Reklama

Prosím radu - konsolidace nebankovní - máte zkušenosti?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Yyasminea
Nováček 2 příspěvky 03.09.18 15:19
Prosím radu - konsolidace nebankovní - máte zkušenosti?

Ahojda, chtěla bych vás poprosit, má někdo zkušenosti s nebankovní konsolidací? Zda je při ní také podmínka, že všechny splátky u již běžících půjček musí být uhrazené včas? Googlim to všude možně a zatím jsem na nic kloudného nenarazila - proto díky za každou radu nebo zkušenost.

Reklama

Reakce:

kacka77
Nováček 3 příspěvky 03.09.18 16:32
Exekuce na plat

Dobrý den mám dotaz pokud mám exekuci na plat která běží už několik měsíců a založím si nový účet zablokují mi ho? Děkuji za odpověď :nevim:

Le_lenaz
Stálice 92 příspěvků 03.09.18 16:38

@kacka77 Ano zablokují, nejlepší je posílat si peníze na účet např. přítele, sestry, maminky atd…ALE ne manžela! To by ho mohli zablokovat taky.

kacka77
Nováček 3 příspěvky 04.09.18 06:20

Ikdyž mi nechávají pouze to minimum které ze zákona můžou?

petazprahy
Stálice 62 příspěvků 06.09.18 00:52

@kacka77 Ano, i tak. Udělají to tak, že ti dají exekuci na plat kde se bude vše srážet až do toho minima jak píšeš, a zárověň udělají exekuci (blokaci) na účet který ti okamžitě skočí do mínusu. Buď si opravdu, jak radí výše, nechávat posílat peníze na cizí účet (NE manžela), nebo se skusit v práci domluvit na vyplácení v hotovsti, pokud je to možné.

kacka77
Nováček 3 příspěvky 06.09.18 10:34

Tomuhle prostě nerozumim :nevim: všechno co je možné mi strhnou v práci tak nerozumim blokaci účtu kam by mi chodili peníze za brigádu kterou jsem si našla ale Děkuji za info Kačka :mavam:

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Viewegh o rozkolu s Reinerem i Me Too: Jsou to hysterická a účelová obvinění!

Zotavil se z vážných zdravotních problémů a působí čile. Mluví spatra,... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jak se nalíčit a učesat před kameru? Podívejte se na proměnu moderátorky

Moderátorka iDNES.cz Eliška Malínská se obvykle líčí pouze decentně a na... číst dále >

Trhám si vlasy a ochlupení, protože mi to dělá dobře, říká nemocná žena

Osmadvacetiletá Sara Meucii z Itálie trpí poruchou zvanou trichotilománie.... číst dále >