Reklama

Půlroční přestává papat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 15:52
Prosím poraďte, půl roční přestává papat

Ahoj holky. Prosila bycb o radu. Máme holčičku, za pár dní půl roku. Od předminulé středy nepije mleko. Vůbec nepozoruji žádný zlomový bod kdy to začalo. Vždy jsme chodili hodně ven, k rodině, kamarádkám a Natalie všude hezky jedla. Mléko, zeleninu.. Z ničeho nic ve středu odpoledne nechtěla mléko. Jen,, požužlává láhev a nesaje, aby vypila mléko musí být v polospanku protože od narození u mléka usíná(kojení a později u UM) Počkala jsem do pátku, jestli se jí nenafouknou dásně nebo neonemocní ale nic. Volala jsem doktorce ta mi řekla že je to běžné že byvse to mělo srovnat. Jenže Natálka přestala jist i zeleninu a ovoce zatím jedla jen banán a hrusku ale to už taky nechce.. Zítra jdeme k doktorce na třetí hexu, tu odmitnu dokud malou nevysetri a dokud nebude jasně v pořádku. Stalo se někomu že by dítě delší dobu nejedlo už v tak nízkém věku? Malá byla vždy strašný jedlik tak to vůbec nechápu..
na váze se mi zdá že neubrala. Děkuji za rady, názory moc si vážím každé rady, vše vyzkouším. Ještě dodám že mléko jsem zkoušela změnit, lahve a savičky samozřejmě také a že malá se chová jako by měla hlad, i pláče když dlouho nejí( třeba 6hodin) a až je moc umavena a začne usínat teprve se nají mléka) dokud neusina prostě ji nenakrmim. Na noc se to snažím dohnad a dávám plnou láhev mléka už v postýlce a po třech hodinách znovu. Děkuji za reakce.

Reklama

Reakce:

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.12.16 16:18

Malemu se to stalo kolem ctvrteho mesice, postupne prestaval pit az nepul skoro vubec, jen v noci v polospanku. Tehdy jsme jeste neprikrmovali, takze to dopadlo tak, ze jsme mu to davali strikackou. Nechali jsme ho ockovat v te dobe a do toho dostal horecky, takze ja se dost bala dehydratace. Sli jsme hned druhy den k dr., koukl do pusy a pry se chystaly zoubky. Dostali jsme nejakou vodicku na predpis a tou mazali v pusince a behem par dni to preslo. Ale chvili to trvalo, nez se zase rozjedl, mel uz asi nejaky blok, jak videl flasku, uz brecel. Na radu dr jsme ho nenutili a zacali s prikrmy a do dvou tydnu byl ok. Dodnes nevim, co to bylo, ted je mu 9.5 mes a zuby stale nema :nevim: Ono je to tam muze nekde tlacit, pobolivat a pak si to pamatuji a maji strach pit, to je moje verze. Vydrz! :hug:

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 16:24
@Bondgirl007 píše:
Malemu se to stalo kolem ctvrteho mesice, postupne prestaval pit az nepul skoro vubec, jen v noci v polospanku. Tehdy jsme jeste neprikrmovali, takze to dopadlo tak, ze jsme mu to davali strikackou. Nechali jsme ho ockovat v te dobe a do toho dostal horecky, takze ja se dost bala dehydratace. Sli jsme hned druhy den k dr., koukl do pusy a pry se chystaly zoubky. Dostali jsme nejakou vodicku na predpis a tou mazali v pusince a behem par dni to preslo. Ale chvili to trvalo, nez se zase rozjedl, mel uz asi nejaky blok, jak videl flasku, uz brecel. Na radu dr jsme ho nenutili a zacali s prikrmy a do dvou tydnu byl ok. Dodnes nevim, co to bylo, ted je mu 9.5 mes a zuby stale nema :nevim: Ono je to tam muze nekde tlacit, pobolivat a pak si to pamatuji a maji strach pit, to je moje verze. Vydrz! :hug:

Děkuji, je mi jasne že má z toho jídla strach protože vždy když nesu flašku tak už pláče. Když má moc hlad, 20minut láhev žužlá a až,, vyžužlá,, tak 50 ml tak nechce už vůbec. na zoubky to právě taky nevidím. Zítra jdeme k té doktorce tak snad nám řekne víc. Ale očkovat ji zítra nenechám. Musí být za ty dva týdny úplně oslabená. Snad s tím nebude mít dr problém už mám z toho docela nervy… Děkuji za reakci

Bondgirl007
Zasloužilá kecalka 590 příspěvků 12.12.16 16:33

@katrinacek1 Neockuj, ja si to pak vycitala, kdyz dostal ty horecky a do toho nepil. Byla to zoufalost, az jsem z toho plakala. Nastesti mel ten nejkrizovejsi tyden manzel dovolenou, tak jsme se stridali a ruzne se snazili ho rozptylovat atd…Jako u neho to taky na zuby nevypadalo, ale on proste jakoby nesal, nechtel se pricucnout k flasce. Taky si par dni sahal na ucho, ale na usnim nic nenasli. Podle me je to vsechno propojene a staci nejaky zanet, bolet muzou treba kosti (celist), nemusi byt zarudla dasna. Ale ta vodicka nas fakt zachranila, akorat si ted nevzpomenu jak se to jmenovalo. Bylo tam neco s glycerinem myslim :think:
Asaha si do pusy nebo vice slinta, kouse hracky? Nas mel v tu dobu porad ruce v puse :think:

katrinacek1 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.12.16 16:36
@Bondgirl007 píše:
@katrinacek1 Neockuj, ja si to pak vycitala, kdyz dostal ty horecky a do toho nepil. Byla to zoufalost, az jsem z toho plakala. Nastesti mel ten nejkrizovejsi tyden manzel dovolenou, tak jsme se stridali a ruzne se snazili ho rozptylovat atd…Jako u neho to taky na zuby nevypadalo, ale on proste jakoby nesal, nechtel se pricucnout k flasce. Taky si par dni sahal na ucho, ale na usnim nic nenasli. Podle me je to vsechno propojene a staci nejaky zanet, bolet muzou treba kosti (celist), nemusi byt zarudla dasna. Ale ta vodicka nas fakt zachranila, akorat si ted nevzpomenu jak se to jmenovalo. Bylo tam neco s glycerinem myslim :think:
Asaha si do pusy nebo vice slinta, kouse hracky? Nas mel v tu dobu porad ruce v puse :think:

No malá odmítla dudel a ruce v pusine má od narození ale teď tak trochu jinak, jako by ji i něco možná bolelo. Ale když dám alocair tak žádná změna. Já ti to věřím já jsem na prášky teď a to je zdravá… A můj pracuje daleko, vrací se domů až na víkend takže jsem na to sama… Snad se to srovná.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Člověk bez titulu? „Póvl, který by měl chcípnout,“ řekla učitelka z Vysočiny

Měla jít dětem příkladem a vést je ke vzdělání. Učitelka z Vysočiny to ale... číst dále >

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

Reklama