Prostějov nebo Olomouc porodnice

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 11:11
Prostějov nebo Olomouc porodnice

Ahoj mamci, prosím o radu. Za pár měsíců čekám třetí miminko. Přestěhovali jsme se do Prostějova a přemýšlím, kde mrnouska přivést na svět. Slyšela jsem pár recenzi a nejsem si vůbec jistá, proto žádám o vás názor. A hlavně jak je to v Olomouci s nadstandartem. Je aspoň nějaká šance jej dostat? A na stránkách píši že epidural mají zdarma, je to pravda? Předem vám všem děkuji

Reakce:
Uživatel je onlinecverunka
Závislačka 2973 příspěvků 16.04.19 11:23

Já rodila v Olomouci 2×. Poprvé před 7 lety a nic moc, podruhé před 2 lety a super. Veliká spokojenost. Epidural mají zdarma, já teda nevyužila. Nadstandard je docela obsazený, holka se mnou na pokoji chtěla a dostala ho tak tak až druhý den.

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 11:57

@cverunka moc děkuji za odpověď. Když jsem rodila v Ostravě tak se na mě taky dostalo az druhý den. A jak je to se socialkama? Prý je jedna koupelna pro dva pokoje.

iizabela
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.04.19 12:00

Rozhodne Olomouc, Prostejov je sice “hezčí” porodnice, ale bohužel jinak velice baby ne-friendly a co se tyče odbornosti a přístupu lékařů, také nic moc…(někdy i katastrofa)…nadstandard v Olomouci získat lze, měla jsem ho v obou případech, je potřeba si to říct co nejdřív a mít také samozřejmě štěstí, ale opravdu za mě raději ta Olomouc…jinak na epidural bych se vykaslala, zvládneš to i bez nej :palec:

Uživatel je onlinecverunka
Závislačka 2973 příspěvků 16.04.19 12:02
@hapi.isis píše:
@cverunka moc děkuji za odpověď. Když jsem rodila v Ostravě tak se na mě taky dostalo az druhý den. A jak je to se socialkama? Prý je jedna koupelna pro dva pokoje.

Jo, sociálka je pro 2 pokoje. Takze pro 4 lidí.

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 12:08

@iizabela moc děkuji, jasně že zvládnu ja jen kdyby náhodou. Zvládla jsem to bez něj 2× tak to zvládnu i po třetí. A o ten nadstandart se říct při příjmu už raději že?
@cverunka moc děkuji za odpovědi :) :lol:

iizabela
Zasloužilá kecalka 723 příspěvků 16.04.19 12:16

Ano, hned pri příjmu, i kdyby měli plno, si té zapisou a budes na pořadníku…oni té klidně můžou dat i na nadstandard na gynekologii, tam je i mnohem větší klid…

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12 inzerátů 16.04.19 12:43

@iizabela moc děkuji za rady :kytka:

Rosary
Kecalka 194 příspěvků 16.04.19 22:36

Pokud můžu, ještě dodám, že v Olomouci je novorozenecká JIP, takže na jakékoliv (nedejbože) potíže mohou reagovat téměř okamžitě. Jo, a je to tam dost plné mladého personálu po škole, takže ještě nejsou protivní morousové znechucení prací :D já se třeba s sestrou ze šestinedělí při odchodu z porodnice při loučení i objala. Záleží ale, na koho narazíš, ostatně jako všude jinde. Držím pěsti :kytka:

Lisianne
Kecalka 330 příspěvků 1 inzerát 17.04.19 14:50

Rodila jsem v OL před 2 roky a super přístup, také odbornost a vybavení s JIP kdyby náhodou něco, nám stalo za to dojet 70 km. Personál milý a profi. Určitě doporučuji.

hapi.isis
Ukecaná baba ;) 1760 příspěvků 12 inzerátů 17.04.19 17:02

@Rosary @Lisianne moc dekuji za názory :kytka:

Váš příspěvek
Reklama