Můj muž je asi narcista

15.4.21 01:24

Prosím potřebuji radu, můj muž je asi narcista....

Prosím o radu, první rok byl úžasný. Potom jsem otěhotněla a vše se otočilo, není uklizeno, není tepla večeře… Tak to jsem ještě prekousla, ale pak se malý narodil a bylo to peklo, špatně loupes, špatně oblékás, špatně vozis kočár atd…
Furt jsem si říkala že jsem matkou poprvé a asi dělám něco špatně.
Nakonec druhé děti neplánovaně a procházela jsem si tím znova…
Proč to děláš tak proč to neděláš tak jak říkám? Tak jsem o sobě začala pochybovat, že jsem asi opravdu blbá. Poslední dobou se to zhoršuje, jsem rok v nové práci po 6 letech doma a zase špatně. Žádná pochvala miláčku výborná večeře, ale vždycky no jako bylo to dobrý ale něco tomu chybí… Já se po práci honim po 12-tkach kolem děti, domácnost a zase je vše špatně. Říkávala jsem si tak radši to udělám aby byl doma klid!
Teď mám úplný odpor ke všemu, nechci aby se mě dotýká každé jeho slovo mě vytaci do obratek a bojím se co přijde další den.. Prosím o radu nebo pomoc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21230
15.4.21 01:33

Tohle neni narcista, ale debil.
Bud bych panáčka zaprahla - je to taky jeho domacnost jako tvoje nebo si poridila pani na uklid.
O deti se stara?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 01:36

@Hanka1
Otec je 100% ale nic víc nic min

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.4.21 02:11

Podle popisu zní jako debil. Ale udělala sis s ním dvě děti, nemlátí tě, tak ti asi nezbyde nic víc než držet hubu a krok…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
322
15.4.21 03:30

Fakt debil. Zkusit to nějak poresit, kdyby to nešlo. A tobě by se až tak protivil. Nejsem zastánce zůstávat ve vutahu jen kvůli dětem. Za mě radši spokojeni rodiče od sebe a spokojené děti, než aby vyrůstali v nefungující rodině a brali si příklad např. takového za mě ponižování a jak se chlap chová k ženě. Pokud jsou tomu svědkem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
307
15.4.21 04:42

Buďte ráda, že není nacista. Každopádně co jste si vzala, to máte. Hlavně za každou cenu někoho mít, hlavně mít děti a pak fňukat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16533
15.4.21 06:10

Njn, věděla si jakej je, stejně s nim máš další děti a zůstala si s ním. Co chceš radit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12394
15.4.21 06:28

Rozbod, odejít. N8c jiného. Ne, nemusíš držet hubu a krok, fakt ne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5801
15.4.21 06:35
@Anonymka2263 píše:
@Hanka1
Otec je 100% ale nic víc nic min

Takže o děti se stará jen on?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5
15.4.21 07:24

Nejste jediná

Jsem sice kmet a nebyl jsem nikdy ženatý, ale vychoval jsem sám dceru od batolete. A protože jsem znal macechy v pohádkách. nikdy jsem ji domů neprivedl. Jsou pro Vás jenom dvě cesty. Ta první je to snášet ta druhá je jít životem sama z dětmi. Je to těžké já to vím moc dobře. Ale budete mít klid a děti to časem pochopí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2288
15.4.21 07:31

Já nechápu, proč ses neohradila už na začátku a tiše to snášíš a uděláš si s ním děti. Neřekla bych, že je narcis, spíš že ty máš nulové sebevědomí nebo jsi masochistka. Líp už se k tobě chovat nebude, spíš hůř. Rozveď se.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10859
15.4.21 07:40

@Anonymka2263 Ne, tvůj muž není narcista ale debil. On se k tobě chová tak, jak ty mu dovolíš. Proč si ho hned když ti vytknul blbost neposlala do háje? Lepší už to asi nebude, tak máš dvě možnosti, vydržet, nebo rozvod. Volila bych to druhé, takhle se žije opravdu blbě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21163
15.4.21 07:56

Zkus si na youtube poslechnout videa na téma poznej svého psychopata.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3897
15.4.21 08:02

@Anonymka2263 najdi si ve slovníku, co to je narcista.
Jinak na tvůj klasický příběh vezmu si blba- nechám si uplést dítě- pak pro sichr ještě jedno :roll: radu nemám. Měla jsi odejit už dávno, ale ty jsi ta varovná červená světýlka viděla jako srdíčka :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
922
15.4.21 08:03

A proč jsi tohle dopustila? Proč jsi se neohradila hned v počátku?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat