Krvácení mimo menstruaci a cysty

Anonymní
21.1.21 18:19

Prosim radu ohledne gynekologickych potizi = cysta,krev

Ahoj holky mam problem ktery me trapi uz celkem dlouhou dobu. No jak zacit :lol: No zacalo to v roce 2020 zacatkem ledna krvacela jsem mimo menstruaci ne moc ale krvacela. A po sexu to same. Musela jsem mit porad vlozku. No a doktor - gynekolog mi dal vag. cipky a byl hotov. No sice byl klid na chvili ale za par mesicu zas to same. Pak jsem mela zanet mocovych cest + ledvin. A zase cipky mi dal. A predepsal mi antikoncepci mywy. No spravilo se to na par mesicu. A ted to mam zase to same a to beru antikoncepci. Mam za sebou 2 x mocove cesty v jednom mesici trvalo to tak dva dny a pak klid. A i ted po sexu krvacim a prijde mi ze to trochu zapacha - jak ho vytahne prominte za ten vyraz tak ho ma jemne od krve. a pri sexu me to jak kdy boli. Proste to uz nechapu.. A obcas si vlezu do vany ikdyz jemne krvacim miluji vanu jinak se sprchuji. A jak vylezu z vany tak ze me vytece nahromadena voda a ta smrdi :lol: nevim jak to jinak napsat… Bojim se at to neni nic vazneho :( jinak pred 2 mesici mi bylo zjisteno ze mam na vajecniku cystu 2 cm.. (Nezhoubna) Tak proto mi pry dali tu antikoncepci mozma skrz to krvacim nebo ja nevim.. Prosim o nejake rady jestli jste to zazily.. Na gyndu jdu az 9.2. A jeste mam polovinu plata mywy. A mesicky jsem mela dva dny. jinak minuly mesic jsem krvacela skoro 14 dni.. Dekuji moc za odpovedi. A mejte se pekne a dekujiii :mavam: :srdce: p. s. prala bych si tak za rok druhe dite snad se uzdravim a bude to oka :) mala ma 2 roky ;) a pred tehotenstvim tohle nebylo. Zacalo to rok po porodu cca..

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
15221
21.1.21 19:53

Kolikrát to ještě zalozis? Najdi si jiného doktora

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
21.1.21 21:22
@Anonymní píše:
Ahoj holky mam problem ktery me trapi uz celkem dlouhou dobu. No jak zacit :lol: No zacalo to v roce 2020 zacatkem ledna krvacela jsem mimo menstruaci ne moc ale krvacela. A po sexu to same. Musela jsem mit porad vlozku. No a doktor - gynekolog mi dal vag. cipky a byl hotov. No sice byl klid na chvili ale za par mesicu zas to same. Pak jsem mela zanet mocovych cest + ledvin. A zase cipky mi dal. A predepsal mi antikoncepci mywy. No spravilo se to na par mesicu. A ted to mam zase to same a to beru antikoncepci. Mam za sebou 2 x mocove cesty v jednom mesici trvalo to tak dva dny a pak klid. A i ted po sexu krvacim a prijde mi ze to trochu zapacha - jak ho vytahne prominte za ten vyraz tak ho ma jemne od krve. a pri sexu me to jak kdy boli. Proste to uz nechapu.. A obcas si vlezu do vany ikdyz jemne krvacim miluji vanu jinak se sprchuji. A jak vylezu z vany tak ze me vytece nahromadena voda a ta smrdi :lol: nevim jak to jinak napsat… Bojim se at to neni nic vazneho :( jinak pred 2 mesici mi bylo zjisteno ze mam na vajecniku cystu 2 cm.. (Nezhoubna) Tak proto mi pry dali tu antikoncepci mozma skrz to krvacim nebo ja nevim.. Prosim o nejake rady jestli jste to zazily.. Na gyndu jdu az 9.2. A jeste mam polovinu plata mywy. A mesicky jsem mela dva dny. jinak minuly mesic jsem krvacela skoro 14 dni.. Dekuji moc za odpovedi. A mejte se pekne a dekujiii :mavam: :srdce: p. s. prala bych si tak za rok druhe dite snad se uzdravim a bude to oka :) mala ma 2 roky ;) a pred tehotenstvim tohle nebylo. Zacalo to rok po porodu cca..

Ne neni to normalni, zadne patologicke krvaceni neni, muzwme to byt cokolic vcetne rakoviny vajecniku ci delohy, na ti si nejspise mlada ale dobre to neni.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
21.1.21 22:28
@lilith1 píše:
Ne neni to normalni, zadne patologicke krvaceni neni, muzwme to byt cokolic vcetne rakoviny vajecniku ci delohy, na ti si nejspise mlada ale dobre to neni.

Jejda to snad ne :,( mam 25 let :( snad to vazne nebude to bych nedala.. Ale dekuji moc za odpoved :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat