Prosím všechny z Českého Těšína o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 12:24
Prosím všechny Z Českého Těšína o radu

Zdravím maminky i ostatní, co žijete v Českém Těšíně, nebo třeba pracujete a máte přehled. Mám za pár dní nastoupit do nové práce, konkrétně firma sídlí v areálu průmyslové zóny na Lipové ulici v Českém Těšíně. Vzhledem k tomu, že nemám auto, budu závislá na autobusových spojích. Už jsem nějakou dobu hledala spoje na netu, ale když člověk moc to město nezná… :oops: Do Těšína se dopravním vlakem, ale k firmě je to ještě kus cesty. Našla jsem sice autobus, který odjíždí 5.20h ráno z nádraží a jede až do zóny na Lipovou, jenže odjíždí o 2min. dříve, než přijíždí vlak se mnou :zed:,tudíž pro mne nevhodný spoj. Ten následující po něm zase dorazí na Lipovou po 6h ráno, což už mi poběží směna :roll:. Napadlo mě, že určitě místní občan by třeba věděl zázračně o jiné lince, která by mě tam načas zavezla, možná existuje bus, na který musím jen nastoupit jinde :think: Hlavně budu chodit jak na ráno na 6h, tak na 18h večer, přes týden i ó víkendech. Smlouvu mám podepsat příští týden, na práci se těším, jen ta doprava mi momentálně straší v hlavě. Zase logicky je to průmyslová zóna, busy by tam měly jezdit doufám adekvátně k pracovní době :think: Budu moc vděčná, když se najde někdo, kdo v tom má přehled, nebo třeba poradit, kde má v Těšíně nějakou informační centrálu autobusová doprava? :kytka: děkuji za každou radu

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3686 příspěvků 02.03.18 12:39

Nejsem odsud, ale dívala jsem se do mapy i na nějaký jízdní řád a průmyslová zóna by neměla být daleko od vlaku, ne? Autobus by tam měl jet 3 minuty, takže pokud je tomu opravdu tak, chodila bych pěšky.

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 12:54
@-Evka- píše:
Nejsem odsud, ale dívala jsem se do mapy i na nějaký jízdní řád a průmyslová zóna by neměla být daleko od vlaku, ne? Autobus by tam měl jet 3 minuty, takže pokud je tomu opravdu tak, chodila bych pěšky.

Tak jsem to zkusila zadat do plánovače tras, pro cestu pěšky mi to zpočítalo 40min času :nevim: to bych tam i tak na 6h ráno nedošla, pokud na nádraží dojedu 5.22h. Nevím ale, jak moc věrohodný ten plánovač tras je. Vychází to na 2,5km

-Evka-
Závislačka 3686 příspěvků 02.03.18 13:08

Vypisuje mi to 2km, což je většinou u mne do 25-ti minut chůze.
Ideální by bylo si trasu projít a zjistit, jestli se to dá. Mělo by to být kolem hlavní cesty, takže frekvence tam nějaká bude.

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 13:21

@-Evka- ano, už mě to taky napadlo, že si udělám o víkendu výlet a tu trasu prubnu pěšky nanečisto, nic jiného mi nejspíš nezbude. Děkuji za čas :kytka:

Ronda1
Kecalka 105 příspěvků 02.03.18 14:09

Ano, je to pěšky z nádraží cca 20 minut.. Jde se celou dobu kolem hlavní cesty po chodníku.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Co když vás auto nechá ve štychu? Nepodceňujte rozsah asistenčních služeb

Myslíte si, že základní asistenční služby obsažené v povinném ručení nebo v... číst dále >

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Články z Expres.cz

Richard Genzer o StarDance: Tanec jsem definitivně pověsil na hřebík, už podruhé

V sobotu nečekaně vypadl v rozstřelu s Daliborem Gondíkem, kterému diváci... číst dále >

Co to dávali za nudu? Manželka Michala Dlouhého usnula v kině

Chodit do kina unavený se nevyplácí. Své o tom ví i herec Michal Dlouhý a... číst dále >

Články z Ona Dnes

Život Livie Klausové ovlivnil pobyt v dětském domově i smrt otce

Zatímco Václav Klaus byl jako prezident jedněmi obdivován a druhými... číst dále >

O holky se postarám, slíbil Mirek snoubence, která zemřela v den svatby

Simona zemřela pár hodin před vlastní svatbou a zoufalému snoubenci zůstaly... číst dále >