pisu, ze za me urcite lepsi napred vysetreni a az potom pripadny doplnky.

A za me teda, pokud je chlap zdravej, tak obycejny sypany kontryhel a malinik. Za par korun. Takhle jsem otehotnela ja, druhy cyklus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
77
1.4.21 05:24
@Anonymní píše:

Já jim věřila téměř 3 roky :) nic nepomohlo, doktor potvrdil PCOS a nějaké přípravky (inosifol, inofolic, inositol, gynex, kontryhel, lubrikanty, fertilup a tisíce dalších četně různé čínské medicíny) se mnou ani nehly. :nevim: potřebovala jsem prostě lékaře a vím, že jsem s nimi jen ztrácela čas, takže i za mě, nejdřív najít příčinu, pak zkoušet nějaké přípravky 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1024
1.4.21 07:12

Chodíme do CAR, s žádným velkým omezením jsem se kvůli této době nesetkala, žádanku nebo doporučení od gynekologa jsem nepotřebovala. Udělali rozšířené spermio, hormonální profil, štítnou žlázu, imunologii, genetickou kompatibilitu, test průchodnosti vejcovodů a mám u nich už za sebou dvě IUI. Vitaminy brát můžete ale pokud máš např. neprůchodné vejcovody, tak ti to fakt k otěhotnění nepomůže 😊jediné, co určitě ber je kyselina listová. K otěhotnění ti nepomůže, ale měla bys ji brát už před otehotněním pro správný a zdravý vývoj plodu. Držím palce! 🍀

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
63071
1.4.21 07:22

Trpělivost.. 8 let a 6 let :mrgreen: :lol: a taky dr co dělal moře vyšetření, abych nakonec získala informaci, že už děti mít nebudu :think: a ejhle.. Mám další 2

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat