Prosperujici tehotenstvi pres pomalu rostouci hcg

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
16.5.22 17:08

Prosperujici tehotenstvi pres pomalu rostouci hcg

Ahoj, 5.5. mi poprvé vyšel slabě pozitivní těhotenský test, 12.5. odběr z krve a hodnota 85 a dnes, 16.5. hodnota hcg 115. U toho špiním už cca týden. Je nějaká šance, že těhotenství bude prosperující, stalo se to někomu, že to zezačátku rostlo takhle pomalu? Resp. trochu mě mate, že se nerozjel samovolný potrat, když špiním už přes týden. Díky všem za reakce

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
136
16.5.22 17:18

Je mi to líto, vidím šanci na prosperující těhotenství jako mizivou. Přesto je třeba těhotenství řešit, kdyby náhodou šlo o mimoděložní nebo nechtělo odejít samo. Držím pěsti, ať to v rámci možností dobře dopadne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
190
16.5.22 17:38

Měla jsem to samé. Jen jsem spinila a pak nakonec test negativní…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
56917
16.5.22 17:41

Šance se blíží k nule… Ale určitě bych to sledovala - kombinace pomalu stoupajícího hCG v kombinaci se špiněním může být znakem mimoděložního. Nebo jenom obyč neprosperující těhotenství, něco tam produkuje hCG, jakž takže se to drží… a pak to odejde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11781
16.5.22 18:17

Šance je nulová.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55786
16.5.22 19:51

I ta první hodnota týden po pozitivním testu byla nízká, nárůst minimální + špinění. Nebereš utrogestan? Počítej že do pár dní začneš krvácet :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1
16.5.22 19:54

@Markéta80 ahoj, beru progesteron besin a estrofem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
55786
16.5.22 20:06

@sarpes tak ten to brzdí. Co doktor? proto je špiníš a ty léky tě to brzdí. Dle první hodnoty by dnes HCG muselo být přes 300.další ko ukáže. Jak hcg neroste nebo takhle pomalu je to blbý :?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4852
16.5.22 20:14

Bohužel :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
136
16.5.22 21:10

Pokud hcg roste, ikdyz pomalu, právě ani to krvácení přijít nemusí, těžko říct, jak to dopadne :nevim: Měla jsem anembryomolu, hcg rostlo taky pomaličku, ale stále rostlo. I prázdný gestační váček rostl a těhotenství se pustit samo nechtělo :nevim: Krvácení bych na tutovku čekala, pokud by hcg začalo klesat…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1581
17.5.22 00:19

Řekla bych, že šance tu není žádná.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu