Prosklená knihovna do dětského pokoje?

414
27.3.17 18:54

prosklená knihovna do dětského pokoje?

Ahoj holky,
chci pořídit malé ( dva roky ) do pokojíčku tuhle krásnou knihovničku, dnes jsem to řekla příteli a on mi řekl, že jestli to není nebezpečné, že to může rozbít a pořezat se, tak nevím :nevim:
jaký je váš názor??? Díky za odpovědi

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Reakce:

23133
27.3.17 19:00

To neni knihovna, ale sklenik na nadobi, ne? Dala bych bez dvirek, aby tam dite dosahlo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4173
27.3.17 19:00

Prosklenou knihovnu jsem měla taky v pokoji a přežila jsem do dnešních dní…tak proč ne

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
48880
27.3.17 19:03

No, popravdě svému dítěti bych to do pokoje nedala ani teď, a to je jí pět let a teoreticky by měla mít víc rozumu. Přesto si občas bouchne do zrcadla a když má v pokoji stejně starou návštěvu, občas lítá všechno, co není připoutané. Ale to je mé dítě, některé jsou prý i hodnější :)
Knihovnu má dcera otevřenou, aby si v ní mohla knížky brát a vracet sama.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6582
27.3.17 19:05

My se s bráchou rvali a já ho prosklenou knihovnou prohodila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13852

Ja bych nedala, kdyz vidim jak malej lita kolem nabytku mela bych strach aby nevlit do toho :nevim: mozna az bude starsi. A ani se mi to celkove jako knihovna moc nelibi.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1185

Mému dítěti bych jí dala bez dvířek :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8469
27.3.17 19:06

Dvouletému dítěti bych dala knihy tak, aby si je mohlo brát a samo uklízet. Líbí se mi např. tento nápad s policemi původně určenými na koření

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
27.3.17 19:11

@Ga Briela Není to vidět :?, je lepší zasklené, nelapající prach. Rozbít lze vše, jen ta síla? - manžel už má takovou zkušenost? :jazyk:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
5066
27.3.17 19:26

Sestřenka skleněnou knihovnou prolítla, dodnes má jizvu v obličeji, naštěstí u ucha, tak není moc vidět. Bylo jí 8.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
26518
27.3.17 19:29

Rozhodně nedala.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
27.3.17 19:35

@Ga Briela Mé děti měli od narození prosklený nábytek, nikdy se nic nestalo. Žádný zbytečný prach a i se dokonce naučili šetrně otevírat a zavírat zašupovací skla… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
27.3.17 19:53
@Anturie píše:
@Ga Briela Mé děti měli od narození prosklený nábytek, nikdy se nic nestalo. Žádný zbytečný prach a i se dokonce naučili šetrně otevírat a zavírat zašupovací skla… ;)

Vy budete nejaka hygienicka opatrna domacnost, co? Me je teda jedno kam seda prach, dulezite je pro me aby to bylo pohodlne pro dite, je to jeho pokoj a nabytek.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
4986
27.3.17 20:04
@pikola píše:
Vy budete nejaka hygienicka opatrna domacnost, co? Me je teda jedno kam seda prach, dulezite je pro me aby to bylo pohodlne pro dite, je to jeho pokoj a nabytek.

Ani náhodou, je mi milejší umýt skla od knihovny, než z knih vyklepávat prach :oops:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
23133
27.3.17 20:09
@Anturie píše:
Ani náhodou, je mi milejší umýt skla od knihovny, než z knih vyklepávat prach :oops:

Aha, tak to jsem nikdy nedelala, klepat prach z knih :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama