Kam na víkend v ČR – 2 maminky + 2 děti

Anonymní
23.5.20 14:02

Prosím typ kam na víkend v ČR :) 2 maminky + 2 děti

Ahoj :)
S kamarádkou a se svými potomky bychom chtěli vyjet někam na víkend. Dáte prosím typ kam, kde jste třeba byli a líbilo se vám tam? Nejlépe ubytování v chatkách, něco v přírodě :) s možností koupání ať už přírodní či koupaliště a procházek :) tak do 150 km cca od Brna

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

378
23.5.20 18:50

Dobrý den, přijeďte k nám na CHATU MÍR BESKYDY :mavam: Spousta možností výletů, veliká zahrada a veliký les :kytka: Máme zvířátka, ubytovat se můžete v apartmánu nebo v klasickém pokoji, bez stravy, se snídaní nebo s polopenzí :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
23.5.20 19:01

Beskydy - http://www.urajmunda.cz/

Bylo tam úplně luxusně a pro děti ideál. Majitelé jsou úplně super lidi :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9697
23.5.20 19:16
@Šmoulice píše:
Beskydy - http://www.urajmunda.cz/Bylo tam úplně luxusně a pro děti ideál. Majitelé jsou úplně super lidi :)

To vypadá opravdu dobře, ale ta cena mě teda zarazila, dát za týden na chalupě pro 4 přes 23tis. čistě jen za ubytování už mi přijde moc (u moře platíme míň).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
23.5.20 19:45
@zrcadlo píše:
To vypadá opravdu dobře, ale ta cena mě teda zarazila, dát za týden na chalupě pro 4 přes 23tis. čistě jen za ubytování už mi přijde moc (u moře platíme míň).

My jsme měli pokoje. A nechávali jsme si u nich i snídaně a večeře. A i jídlo naprostá pecka.
Pokud chceš fakt dobrý přístup, krásné prostředí ubytka i okolí, super servis, tak si ráda připlatíš :)
My jsme tam zatím byli jednou. Ale zase se vrátíme. :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
9697
23.5.20 20:29
@Šmoulice píše:
My jsme měli pokoje. A nechávali jsme si u nich i snídaně a večeře. A i jídlo naprostá pecka.
Pokud chceš fakt dobrý přístup, krásné prostředí ubytka i okolí, super servis, tak si ráda připlatíš :)
My jsme tam zatím byli jednou. Ale zase se vrátíme. :srdce:

Však jo, pokud to neřešíte, tak to musela být parádní dovolená. My máme v rodině potravinovou alergii a vyhledáváme místa, kde si i můžeme uvařit, ale 3300,–Kč/noc bez jídla, když tam je strop 4 lidi, je pro nás fakt moc.
Já můžu doporučit třeba Chalupu U Pilných, ne teda zakladatelce, je to víc než 150km od Brna. Je tam klid a na kola ideální. Obzvlášť když se domluví víc rodin s malými dětmi, tak za předškolní děti se vůbec neplatí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7952
23.5.20 20:55
@zrcadlo píše:
Však jo, pokud to neřešíte, tak to musela být parádní dovolená. My máme v rodině potravinovou alergii a vyhledáváme místa, kde si i můžeme uvařit, ale 3300,–Kč/noc bez jídla, když tam je strop 4 lidi, je pro nás fakt moc.
Já můžu doporučit třeba Chalupu U Pilných, ne teda zakladatelce, je to víc než 150km od Brna. Je tam klid a na kola ideální. Obzvlášť když se domluví víc rodin s malými dětmi, tak za předškolní děti se vůbec neplatí.

Díky za doporučení. :kytka: Do Jižních Čech se chystáme na kola. Takže se to hodí :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
25
24.5.20 20:47

Mrkněte na dovolenou na Vysočině, co najdete, tam je to pecka, krajina moc hezká, výlety atd.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama