Prosím sos ;( Peklo jménem Covid

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Napsat příspěvek
Velikost písma:
8131
30.11.21 07:06
@triss86 píše:
Jojo, očkování je neověřené, tomu se budu vyhýbat jak čert kříži, doma mám nakaženého, nejvyšší čas se dožadovat u praktika žádanky na monoklonální protilátky, o kterých teda nevím nic a které se v léčbě virového onemocnění používají (surprise surprise) poprvé. Skoro se mi chce poradit, abyste se hned po ránu odčervili. Ale radši nic - zakladatelko, přeju hladký průběh celé rodině! :srdce:

A přeji jej hlavně našemu systému zdravotního pojištění. Zakladatelka je buď troll nebo kr. va nebeská.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28682
30.11.21 07:41
@Anonymní píše:
Dobrý večer. Jsem dá se říci na dně. Prosím poradí mi někdo? Vždy jsem byla velmi pozitivní člověk. Jenže časté zdravotní problémy to u mě trochu změnili. Momentálně je můj syn který má 16 let od rána Covid pozitivní má zvýšenou teplotu začal trochu kašlat a je unavený a máme ještě 3 měsíční miminko o které se moc bojím. Máme jít s manželem i my na PCR test i miminko za 5 dnů domácí test nám vyšel negativní ale moc se bojím o syna který je navíc lehký astmatik a i o malé miminko a o sebe jsem diabetička 2 typu užívám léky a i o manžela. Prosím zažil to taky někdo? A jak jste to zvládli? Děkuji a všem přeji moc zdraví. A ne nejsme očkování nevěřím tomu I když syn chtěl jít tak si to nyní vyčítám že není očkovaný když chtěl mám problém i s PCR testem bojím se tý špejle až kamsi tak doufám že to půjde i ze slin udělat. Ano jsem srab přiznám se. Prosím anonym

Tak když tomu nevěříš a máš svůj rozum, tak proč tady pak fňukáš? Udělala jsi rozhodnutí, tak si za něj nes důsledky. :nevim: Čili všichni jsou blbci, jen já jsem chytrá jak rádio, ale když je mi ouvej, to bych pak chtěla podporu, péči, supr ťupr léčbu a jistoty? Nakakat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
30.11.21 07:46

V první řadě se hoď do klidu. Podle Hořejšího na tu novou mutaci nebude očkování absolutně stačit, takže budeme všichni opět na začátku a vax vs antivax sklapnou a snad se lidi vrátí k slušnému chování ;) já mám doma 2 malé děti a volala jsem naší pediatře a ona nemá ani jeden těžký případ covidu u dětí, doporučila jen klasika C, D, zinek a paralen když budou horečky. Strach zabil nejvíc lidí i u moru než mor samotný a to zabíjel v daleko větší míře. Držím Vám palce ať je dobře :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1908
30.11.21 07:48

V 1 v noci někdo jen tak provokoval
takhle… opravdu nikdo snad reálně není

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 07:49

@AlcaBa jestli sklapne i ta blbější část neočkovaných, tak to bude ale vážně svátek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
30.11.21 07:54

@JanaDaR jooo, někteří věří fakt totálním blbostem, souhlasím. Přesto nevím, proč by jedna/druhá strana měla pořád být ta chytřejší a mít potřebu urážet ostatní

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 07:57

@AlcaBa nepíšu o tom, že někdo něčemu věří, to ať si věří absolutně čemukoli. Jinak jasně, dělají to obě strany. Akorát určitá skupina neočkovaných zachází opravdu dost daleko. Nepaušalizuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2026
30.11.21 08:01

No jo, to jsme napřed všichni židi a partyzáni, ale když dojde na nejhorší, tak jsme jak Homer Simpson, když se před ním řekne slovo bubák, co.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
566
30.11.21 08:15

Proč jste na sebe všichni tak hnusní? Rozdělit se na očkované a neočkované. Co kdyby tenhle příspěvek psala žena, která očkovaná je? Zase by tady byl tábor neočkovaných proti ní? Fakt se v dnešní době vytratila lidskost…

Taky nejsem očkovaná (pro vysvětlení: nepopírám tu nemoc a nejsem proti očkování - jen chci sama přijít na to, že je dobré se očkovat - zatím to plánujeme po novém roce, až bude klid v práci. Dodržuji všechna opatření, nosím respirátor, pracuji z domu a když jsem v práci hned se ráno testuji), jsem astmatik a silný alergik.
Měla jsem klasický průběh, prostě jako chřipka. Rýma, kašel, neměla jsem čich a ani chuť, vše mě bolelo. Ale zvládlo se to. Držím palce ale opravdu přestaň tak vyvádět, musíte být hlavně v klidu. Teplo, dostatek tekutin, čerstvý vzduch (byť jen z okna) a vitamíny! :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28682
30.11.21 08:21
@fera21 píše:
No jo, to jsme napřed všichni židi a partyzáni, ale když dojde na nejhorší, tak jsme jak Homer Simpson, když se před ním řekne slovo bubák, co.

Za války se jim říkalo sklepní hrdinové.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1378
30.11.21 08:23

@JanaDaR já tady právě vidím spíše drtivou masáž a urážky a „teď si to užij“ těch očko na ty neočkované. A je mi z toho smutno…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
41771
30.11.21 08:25
@adamcoka píše:
Proč jste na sebe všichni tak hnusní? Rozdělit se na očkované a neočkované. Co kdyby tenhle příspěvek psala žena, která očkovaná je? Zase by tady byl tábor neočkovaných proti ní? Fakt se v dnešní době vytratila lidskost…Taky nejsem očkovaná (pro vysvětlení: nepopírám tu nemoc a nejsem proti očkování - jen chci sama přijít na to, že je dobré se očkovat - zatím to plánujeme po novém roce, až bude klid v práci. Dodržuji všechna opatření, nosím respirátor, pracuji z domu a když jsem v práci hned se ráno testuji), jsem astmatik a silný alergik.
Měla jsem klasický průběh, prostě jako chřipka. Rýma, kašel, neměla jsem čich a ani chuť, vše mě bolelo. Ale zvládlo se to. Držím palce ale opravdu přestaň tak vyvádět, musíte být hlavně v klidu. Teplo, dostatek tekutin, čerstvý vzduch (byť jen z okna) a vitamíny! :hug:

A jak na to chceš přijít? Na co čekáš?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
28682
30.11.21 08:26

@adamcoka Víš proč? Protože tady Ti lidé chtějí absolutní svobodu, ale odmítají přijmout sebemenší odpovědnost za svoje rozhodnutí.
Pokud jsme takový king, že si teda nechci nechat dát vakcínu za pár stovek, protože něvěřím, že k něčemu je, tak ať tu ale pak hystericky nebrečí, jaký má strašný strach z toho, že syn astmatik má covid, ona diabetička, doma mimino… a při první možné příležitosi by běžela s radostí nechat si dát excht experimentální infuzi protilátek z plasmy vyléčených za tisíce.
Bych jí tu protilátkovou infuzi nechala zaplatit nebo by se měla minimálně finančně spolupodílet.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30.11.21 08:27

@AlcaBa no to už jsem psala jinde, každý vidí to, co vidět chce. Jestliže se někdo hroutí z „tak si to užij“, ačkoli to nepovažuji za vhodné, tak nevím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7698
30.11.21 08:29

Chřipečka a lidi se hroutí. Co budete dělat, až fakt přijdou reálné problémy?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat