Prosím poraďte - péče o dlouhé vlasy

Fotoalbum tématu (6) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 11:56
Prosim poraďte-pece o dlouhé vlasy

Ahoj holky,
Byla bych rada, kdybyste mi sem napsaly vy, které mate dlouhé vlasy, popřípadě treba, ze vase dcery maji dlouhé vlasy.
Ma nejstarší dcera (19let) ma dlouhe špinavě blond vlasy, bohuzel i dist zničené.. -žehlí si je, fenuje si je-mozna je ti tim..A prisla i s nápadem, ze si chce je obarvit -je to jeji vec a myslim si. Ze to bude i fajn změna.
Ale jakou barvy zvolit? :think: A jak se ma o ty vlasy starat?
Ma je dlouhe pod lopatky.

Ps:Byla bych rada, kdybyste mi sem posla li i fotku vašich vlasů, které jsou obarvené -pro inspiraci..

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Popokatepetla
Závislačka 3475 příspěvků 22.07.19 12:11

Barvím se hennou a vlasy mám krásně zdravé :nevim:
Jinak pokud se dcera chce barvit chemií, ať zajde do kvalitního salonu, kor pokud má už teď vlasy nevalné kvality. Domácím barvením by je také mohla dorazit.

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 22.07.19 12:14
@Anonymní píše:
Ahoj holky,
Byla bych rada, kdybyste mi sem napsaly vy, které mate dlouhé vlasy, popřípadě treba, ze vase dcery maji dlouhé vlasy.
Ma nejstarší dcera (19let) ma dlouhe špinavě blond vlasy, bohuzel i dist zničené.. -žehlí si je, fenuje si je-mozna je ti tim..A prisla i s nápadem, ze si chce je obarvit -je to jeji vec a myslim si. Ze to bude i fajn změna.
Ale jakou barvy zvolit? :think: A jak se ma o ty vlasy starat?
Ma je dlouhe pod lopatky.Ps:Byla bych rada, kdybyste mi sem posla li i fotku vašich vlasů, které jsou obarvené -pro inspiraci..

Ahoj, nemyslim si, ze je to tim :think: a kdyz si ty vlasy žehlí používá i nejaky ten sprej pro ochranu vlasů pri tepelném,,stylingu”?
Moje dcerka je taky priprodne,,špinava blondyna”, ale to se jí nejak nelíbilo, tak ji kadernice udelala takovou,,hezci” barvu vlasu(viz foto) :palec:.
A jinak bych se ohledne péči o vlasy, tak to at dceři pořadí kadernice-kazdy ma jine vlasy na každého funguje neco jineho., ale podle me by se nemlo na vlasech setrit..Ja kupuji kvalitni šampony, masky, spreje, které mam doporučené od kadernice.

Příspěvek upraven 22.07.19 v 12:41

pajulinkaa
Závislačka 4580 příspěvků 22.07.19 12:19

Ahoj, já myslím, že to chce hlavně vitamíny, já teda baštim obyčejný biosil, a pomáhá mi teda. Nepadají mi vlasy ani je nemám vůbec roztřepené. Já se tedy barvím na přirozenou černou barvu- to je i má přírodní, ale já mám šediny, jinak bych zvolila přeliv. Určitě je šetrnější. Pak samozřejmě používám i jednou měsíčně masku vyživující a pokud si dcera žehlí vlasy, určitě býti chtělo nějaký ten ochranný sprej nebo tak něco :think:. A používám kokosový olej ;)

Verun83
Extra třída :D 10370 příspěvků 22.07.19 12:56

Jestli je ma znicene, chemickou barvou si je znici jeste vic. At zkusi hennu. Khadi, radico - maji vetsi vyber odstinu. Vlasy ji to obarvi, a doda vyzivu.

kiwiovka
Ukecaná baba ;) 2454 příspěvků 11 inzerátů 22.07.19 13:05

Já třeba své vlasy už dlouho nebarvím, přirozená hnědá je celkem obstojná. Ale před necelým rokem jsem vyzkoušela barevné konce. A ani tak vlasy nejsou zničené. A že jsem barvy i střídala - viz fotky Používám jen šampón a kondicionér od Syoss - Coloriste. Obecně vlasům nevěnuji přehnanou péči a vyplácí se mi to :)

lucenka
Hvězda diskuse 37447 příspěvků 22.07.19 13:34

Po letech experimentů jsem se před 2 roky vrátila ke své přirozené barvě. Používám přírodní šampon Khadí Amla a do vlhkých vlasů dávám olej z meruňkových jader. Párkrát za rok na ně dám bezbarvou hennu. Vlasy nežehlím, fénuju jenom výjimečně párkrát do roka.

Lulina999
Kecalka 476 příspěvků 22.07.19 13:35

Mám vlasy nad zadek, barvím z hnědé na modročernou (normální drogerková barva) skoro 10 let, asi rok jsem měla přední prameny odbarvené na bílo a barvené gelovými barvami - modrou, fialovou, červenou. Vlasy vypadají docela zničeně, ale mám takové v genech a vypadaly stejně i nebarvené, po porodu mi jich bohužel hodně vypadalo a docela dost padají dál, ale aspoň jsem jich původně měla hodně… Když si vlasy nabarvím, mám je tak měsíc krásně lesklé, znovu barvím po 6 týdnech. Bohužel vypotřebuju 2,5 - 3 barvy naráz :mrgreen:
Beru biosil nebo jiné vitamíny na vlasy, používám kondicionér. Vlasy si nežehlím, nefénuju.
9 let mám vlasy stejně dlouhé a delší nebudou, i kdybych se na hlavu stavěla.

Bohužel nemám fotku vlasů, pro představu teda tahle fotka. Vepředu mám vlasy kratší než vzadu.

Yasmina21
Zasloužilá kecalka 726 příspěvků 22.07.19 13:35

Já mám teda husté, lehce kudrnaté, světle hnědé vlasy dlouhé po zadek. Nikdy jsem je ale nebarvila. Dříve žehlila, takže jsem je měla také dost zničené. Důležité je používat kvalitní šampony a kondicionery. Já používám kaviárový - Alterna - Caviar. Samozřejmostí je pravidelná návštěva kadeřnictví a zastřihování. Mimo to používám olej proti třepení konečků. :kytka:

Dana112
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 14:24
@_.Emilyyy píše:
Ahoj, nemyslim si, ze je to tim :think: a kdyz si ty vlasy žehlí používá i nejaky ten sprej pro ochranu vlasů pri tepelném,,stylingu”?
Moje dcerka je taky priprodne,,špinava blondyna”, ale to se jí nejak nelíbilo, tak ji kadernice udelala takovou,,hezci” barvu vlasu(viz foto) :palec:.
A jinak bych se ohledne péči o vlasy, tak to at dceři pořadí kadernice-kazdy ma jine vlasy na každého funguje neco jineho., ale podle me by se nemlo na vlasech setrit..Ja kupuji kvalitni šampony, masky, spreje, které mam doporučené od kadernice.Příspěvek upraven 22.07.19 v 12:41

Musim uznat, ze ma tva dcera krasne, velmi krasne vlasy :palec: :kytka:

_.Emilyyy
Ukecaná baba ;) 1765 příspěvků 22.07.19 15:47
@Dana112 píše:
Musim uznat, ze ma tva dcera krasne, velmi krasne vlasy :palec: :kytka:
:kytka:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:05
@Popokatepetla píše:
Barvím se hennou a vlasy mám krásně zdravé :nevim:
Jinak pokud se dcera chce barvit chemií, ať zajde do kvalitního salonu, kor pokud má už teď vlasy nevalné kvality. Domácím barvením by je také mohla dorazit.

Samozrejme, ze by jí to udelala nejaka profesionální kadernice.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:09

@_.Emilyyy
Nejaky sprej na to zehleni si v drogerií kupovala :nevim: a ano asi mas pravdu.
Jinak teda tva dcera ma opravdu překrásné vlasky :palec:.Tu fotku musim ukázat dceři, opravdu nádherné a na pohled se zdají i zdrave :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:11
@kiwiovka píše:
Já třeba své vlasy už dlouho nebarvím, přirozená hnědá je celkem obstojná. Ale před necelým rokem jsem vyzkoušela barevné konce. A ani tak vlasy nejsou zničené. A že jsem barvy i střídala - viz fotky Používám jen šampón a kondicionér od Syoss - Coloriste. Obecně vlasům nevěnuji přehnanou péči a vyplácí se mi to :)

Dcera ma taky syos sampon :nevim:.
A ty konečky jsou krasne, ale dcera chce celou hlavu.
A povedl se ti hezky copanel :D

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.07.19 18:13
@lucenka píše:
Po letech experimentů jsem se před 2 roky vrátila ke své přirozené barvě. Používám přírodní šampon Khadí Amla a do vlhkých vlasů dávám olej z meruňkových jader. Párkrát za rok na ně dám bezbarvou hennu. Vlasy nežehlím, fénuju jenom výjimečně párkrát do roka.

A ten sampon je na jake vlasy? Maji ruzne druhy? A cena?

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama