Prosím, uklidníte mě? Stafylokok - těhotenství

76
2.6.16 15:26

Prosím uklidníte me? Stafylokok - těhotenství.

Ahoj holky. Vcera jsem se z výsledku ný gynde dozvěděla, ze mam stafylokoka aereuse. Jsem 10tt a mam neuvěřitelný strach, ze to spatne dopadne. Dostala jsem ATB krém, jmenuje se myslim amoxicillin. Je na 10 dni, na noc. Je tu nekdo, kdo si tím prosel a vse bylo v pořádku? :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

76
2.6.16 17:16

To nikdo tady nemel? 8o :(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
2.6.16 17:30

No ja mam za to, ze Staphylococcus aureus je soucasti prirozene mikroflory cloveka, normalne je na kuzi a sliznicich… :think: ty mas nejake zdravotni problemy? Pri oslabeni imunity se muze pomnozit, ale to i spousta jinych bakterii v organismu, zkusila bych nejaka probiotika…? :nevim: l

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
76
2.6.16 18:38

@Lusita Mela jsem kašel, rýmu a průjem. Dr, vzal ster a údajně mam tohoto,,návštěvníka" v mem tele. Vim o tom prd, jen sestřička me celkem desila, kdyz rikala, ze je az 45% šance, ze to spatne dopadne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
393
2.6.16 19:05

Moc si nedokazu predstavit, jak muze souviset ryma a kasel s prujmem :think: a jelikoz je to vysledek z gyndy, tak predpokladam, ze to byl ster z pochvy… pak uz souvislosti nechapu vubec :mrgreen: ja nevim, no… ja bych se asi Staphylococca nebala - je to vazne prirozene se vyskytujici bakterie, pokud dela neplechu (co vim ze zkusenosti okoli), tak spis na kuzi - abscesy a tak. Ale fatality bych v tom asi teda nehledala, sestry spouste veci prd rozumi, ale rady do nich kecaji, takze to bych vubec vazne nebrala :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama