Reklama

Prosím, potřebuju poradit - recenze na kočárek!

Fotoalbum tématu (3) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 11:57
prosím potřebuju poradit - recenze na kočárek!!!

ahojda holky/maminy,
takže pomalu vybírám kočárek a tak nějak jsem se rozhodla pro tento, ale byla bych moc ráda, kdyby jste mi nějaká napsaly zkušenosti s ním a různé vychytávky. Chtěla bych ten 3. - černo béžový

http://www.svetprcku.cz/?…

díky moc!!!!

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

kajdula
Zasloužilá kecalka 852 příspěvků 19.07.09 12:37

Ahoj kocarek je peknej, ten jsem nemela, ale par postrehu.:

• je dost tezkej, jen podvozek ma 11kg, az na to das korbu a prcka mas hned 15kg min. a az ti mimco povyroste, tak se do pul roku dostanes na 20kg 8O . A tahat to do autobusu - no je to dost, z vl. zkusenosti
  • nafukovaci kola - kdyz pichnes je to naprd
  • jinak za tu cenu je to super

Ze sve zkunosti - mela jsem taky 3komb., tu jsem mela skro rok, ale byl uz potom strasne tezkej, tak sel z domu, ted mam sportak Britax vigour a jsem max. spokojena - vaha podvozku jen!!! 6kg, takze kocar asi 9kg + 12kg dite, i tak je to dost astejne ted resim uz golfac, na obcasne jezdeni, kdyz uz chce jen chodit.

Jinak preji hodne stesti s prcek a hlavne pri vberu kocarku

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 13:01

kajdulo - díky moc, samozřejmě, že si nechám ráda poradit od zkušené…no snad ten autobus nebude potřeba, mám auto a přítel své - každý jezdíme jiným směrem do práce…ale je fakt, že ta váha je dost…díky ještě jednou, pomáháš mi:-)

Pastelka
Ukecaná baba ;) 2417 příspěvků 19.07.09 13:06

Ahoj, kočárek je moc pěknej :) Cena je suprová! Jen si zjisti bezpečnost té autosedačky. Ne všechny jsou vyhovující :wink: Bylo by dobré zjistit, kde by byl k vidění „naživo“ a ozkoušet. Já měla vybraný přes internet kočár a když ho pak manžel prohlížel, tak jsme od něj ustoupili, protože to nebylo přesně to ono. :wink: Myslím po stránce technické :D

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 13:07

no přinejhoršim to mám taky v plánu - chtěla jsem se zeptat na recenze a kdyžtak ho pak objednat - není možné si ho někde „ošahat“, tak ho kdyžtak vrátíme:-)jde to do 14dnů:-)díky, jsi hodná pastelko

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 19.07.09 14:06

Ahoj..

Příspěvek upraven 12.12.11 v 15:39

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 14:14

zuzulendo - krásný, jen druhý má málo prostoru - šířky na sportovním nástavci…na to jsem se ptala…-prý by mělo být min.40cm…jsou moc hezký i dobrý ceny…ten první mě ale zaujal nejvíc

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 19.07.09 14:25
:)

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 15:09

tak s váhou jsme na tom stejně…:-) a jak funguje ve sněhu?jsem z krkonoš a čekám mimi na listopad…

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 19.07.09 15:31

S výběrem neporadím. Jen - měla jsem dvě děti a to druhý teda ještě mám v kočáře s nafukovacíma kolečkama a všehovšudy jsem píchla jen jednou.
A my jsme naopak chtěli nafukovací kolečka:-)

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 19.07.09 15:46

. :?

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 16:08

No to je taky fakt…my jsme ve městě…no uvidíme…času relativně dost…a co dcerunka?co těhu a porod????

zuzulenda
Závislačka 3910 příspěvků 19.07.09 16:56
:evil:

Zuzza0
Závislačka 3987 příspěvků 19.07.09 16:59

byla jsi nastřihnutá???
no tak my nevíme, co to bude, snad se to v úterý na ko dozvim:-)
jména - vojta, terezka, laura a nebo andrea…takže asi tak, ale nejsme si tím uplně jistý:-)
jinak těhu naprosto v pohodě…a co šestinedělí?jo a co malá, jak spinká v noci?kojíš?taky bych se chtěla zeptat, zda ti v těhu teklo to mlíko - co se začíná tvořit (teď si nevzpomenu, jak se tomu říká)

Aladina
Echt Kelišová 7584 příspěvků 19.07.09 17:07

Ve městě, na vesnici, v lese - všude, fakt. Řekla bych, že jsou právě víc terénní.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Radku, děkujeme: Djokovič připravil pro Štěpánka překvapení, přáli i Nadal a Federer

„Hodně štěstí do další životní etapy,“ to slýchal Radek Štěpánek nejčastěji.... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >