Krvácení i mimo menstruaci, rozhozené hormony?

Anonymní
21.1.21 18:22

Prosim radu ohledne gynekologickych potizi krev a cysta

Ahoj holky mam problem ktery me trapi uz celkem dlouhou dobu. No jak zacit :lol: No zacalo to v roce 2020 zacatkem ledna krvacela jsem mimo menstruaci ne moc ale krvacela. A po sexu to same. Musela jsem mit porad vlozku. No a doktor - gynekolog mi dal vag. cipky a byl hotov. No sice byl klid na chvili ale za par mesicu zas to same. Pak jsem mela zanet mocovych cest + ledvin. A zase cipky mi dal. A predepsal mi antikoncepci mywy. No spravilo se to na par mesicu. A ted to mam zase to same a to beru antikoncepci. Mam za sebou 2 x mocove cesty v jednom mesici trvalo to tak dva dny a pak klid. A i ted po sexu krvacim a prijde mi ze to trochu zapacha - jak ho vytahne prominte za ten vyraz tak ho ma jemne od krve. a pri sexu me to jak kdy boli. Proste to uz nechapu.. A obcas si vlezu do vany ikdyz jemne krvacim miluji vanu jinak se sprchuji. A jak vylezu z vany tak ze me vytece nahromadena voda a ta smrdi :lol: nevim jak to jinak napsat… Bojim se at to neni nic vazneho :( jinak pred 2 mesici mi bylo zjisteno ze mam na vajecniku cystu 2 cm.. (Nezhoubna) Tak proto mi pry dali tu antikoncepci mozma skrz to krvacim nebo ja nevim.. Prosim o nejake rady jestli jste to zazily.. Na gyndu jdu az 9.2. A jeste mam polovinu plata mywy. A mesicky jsem mela dva dny. jinak minuly mesic jsem krvacela skoro 14 dni.. Dekuji moc za odpovedi. A mejte se pekne a dekujiii :mavam: :srdce: p. s. prala bych si tak za rok druhe dite snad se uzdravim a bude to oka :) mala ma 2 roky ;) a pred tehotenstvim tohle nebylo. Zacalo to rok po porodu cca.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
19659
21.1.21 19:15

Už bych sháněla nového gyn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22.1.21 16:15

Taky bych si nasla noveho gynekologa. Kazdy zkuseny gynekolog by tohle mel resit jinak nez dat jen cipky a uvidi se. :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat