Reklama

Prosím, z čeho to může být? Co by to mohlo být?

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

svaca1510
Nováček 3 příspěvky 28.02.18 15:44
Prosim z ceho to muze byt a co by to mohlo byt?

Dobry den, vcera se nam udelali takove male pupinky nebo spis takove cervene flicky kolem plinky. A dnes rano to mel pres celou hlavicku, zada a brisko. Co by to prosim mohlo byt? 8o :? Dekuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

Ucho13
Povídálka 28 příspěvků 28.02.18 15:47

Alergie na něco? Na krém nebo tak? :nevim:

Zara.Ray
Zasloužilá kecalka 567 příspěvků 28.02.18 15:48

Taky si myslím že alergie.. :think:

svaca1510
Nováček 3 příspěvky 28.02.18 15:53

Dekuji. Ale vubec me nenapada na co pouzivame vsechno stejne a ja jim taky furt to same dokola a nikdy se takhle neosypal :(

Saffiraa
Závislačka 3715 příspěvků 11 inzerátů 28.02.18 15:53

Ahoj, mojí malé se to dělá z ovoce (mandarinka, kiwi). Za pár dní to zmizí… :mavam:

damdam
Kecalka 317 příspěvků 28.02.18 15:53

Teď řeším to samé u dcery 18 m. Měla tuto vyrážku téměř týden. Koupila jsem jiny druh praciho gelu Persil.Byl s levanduli. A ten to způsobil. Všechno prádlo jsem přeprala v jiném prášku(Palmex) a postupně to mizí.

Katerina308
Kecalka 462 příspěvků 43 inzerátů 28.02.18 16:01

@damdam
Taky stále peru v jednom pracím prášku, protože když jsem vyprala v Arielu sensitive,(tak kromě toho, že mě hrozně smrdí) tak se mi dcera osypala. Postupně se jí to přesouvalo z trupu na nohy, kde má fleky ještě teď, asi měsíc a půl po vyprání v Arielu.
Třeba to taky nemusí souviset, já jsem jako dítě měla ekzém, tak možná se to začalo projevovat u ní. Zatím jsem s tím nikde nebyla. Nesvědí jí to, a nikam už se to nešíří.

Russet
Extra třída :D 10381 příspěvků 28.02.18 16:04

Nemělo předtím horečku?

svaca1510
Nováček 3 příspěvky 28.02.18 16:17

Russet- byl ted nemocny. Mel rymu a trochu kasel. Mel jen 2× teplotu, ale do 38°C. Malej ma brat mucosolvan junior a kapeme morskou vodu, ale zda se ze uz je v poradku a teplotku nema :think:

Maschka
Zasloužilá kecalka 565 příspěvků 28.02.18 16:21

Mala se kdysi osypala prave z Mucosolvanu.

damdam
Kecalka 317 příspěvků 28.02.18 16:23

@Katerina308 já právě byla u doktora s tím a ten mi předepsal Balneum Herbal(přísada do koupele),ale vubec se to nelepšilo a stále přibývalo. Tak mě napadl ten prášek. Já jako malá také měla ekzém, ale bez pupínku a zejména v loketních jamkách.

zuzik321
Povídálka 38 příspěvků 8 inzerátů 28.02.18 16:48

Ja nevim ale nemuzou to byt potnicky? Na tom brisku mi to tak prijde u tech ostatnich fotek to vypada trosku jinak. Ale asi bych zkusila zavolat doktorce.

Maky.p
Generální žvanilka 24792 příspěvků 28.02.18 19:40

Já bych to tipla na 6-ku, nemusí u ní být horečky - stačí zvýšená teplota - a rýma taky může být.. Dej fenistil kapky, ty uleví, ať už to byla 6-ka nebo je to alergie na něco..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 16.03.18 21:35

Prosim vas, nevite nekdo co by to mohlo byt za ekzem? Mam to uz rok, kozni mi dala Elocom, ze je to z myti nadobi. Blbost! Myju v rukavicich a porad se mi to rozleza. Mam uplne seschle ruce, delaji se mi takove bile tecky, obcas pupinky, strasne to svedi a mam to i mezi prstama. Je to treba dyshidroza nebo atopicky ekzem? Zkusila jsem vsechny mozne masticky i detox, nic nepomaha.

Katkafaj
Stálice 61 příspěvků 1 inzerát 16.03.18 21:41
@Anonymní píše:
Prosim vas, nevite nekdo co by to mohlo byt za ekzem? Mam to uz rok, kozni mi dala Elocom, ze je to z myti nadobi. Blbost! Myju v rukavicich a porad se mi to rozleza. Mam uplne seschle ruce, delaji se mi takove bile tecky, obcas pupinky, strasne to svedi a mam to i mezi prstama. Je to treba dyshidroza nebo atopicky ekzem? Zkusila jsem vsechny mozne masticky i detox, nic nepomaha.

Já bych řekla atopák, toto se mi tvoří na prstech. Dřív jsem ho měla více…žiju s tím 16 let, jednou je to horší, podruhé lepší

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Očkování a autismus - mýtus, který ohrožuje dětské zdraví

Očkovat, či neočkovat? Téma očkování dětí se stalo v dnešní době mezi rodiči... číst dále >

Jak jsme přežili krmení z láhve

Jmenuji se Laura a jsem máma. Jako by to bylo včera, když jsem se nestačila... číst dále >

Články z Expres.cz

Zablokovaný Facebook? Chtějí mi zavřít pusu, je to jako za nacistů, říká Klaus ml.

Chystá zákon o svobodě slova na internetu, kvůli cenzuře se v neděli veřejně... číst dále >

Sirotky ze Sýrie bych přijala, potřebují pomoc, říká „miss z děcáku“ Kašáková

Kauza padesáti syrských sirotků hýbe Českem. Europoslankyně Michaela Šojdrová... číst dále >

Články z Ona Dnes

VIDEO: Jak se ze služky Gottwaldové stala první dáma. A lidé se jí smáli

Toužila být obdivována jako její předchůdkyně Hana Benešová. Jenže Martě... číst dále >

V Praze nám můžou závidět, říká Šumavan Marek Ztracený

S partnerkou a synem žije v Železné Rudě. To je místo, kde Marek Ztracený... číst dále >

Reklama