Prosím radu od maminek, co mají Red castle Shop and jogg II

Anonymni
13.4.09 22:35

Prosím radu od maminek, co mají Red castle Shop and jogg II

Ahoj, máme kočárek shop and jogg, jsme s ním spokojený, malýmu je 13 mesicu a je velmi zvědavý, takže chce sedet v kočárku. Jenže poslední dny mám pocit, že tím, že nejde sedačka do sedu, tak se hrbí v kočárku. Drží se madýlka, já ho poutám jen kolem pasu, ne na ramínka. Když ho pripoutám za ramínka, tak se vzteká, že mu to brání do uplného sedu. Máte s tím někdo zkušenost? Jak to řešíte? Jsem s tímhle kočárem jinak moc spokojená a prodávat se mi ho moc nechce..,,.ale pokud nebude zbytí…Díky Martina

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymni
14.4.09 07:01

Ahoj,

odvozila jsem v nem obe deti, takze jsem se dostala nakonec s mladsi dcerou do stejne situace a… zkousela jsem golfky s uplnym sedem a stejne nechtela byt pripoutana pres ramena, takze jsme jezdili bez ksiru i v RC, ale nemam pocit, ze by se mi hrbila. A hrbi se ti i pri normalnim sezeni bez opory doma nebo jen v kocaru?

Neprihlaseny Terik

• Nahlásit
  • Citovat
2649
14.4.09 10:51

S tímhle kočárkem zkušenosti nemám, ale kšíry my synové oba taky odmítali. Poutání kolem pasu nestačilo, takže jsem koupila integrované obyčejné kšíry a poutala těmi. Ty kočárkové jsem odmontovala. Byli oba spokojení a nehrbili se vůbec.

Martina

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
38
14.4.09 10:53

Tenhle kočárek mám taky, jsem s ním moc spokojená. Syn 14 měsíců je připoután bez reptání. Jestli tvému dítku vadí, že ho kšíry jakoby táhnou dozadu, zkus si dát do kočárku něco takového http://www.kocarkynec.com/…popruhy.html
já tyhle popruhy používám v dětské židličce a myslím, že tady by ti taky fungovaly. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
14.4.09 10:55

Ahoj, díky za zpravu. Přijde mi, že jak se sedí a nemuze se opřít, tak povolí zadíčka v bedrech a hlavně se natahuje k tomu madlu. blíž ho ale nechce, to se zas vzteká, že to má moc u tela…Doma se nehrbí, ale zítra jdeme na kontrolu k fyzioterapeutce, se kterou jsme cvicili, když byl malej, tak ho prohlídne..Je to peklo s tema kocarkama. A jaké máš golfky? Já ted právě se rozhlížím po nějakých lehkých jen do mesta. Ale RC je do terenu super práve a my dost jezdime ven…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymni
14.4.09 11:33

Jeste jsem ted podrobne zkoumala kočár..myslím, že to je tím, že tu nožní opěrku nemá RC dolu, ale vlastně do roviny. Takže myslím, že se hrbí proto, že tam sedí jako na choperu - motorce..

• Nahlásit
  • Citovat
38
14.4.09 23:17

No, anonymní, nevím jak to myslíš, že má dítě nohy doroviny. Samozřejmě, že když zvedneš opěrku nohou třeba při spaní, má nohy doroviny, protože při lehu mi to připadá logické, ale při sezení je opěrka nohou daná dolů a nohy sice nevisí úplně dolů a nejsou tedy pod koleny odkrvené, ale jsou příjemně podepřené pod paty. Radka

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymni
21.5.09 22:22

RC City Link

S Joggem jezdím s 10měs. chlapečkem a připoutávám ho jen okolo bříška ( bez ramen), protože by musel být v poloze pololeh-polosed a to by se mu nelíbilo… jo, opěrka zad nejde na kolmo :?

Má tady některá z Vás golfky City Link? Já jsem s nimi velice spokojená, jen mi občas chybí madlo - dokoupila jste ho některá a pokud ano, jaké?

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama