Prosím všechny z Českého Těšína o radu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 12:24
Prosím všechny Z Českého Těšína o radu

Zdravím maminky i ostatní, co žijete v Českém Těšíně, nebo třeba pracujete a máte přehled. Mám za pár dní nastoupit do nové práce, konkrétně firma sídlí v areálu průmyslové zóny na Lipové ulici v Českém Těšíně. Vzhledem k tomu, že nemám auto, budu závislá na autobusových spojích. Už jsem nějakou dobu hledala spoje na netu, ale když člověk moc to město nezná… :oops: Do Těšína se dopravním vlakem, ale k firmě je to ještě kus cesty. Našla jsem sice autobus, který odjíždí 5.20h ráno z nádraží a jede až do zóny na Lipovou, jenže odjíždí o 2min. dříve, než přijíždí vlak se mnou :zed:,tudíž pro mne nevhodný spoj. Ten následující po něm zase dorazí na Lipovou po 6h ráno, což už mi poběží směna :roll:. Napadlo mě, že určitě místní občan by třeba věděl zázračně o jiné lince, která by mě tam načas zavezla, možná existuje bus, na který musím jen nastoupit jinde :think: Hlavně budu chodit jak na ráno na 6h, tak na 18h večer, přes týden i ó víkendech. Smlouvu mám podepsat příští týden, na práci se těším, jen ta doprava mi momentálně straší v hlavě. Zase logicky je to průmyslová zóna, busy by tam měly jezdit doufám adekvátně k pracovní době :think: Budu moc vděčná, když se najde někdo, kdo v tom má přehled, nebo třeba poradit, kde má v Těšíně nějakou informační centrálu autobusová doprava? :kytka: děkuji za každou radu

Reklama

Reakce:

-Evka-
Závislačka 3477 příspěvků 02.03.18 12:39

Nejsem odsud, ale dívala jsem se do mapy i na nějaký jízdní řád a průmyslová zóna by neměla být daleko od vlaku, ne? Autobus by tam měl jet 3 minuty, takže pokud je tomu opravdu tak, chodila bych pěšky.

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 12:54
@-Evka- píše:
Nejsem odsud, ale dívala jsem se do mapy i na nějaký jízdní řád a průmyslová zóna by neměla být daleko od vlaku, ne? Autobus by tam měl jet 3 minuty, takže pokud je tomu opravdu tak, chodila bych pěšky.

Tak jsem to zkusila zadat do plánovače tras, pro cestu pěšky mi to zpočítalo 40min času :nevim: to bych tam i tak na 6h ráno nedošla, pokud na nádraží dojedu 5.22h. Nevím ale, jak moc věrohodný ten plánovač tras je. Vychází to na 2,5km

-Evka-
Závislačka 3477 příspěvků 02.03.18 13:08

Vypisuje mi to 2km, což je většinou u mne do 25-ti minut chůze.
Ideální by bylo si trasu projít a zjistit, jestli se to dá. Mělo by to být kolem hlavní cesty, takže frekvence tam nějaká bude.

Dášenka Mišek
Nováček 3 příspěvky 02.03.18 13:21

@-Evka- ano, už mě to taky napadlo, že si udělám o víkendu výlet a tu trasu prubnu pěšky nanečisto, nic jiného mi nejspíš nezbude. Děkuji za čas :kytka:

Ronda1
Stálice 99 příspěvků 02.03.18 14:09

Ano, je to pěšky z nádraží cca 20 minut.. Jde se celou dobu kolem hlavní cesty po chodníku.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Jak si sbalit tašku do porodnice a nezbláznit se

Jmenuju se Laura a čekám druhé dítě. A možná to znáte taky – to si takhle... číst dále >

Manuál na cesty: Co zabalit do lékárničky a kam s dětmi nejezdit

Blíží se léto a s ním čas dovolených. Většina z nás přemýšlí nad cestou k... číst dále >

Články z Expres.cz

Královská svatba: Proč byli mezi hosty Clooney, Beckhamovi nebo Serena?

O víkendu si královské ano řekli Američanka Meghan Markle (36) a princ Harry... číst dále >

Daniela Šinkorová nezdravě ujíždí na FaceAppu: Vypadá to ještě hezky?

Danielu Šinkorovou odnepaměti předchází pověst ženy, která se sama a velmi... číst dále >

Články z Ona Dnes

Co už byste nikdy neměli dělat, pokud chcete opravdu zhubnout

Plavková sezona se blíží a vaše předsevzetí zhubnout alespoň nějaké to kilo... číst dále >

Trendy půjdou stranou, svatební róba Meghan musí respektovat tradice

Jak budou vypadat? To je otázka, kterou si kladou miliony lidí na světě v... číst dále >

Reklama