Krvácím, ale test mám pozitivní

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 19:44
Prosím poraďte krvácím ale test mám pozitivní

Dobrý den před týdnem jsem měla s poždeni test mi vyšel pozitivny ale druhý den jsem to dostala krvácela jsem tak jsem zašla na pohotovost ten ale plod ještě neviděl tak mi jen rek ze je to opožděná menstruace včera večer jsem si dělala obyčejný test a vyšel mi jen doušek a dnes rána digitální v příloze foto mestrauci už nemám jen trochu špinim nevíte někdo jak to je? :nevim:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Kriss Tina
Kelišová 7106 příspěvků 27.12.18 19:47

Buď to odchází, ten test může být slabě pozitivní i několik dní po potratu než se z těla dostane hcg. Nebo se těhotenství udrželo, a to krvácení bylo způsobeno něčím jiným. Tady nezbývá než čekat co z toho bude…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 19:50

@Kriss Tina takže i digitální test jse může objevit pozitivní i přes to že už třeba nejsem tehotna ?

Jannys
Kelišová 6636 příspěvků 27.12.18 19:51
@Anonymní píše:
@Kriss Tina takže i digitální test jse může objevit pozitivní i přes to že už třeba nejsem tehotna ?

Ano

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 19:51

Pokud by to bylo tehotenstvi s beznou hladinou teh. hormonu, tak si podle toho, co pises, myslim, ze by test ukazoval 2-3, spise 3-4 … nejlepsi by bylo zajit na gynekologii, protoze pokud by to bylo tehotenstvi, tak uz by melo byt videt na uktrazvuku, pred tydnem jeste nemuselo byt videt. Muze to ale take byt tehotenstvi, ktere odeslo s MS nebo mimodelozni a toto jsou zbytky teh. hormonu…

Náměsíčná
Závislačka 4189 příspěvků 27.12.18 19:52
@Anonymní píše:
@Kriss Tina takže i digitální test jse může objevit pozitivní i přes to že už třeba nejsem tehotna ?

Myslím,že může on taky reaguje na množství HCG podle toho určí TT. Krvácení bylo normální jako vždy?

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 19:52

@Jannys a jak dlouho asi tak jse hcg drží v těle kdy jsi tak můžu udělat další test

Kriss Tina
Kelišová 7106 příspěvků 27.12.18 19:53
@Anonymní píše:

Ano ten digitální ukazuje ty týdny podle množství hcg. Tobě to píše 1-2 týden, což se mi zdá málo když už máš po skončení MS :think:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 19:57

@Kriss Tina ma menstruace trvá po každé 3 dny což vychází plodné dny jsem měla 8.12 takže by to vycházet mohlo :think:

Kriss Tina
Kelišová 7106 příspěvků 27.12.18 19:59
@Anonymní píše:
@Kriss Tina ma menstruace trvá po každé 3 dny což vychází plodné dny jsem měla 8.12 takže by to vycházet mohlo :think:

Tak nezbývá než čekat. Popřípadě můžeš zajít v pondělí a třeba ve středu na krev jako samoplátce a uvidíš jestli hcg narůstá…

vertunka
Závislačka 4815 příspěvků 27.12.18 20:07

Já jsem to takhle měla, když jsem potratila. Test pozitivní, ale krvacela jsem. Na pohotovosti hcg přes 300. Za dva dny 200 a pořád jsem špinila. Takhle se to táhlo týden a nakonec jsem šla na revizi.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.12.18 20:15

@Kriss Tina dořešit děkuji za radu :hug:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 11629 příspěvků 27.12.18 20:18

U mne toto byl potrat, hcg se v tele nějakou dobu drží. Zkusila bych dalsi test tak za pět dni

Taciras
Extra třída :D 11212 příspěvků 27.12.18 20:37

Klid, menstruaci ještě mít můžeš i jako těhotná, není to úplně časté, ale stává se to. Já měla jeden měsíc, moje máma prý dokonce do pátého měsíce (vůbec netušila, že čeká). Pokud čárka sílí a je to v očekávaném čase menstruace, tak to bude v pohodě. Jen, kdybys krvácela nějak hodně, měla křeče a tak, tak to by mohl být problém.

LeonkaLenka
Povídálka 41 příspěvků 27.12.18 20:43

Me den po vynechani ms clear blue ukazoval 2-3,takze tyden po vynechani 1-2se mi zda malo ale mohla byt ovulka dele :nevim: …zasla bych na krev jako samoplatce,zitra…a pak v den kdy bude otevreno, a bude to jasne

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozhovor s primářkou nemocnice, kde leží Pomeje: Ročně u nás zemře 200 pacientů

Do Nemocnice Na Pleši byl před několika týdny přemístěn herec a producent... číst dále >

Reportáž: Izera v televizi nechtěli, divadla ale kvůli němu praskají ve švech

Málokterý český komik se těší takové popularitě jako Zdeněk Izer (52). I... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >