Prosím poraďte. Přítel svědění penisu po sexu.

Anonymní
4.9.20 21:27

Prosím poraďte. Přítel svědění penisu po sexu.

Prosím vás potřebuji poradit…
Dnes jsme měli s přítelem sex a jeho asi tak 2 hodinky po sexu šíleně začala svědit předkožka a jakoby kolem žaludu kůže prostě pod předložkou nebo jak to popsat… Ale prý ho to svědí opravdu úplně šíleně… Vůbec nevíme z čeho to může být mě absolutně nic není… Před sexem jsem byla ve sprše přítel se vždy po sexu sprchuje a teď tohle… Předevčírem jsme měli taky sex a to mu nic nebylo tak vůbec nevím co s tím… Namazal si to Clotrimazol AL 1% a pořád má šíleně chuť to škrabat jak to svědí…
Já žádný problém nemám nic necítím nic mě nesvědí prostě nic jen mám klasický těhotenský výtok ale tak jsem v 6 měsíci a kdyby to bylo z toho tak to má celou dobu… Nevíme si rady prosím poradíte?? Děkuji :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
426
4.9.20 21:32

Svrbí ho a chce ještě. Promin, musela jsem to napsat, neovladla jsem se 🙈

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
537
4.9.20 21:33

V těhotenství bývají kvasinky časté, takže klidně to může mít od tebe a ty zatím nic necítíš.
Ať maže tím canestenem a možná by šlo vzít si i nějaká antihistaminika..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:35

@K. Rocánková
Ale houby… Já to napsala blbě… Předevčírem jsme spolu spali a nic mu nebylo a dnes tohle…

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:36

@Lil Kitkatt
Nic takového neznáme je něco naprodej bez předpisu co opravdu pomůže?? Poradíte co koupit?? Děkuji

• Citovat
  • Nahlásit
537
4.9.20 21:38
@Anonymní píše:
@Lil Kitkatt
Nic takového neznáme je něco naprodej bez předpisu co opravdu pomůže?? Poradíte co koupit?? Děkuji

Já jsem myslela to, co máte doma teď, např. fenistil kapky, dithiaden, xyzal, zyrtec apod…Na to akutní svědění…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 21:40

@Lil Kitkatt jo takhle už tomu rozumím děkuji :potlesk: :oops:

• Citovat
  • Nahlásit
1573
4.9.20 22:20
@K. Rocánková píše:
Svrbí ho a chce ještě. Promin, musela jsem to napsat, neovladla jsem se 🙈

Chápu :lol: Taky to bylo to první, co mě napadlo :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4758
4.9.20 22:24

Namaž mu ho bilym jogurtem z lednice :lol: první záchrana.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4722
4.9.20 22:40
@Anonymní píše:
Prosím vás potřebuji poradit…
Nevíme si rady prosím poradíte?? Děkuji :)

muze to byt nastup mykozy nebo nejaky jiny smejd,
zajdi na gynekologii a nechej si udelat test,
nejkym dotazovanim na netu a metodou pokus omyl nic nevyresite,
enebo at si frajer namaze ptaka predem nejakym antimykotickym kremem a uvidite, zda se neco zmeni, trebas Canestenem,
mazani po je uplne k nicemu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
54
4.9.20 22:41

Ahoj damy
Zazival jsem neco podobneho u byvale pritelkyne bezne, pomohla mi panska rada intimni kosmetiky ZIYAJA (gel, kvuli ph),detske mydlo(to jako prvni) a obycejny krem na opruzeniny (vetrit)staci trosinku a slipova vlozka kvuli tomu ze trochu sekretu zeny zustava prezevse v mocove trubici. po pocitu zklidneni cca 0,5-2hod omyt gelem dukladne i sourek a vzit ciste pradlo. Je to jen zvysena citlivost na partnerku jen v pripade zarudnuti je dobre lekar a to oba dva (kyselost, kvasinky a zvysena citlivost).Jinak sexujte co zvladnete vesele az se sousedi stydi ci zavidi :-) :-) :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
4.9.20 22:51

@Pesimistaa
Samozřejmě že zajdu ale teď asi těžko a chtěla jsem mu nějak ulevit do pondělka přes víkend a proto se raději ptám :nevim:

• Citovat
  • Nahlásit
54
5.9.20 00:29

Tak potom jak byla rada jogurt ci antihistaminika nebo krem na opruzeniny a postup jak uz jsem psal z vlastni zkusenosti. U Vas vase intimni hygiena a nebat se jit do hloubky a klidne taky jogurt navic je to doporuceni i MUDr Uzla a to myslim vazne po aktu i pred.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
5.9.20 00:39

Clotrimazol krém, mazat 3× denně. To je na kvasinky. Kdyby to bylo bakterie musí už k lékaři pro ATB. A buď být nejlépe bez sexu nebo se radši mazej tím taky. Zevně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
5.9.20 00:41

Nebo teď mě napadlo fungicidin, ten je lepší. Ať si koupí fungicidin a 3× denně mazat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama