Mám přítele, ale chtěla bych si užívat

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:23
Prosím, potřebuju radu od zkušenějších

Ahoj všem, ani nevim kdy začít, protože mě už to docela trápí a potřebovala bych nějak poradit.

Jsem dost mladá (21) a mám nynějšího partnera už 4 roky a jsem s ním strašně štastná. Je uzasnej, miluju ho, sex je výbornej, prostě všechno klape jak má. Ale teď právě k té věci. Už před tímto partnerem jsem byla ve vážným vztahu rok a něco a pak hned po rozchodu jsem se pustila do tohodle a neměla jsem vlastně žádný čas se „vyblbnout“, nevim jak to jinak nazvat. Někdy prostě přemýšlím, jaký by to bylo jen si užívat, být svobodná, chodit někam s klukama a jen prostě běz závazků atd. Ale prostě pak si vzpomenu na to, co mám ted a jsem šíleně štastná, protože to bych obětovat nemohla, protože bych už nikdy tak někoho uzsanyho nenasla.

Kamarádka dokonce něco podobného udělala a pak toho litovala, protožě prý to vyblbnutí nen zas tak super. já nevím no, šílěně mi to trápi a nevím, co mám dělat. :nevim: :nevim:

Reakce:
lachtanice86
Echt Kelišová 8711 příspěvků 23.07.19 21:30

A ptáš se na…? To je snad tvoje volba ne, jestli zničís vztah kvůli něčemu co může a nemusí být super.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:33

@lachtanice86 spíš doufam, ze tady bude nekdo s podobnou zkušeností a porádí, co má. dělat.

Monchichik
Echt Kelišová 9413 příspěvků 23.07.19 21:40

Nov tomhle se asi poradit nic nedá. Buď si začneš užívat nebo budeš se svým partnerem. Já jsem si užít před svatbou stihla a nelituju toho :mrgreen:, neumím si představit být třeba se svým prvním partnerem napořád. Ale jestli máš pocit, že tenhle je ten pravý, bylo by škoda o ně přijít…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 21:42

No většinou člověk vymění 80% za 20 % pak toho lituje :roll:

Pajka89
Závislačka 2522 příspěvků 23.07.19 21:46

Ve 20ti jsem potkala svyho, ted uz davno, manzela. Jsme spolu uz deset let a nemam pocit, ze by mi teda neco v zivote uteklo.. Nedelala bych takove pubertalni voloviny a vazila si toho co mam. Ale ja nejsem ty. To musis vedet sama, co chces.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 22:04

Já jsem měla první známost už snad od 13 :zed:, vydrželo nám to 5let, pak jsem si začala s jeho kamarádem, rozchod a hned další vztah, 3,5roku, nějak jsme si přestali rozumět, a já jsem,,blbla,, asi měsíc a hned jsem skočila do dalšího vztahu, začátek byl dost divoký, několikrát jsme se rozešli a pak zase dali dohromady a to jen proto, že já jsem měla pocit, že si musím užívat. Dneska toho lituju, protože to dost narušilo ten vztah a když je zle sem tam se to vytáhne… Každopádně je to ten nejlepší chlap, skvělý táta. Dneska jsme par let manželé, máme dvě děti :srdce:.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 23.07.19 22:06

V šestnácti jsem poznala svého muže, byli jsme svoji první, po osmi letech jsme se vzali, nyní jsme 12 let manželé a nelituji ničeho. Že jsem nespala s nikým jiným mě netrápí, jsem šťastná za to, co mám. :kytka:

Petra67
Kecalka 352 příspěvků 2 inzeráty 23.07.19 22:12

Kazde má svoje. Ja vzdycky rikam at si kazdy uziva toho, co zrovna ma…takze ve vztahu opory, podpory, staleho prisunu sexu bez nejake velke snahy atd. Kdyz je clovek sam, tak by mel užívat toho, ze se nemusi nikomu zpovidat, vysvetlovat, delat, co chce aj…asi je lepsi, kdyz se ty období střídají, ale co se da delat. Vyzkousela jsem si jedno i druhe, vetsinu života jsem byla sama a uzivala si, ale ve svem dusledky je asi lepsi ten fungujici vazny vztah…i když teda hodne casto vzpominam :oops:…asi uprimne nevim, co ti poradit. Jsi dost mladá, i kdyby tenhle vztah nevysel, nic se neděje…ale asi musis sama vedet, jestli to za to stoji, ta pripadna ztrata partnera? Jestli v tobe neco hloda, co ti překáží? Nebo si zrovna nejaka kamaradka uziva žhavý romanek a ty trochu zavidis?

mývalova žena
Kecalka 153 příspěvků 23.07.19 22:34

To je jen masáž dnešní doby. My potřebujeme pořád samé zážitky a nedokážeme procítit to dobré, co máme. Myslíš, že holky měly dřív čas se vyblbnout, když většina z nich měla první dítě nejpozději ve dvaadvaceti? Pokud se vydáš za zkušeností, a na jednu stranu to chápu, pak taky přijmi fakt, že taky už nemusíš potkat nikoho, s kým se ti bude tak dobře žít. Je to sice extrémní případ, ale děje se to.

LAlezane
Ukecaná baba ;) 1316 příspěvků 23.07.19 22:35

Kolikátá už je to diskuze na tohle téma za poslední dobu…? :think:
Já ocituju kus jednoho filmu…

„Závidím ti tenhle život… můžeš jít kam chceš, chodit na rande s kým chceš…“
„Tráva je vždycky zelenější u sousedů…“
„Co tím myslíš?“
„Většina lidí, které znám, chodí na rande proto, aby našli někoho, s kým chtějí strávit zbytek života.
Nenech se zblbnout, že ti něco chybí, protože jsi s ní, když to jediný, co ti opravdu chybí, je pocit toužit po někom, jako ona…“

Jen mě tak napadlo, že by se to sem hodilo.
Osobně netuším, co je taková krása na těch nepovedenejch rande s lidma, se kterýma si nesednete, ale to už je asi každýho věc.

Mart81
Kelišová 5831 příspěvků 24.07.19 15:16

Chybí vám obecně vyblbnutí nebo pokukujete po někom konkrétním?

Váš příspěvek
Reklama