Reklama

Prosím všechny zdravotní sestry a porodní asistentky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:19
Prosím všechny zdravotní sestry a porodní asistentky

Prosím všechny VS a PA, aby mi sdělily svůj plat, vzdělání, praxi, uniformu, kde pracují, jak je práce baví, náplň práce a jaké bylo studium. Děkuji moc. :mavam:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

beruska9
Extra třída :D 10560 příspěvků 20.01.17 14:23

@Přemýšlím : velikost bot a delku trvani memstruacniho cyklu nechces? :D

kopejka
Echt Kelišová 9706 příspěvků 20.01.17 14:23
@beruska9 píše:
@Přemýšlím : velikost bot a delku trvani memstruacniho cyklu nechces? :D
:palec:

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:25
@beruska9 píše:
@Přemýšlím : velikost bot a delku trvani memstruacniho cyklu nechces? :D

Ne, díky :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 14:27

Jsem VS, 12 let praxe, 25 tis. čistého, bílé kalhoty a halena, FNKV neurologie.
Práce převážně s klienty s RS - práce mě nebavila, vyřešilo to vytoužené těhotenství, na původní místo se po RD nevrátím.
Anonym prosím ponechat, nebo raději smazat.

danyk
Generální žvanilka 23266 příspěvků 20.01.17 14:30
@Přemýšlím píše:
Prosím všechny VS a PA, aby mi sdělily svůj plat, vzdělání, praxi, uniformu, kde pracují, jak je práce baví, náplň práce a jaké bylo studium. Děkuji moc. :mavam:

plat tabulkový a odpovídající práci na JIP a výšce úvazku
vzdělání magisterské a specializační
praxe 20 let
uniforma JIPová (halena a kalhoty zelené barvy), na jeden den jedna uniforma erární, takže večer dáš do koše na prádlo a ráno bereš z police novou, velikost vsi vybereš za nabídky, takže někdy vypadáš slušně a někdy jako hastroš)
JIP Praha
baví
náplň - intenzivní péče o pacienty po operačních zákrocích
studium dlouhé, náročné

Příspěvek upraven 20.01.17 v 14:52

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 20.01.17 14:32
@Přemýšlím píše:
Prosím všechny VS a PA, aby mi sdělily svůj plat, vzdělání, praxi, uniformu, kde pracují, jak je práce baví, náplň práce a jaké bylo studium. Děkuji moc. :mavam:

Sorry, teď to asi vyzní tvrdě, ale prosím tě, domluv si schůzku s někým z oboru a poptej se, evidentně vůbec nevíš co chceš, možná že i kariérní poradce by pomohl, máš x diskusí na relativně stejné téma, nové informace ti tu asi nikdo nedá :nevim:

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:33
@Anonymní píše:
Jsem VS, 12 let praxe, 25 tis. čistého, bílé kalhoty a halena, FNKV neurologie.
Práce převážně s klienty s RS - práce mě nebavila, vyřešilo to vytoužené těhotenství, na původní místo se po RD nevrátím.
Anonym prosím ponechat, nebo raději smazat.

K té uniformě, jsem ráda že jsi mi sdělila i vzhled, ale já myslela, jestli je fasujete, kolik jich máte, do jaké míry máte na výběr atp. Co je to FNKV, RS a neurologie? Díky moc. :mavam:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 20.01.17 14:35
@Přemýšlím píše:
K té uniformě, jsem ráda že jsi mi sdělila i vzhled, ale já myslela, jestli je fasujete, kolik jich máte, do jaké míry máte na výběr atp. Co je to FNKV, RS a neurologie? Díky moc. :mavam:

FNKV Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
RS bude asi roztroušená skleróza
neurologie: obor medicíny, kde se řeší NS (mozek, mícha, periferní nervstvo)

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:37
@Kotatko03 píše:
Sorry, teď to asi vyzní tvrdě, ale prosím tě, domluv si schůzku s někým z oboru a poptej se, evidentně vůbec nevíš co chceš, možná že i kariérní poradce by pomohl, máš x diskusí na relativně stejné téma, nové informace ti tu asi nikdo nedá :nevim:

Asi máš pravdu :zed:,neomlouvej se, nemáš za co :kytka: a díky, že dleduješ moje diskuse, pokusím se psát o něčem jiném. :mavam:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.01.17 14:38
@Přemýšlím píše:
K té uniformě, jsem ráda že jsi mi sdělila i vzhled, ale já myslela, jestli je fasujete, kolik jich máte, do jaké míry máte na výběr atp. Co je to FNKV, RS a neurologie? Díky moc. :mavam:

Fasujeme, výběr nic moc, ale o nočních a o víkendech nebo v létě byly možné sukýnky, trička, podkolenky, chodit naboso, v zimě vlastní mikina - správně by se to nemělo.

Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Roztroušená skleróza - oni ty „ eresky “ jsou takový docela „ zvláštní “ :roll: a člověk jednoho dne vyhoří.

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 20.01.17 14:39
@Přemýšlím píše:
Asi máš pravdu :zed:,neomlouvej se, nemáš za co :kytka: a díky, že dleduješ moje diskuse, pokusím se psát o něčem jiném. :mavam:

fakt ;) já když se rozhodovala na jakou školu půjdu, byla jsem na testech zaměření, měla schůzku s paní s PPP a moc, opravdu moc mi to pomohlo… ;) a za mě nejplnohodnotnější informace ti dá člověk z oboru, co to studuje a tak, ideálně když s ním naživo mluvíš ;)

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:41
@Anonymní píše:
Fasujeme, výběr nic moc, ale o nočních a o víkendech nebo v létě byly možné sukýnky, trička, podkolenky, chodit naboso, v zimě vlastní mikina - správně by se to nemělo.Fakultní nemocnice Královské Vinohrady
Roztroušená skleróza - oni ty „ eresky “ jsou takový docela „ zvláštní “ :roll: a člověk jednoho dne vyhoří.

Co to znamená na výběr moc neni?

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:42
@Kotatko03 píše:
fakt ;) já když se rozhodovala na jakou školu půjdu, byla jsem na testech zaměření, měla schůzku s paní s PPP a moc, opravdu moc mi to pomohlo… ;) a za mě nejplnohodnotnější informace ti dá člověk z oboru, co to studuje a tak, ideálně když s ním naživo mluvíš ;)

A co sis vybrala?

Přemýšlím
Kecalka 182 příspěvků 20.01.17 14:43
@Anonymní píše:
Fasujeme, výběr nic moc, ale o nočních a o víkendech nebo v létě byly možné sukýnky, trička, podkolenky, chodit naboso, v zimě vlastní mikina - správně by se to nemělo.Fakultní nemocnice Královské Vinohrady

Jako civil?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Gottovi volali, že letos Slavíka nedostane. Důvod? Rakovina a Ortel

Karel Gott a Lucie Bílá tuhle zprávu jenom těžko rozdýchají. Pořadatel ankety... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Co s úrodou jablek? Oslaďte si babí léto skvělým koláčem nebo štrúdlem

Jablek se letos urodilo požehnaně. Možná i vy přemýšlíte, co s kulatými... číst dále >

Reklama