Červené pupínky - co to může být?

65
7.8.19 11:58

Prosimvas.. Nevíte nekdo co to muze byt!?

Dobry den, nevíte prosim nekdo co by to. Mohlo byt? Jsou to takove červené pupinky a okolo nich je bikr kolečko a je jich vic a vic..
Rikam si jestli to nemuze byt alergie protože mam atopoicky exem na rukach a tohle je na stehnech..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3899
7.8.19 12:19

Nic nevidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
7.8.19 12:22

Já taky ne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23337
7.8.19 12:32

Taky nevidím nic znepokojivého ;)
Možná nějaké drobné pupínečky, ale to až když hledám neviditelné - asi jako když se honí duchové na těhotenských testech ;) A to na nic dramatického nevidím…

Příspěvek upraven 07.08.19 v 12:34

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
91626
7.8.19 12:33

Vidím tam flíčky, ale co to je, fakt nevím :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
24.3.20 10:26

Prosím o radu, co by to mohlo být za pupínky? Malej (5 let) se v neděli ráno probudil a měl na rukách tyto pupínky. Nikde jinde je nemá. V pondělí ráno jsem volala paní doktorce a prý alergie na sluníčko. Zhoršuje se to. Mazu zinkovou mastí a na doporučení dávám půl prášku Zodacu ráno a večer. Vim, že na zlepšení je čas, ale chci se jen zeptat na zkušenosti, zda nevíte, jestli to opravdu může být reakce na slunko, které by teda šlo přes okno na něj…Ještě si patlal večer před výsevem na ruce mydlo z Řecka, tak jestli by to mohlo být z toho? Moc díky za rady, na kožní půjdu až v krajním případě…jinak mu nic není, žádná horečka, kašel, rýma, krk čistý a ji i pije normálně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4223
24.3.20 10:35

Tak pokud nebyl venku s krátkým rukávem, tak to alergie na slunko být asi nemůže, ne? Já mívám kožní reakci na horko, ale to vypadá úplně jinak. Tipla bych to spíš na to mýdlo, pokud ho použil poprvé, jen na ty ruce, kde má vyrazku… pořádně umýt vodou a čekat, ono to přejde. Zodac taky pomůže. Když jsem měla alergickou reakci na lék, měla jsem vyrazku cca 2 dny, a to pod palbou dithiadenu a kortikoidove masti. Takže zatím bych neplasila a očekával zlepšení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
24.3.20 10:43

Měl ho poprvé a bůhví jak dlouho, už se chce koupat a umyvat výhradně sam :) Tak snad se to začne zlepšit. My jsme díky koronaviru už tři týdny nevystrcili paty z baráku, chodíme ven na zahradu nebo na procházky se psem do lesa. Takže nějaká nemoc asi taky ne..No uvidím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
842
24.3.20 11:08

My dnes rano syn sest let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
205
24.3.20 11:44

@sabinka098 tak to taky netuším, co může být. :(