Prosím zkušenosti - golfky Easy go nitro 2018

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mayunka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.03.19 16:53
Prosím zkušenosti - golfky Easy go nitro 2018

Máte Prosím někdo zkušenost s tímto kočárkem? Kola? Odpružení? Velikost sedátka? Děkuji :)

Reakce:
poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 13.03.19 17:57

Mame je v te fialove, vzhledove krasne, lehke..o odpruzeni bych moc nemluvila :lol: spis nic nez moc. Jinak jdou dat do lehu, vyuzili jsme na dovolene, kdyz se dcera (3r) chtela na vylete prospat. Ovladani jednoduche, jsou u celkem lehke, ale pokud chces jezdit nekde v terenu, tak spis jine. Opravdu jsou ty kolecka z tvrdeho plastu, takze asfaltka obchodak super, ale prochazky po nezpevnenem terenu nic moc teda. :) klidne se ptej, jestli te neco zajima

mayunka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 13.03.19 20:16

Děkuji. Mne paní psala,že jsou penova.
Tak možná novejsi… Jen Prosím někde jsem četla, že je malý sedák. Že tam dítko nemá pohodlí. @poHanka89

poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 13.03.19 22:06

@mayunka mozna, ze jsou penova :lol: ale jakoze tvrde, takze napr na kocicich hlavach treba drncaji docela dost. Nase starsi ma 15kg a sedi v nem pohodlne, nerekla bych, ze je maly ten sedak. Navic jdou sklopit/vyklopit nozicky, takze se sedak da prodlouzit, aby ty nohy nevisely dolu (treba u mladsiho ditete). Navic ta striska je taky super, da se sklopit hodne, nanoznik je pevny hrubsi, tak si dovedu predstavit vozit v tom rocni dcerku i v zime s fusakem - pokud bych teda nebydlela na vesnici kde se stava, ze dlouho neodhrnou snih :lol: tim bych s tema koleckama neprojela. Co se tyce me, tak jsem coby golfky hodne spokojena :)

mayunka
Zasloužilá kecalka 622 příspěvků 14.03.19 07:52

Tak ja po vesnici a na zimu mam starší sporťák. Tohle chceme na léto. Na vylety. Na popojíždění. Na cyklostezku. Je mi jasný,že s golfkama do lesa neee :relaxed:tak Děkuji @poHanka89

poHanka89
Zasloužilá kecalka 564 příspěvků 15.03.19 13:39

@mayunka tak jsem na ne vcera koukala a ty kolecka jsou opravdu z peny :blush: myslim, ze je to dobra volba

Váš příspěvek
Reklama