Reklama

Prostor pod schody - nejlepší využití

Fotoalbum tématu (4) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 14:52
Prostor pod schody - nejlepší využití

Milé ženy (a muži samozřejmě), zákeřná otázka! :mrgreen: kdybyste měli nevyužitý prostor pod schody v domě, co byste s ním udělaly? Zkusím trochu vysvětlit situaci… původně jsem si myslela, že by se dalo nechat ho jako součást technické místnosti (a schovat tam ten největší bordel, bojler a takové věci). Nebo by byla možnost z toho udělat špajz, připadá mi to i přirozenější (předtím jsme takhle právě měli špajz), jenže chlad se tam držet moc nebude, tudíž třeba na skladování brambor apod. to nebude úplně ono - to by chtělo asi něco spíš veku. Ale zas když tam nedám zásoby jídla, tak se bude muset vymyslet nějaký jiný inteligentní prostor venku na to. Co byste preferovaly (případně i jiné nápady se vítají) a proč? :kytka:

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21116 příspěvků 17.09.18 14:55
@Nimie píše:
Milé ženy (a muži samozřejmě), zákeřná otázka! :mrgreen: kdybyste měli nevyužitý prostor pod schody v domě, co byste s ním udělaly? Zkusím trochu vysvětlit situaci… původně jsem si myslela, že by se dalo nechat ho jako součást technické místnosti (a schovat tam ten největší bordel, bojler a takové věci). Nebo by byla možnost z toho udělat špajz, připadá mi to i přirozenější (předtím jsme takhle právě měli špajz), jenže chlad se tam držet moc nebude, tudíž třeba na skladování brambor apod. to nebude úplně ono - to by chtělo asi něco spíš veku. Ale zas když tam nedám zásoby jídla, tak se bude muset vymyslet nějaký jiný inteligentní prostor venku na to. Co byste preferovaly (případně i jiné nápady se vítají) a proč? :kytka:

Mohla bys tam zavřít Harryho Pottera :think:

hanaross
Kecalka 145 příspěvků 1 inzerát 17.09.18 14:56

Přesně takový prostor mame a udělali jsme z nej uklidovou místnost ( na mopy, vysavač, čisticí prostředky atd)+ tam ještě skladují kufry a věci co se vytahují jednou za rok

Tichošlápek
Extra třída :D 10022 příspěvků 17.09.18 14:56

Zavři tam Harryho :lol: Ehm no, ale jinak pod schody spíše ten provozní bordel, pripadne vestavět tam skříň třeba na ručníky apod. Spajz mi prijde lepší mít v kuchyni

Uživatel je onlineBábrdl
Generální žvanilka 21116 příspěvků 17.09.18 14:56

https://www.cluebees.com/…Potters-room

lucenka
Vesmírná mluvilka 32064 příspěvků 17.09.18 14:57

Tak záleží, jak je ten prostor velký a kde je umístěný. Ale špajz bych tam nedělala, to bych chtěla mít v kuchyni nebo v její těsné blízkosti.
Takže nejspíš pod schody je nejlepší úklidová místnost. Ale dá se tam udělat botník a jiné vestavěné skříně, krásné knihovny atd.

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 15:00

@Bábrdl @Tichošlápek :lol: :lol: a to není špatný nápad! Víte jakou radost pak budou děcka mít? :mrgreen:

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 15:01
@hanaross píše:
Přesně takový prostor mame a udělali jsme z nej uklidovou místnost ( na mopy, vysavač, čisticí prostředky atd)+ tam ještě skladují kufry a věci co se vytahují jednou za rok

A máte to nějak spojené s technickou místností? Nebo úplně samostatně?

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 15:02
@Bábrdl píše:
https://www.cluebees.com/…Potters-room
:pankac: tyjo, fakt lákavé ale! :lol:

bublinek
Kelišová 5010 příspěvků 17.09.18 15:03

Co sezónní věci - boty, oblečení. Nebo vybavení brusle a pod.

ElucaK
Kecalka 202 příspěvků 17.09.18 15:03

Vygoogli si „prostor pod schody“ a najdes milion napadu, jak to misto vyuzit. Taky zalezi, kde ty schody jsou. My je mame uprostred obyvaku a tam by byly komora nebo spajz opravdu nevhodne. Nemame pod nimi nic, a nebo se z toho da udelat relaxacni prostor. Jinak komora se hodi, mame ji na chodbe, je v ni neuveritelny mnozstvi bordelu :lol: Na potraviny mam studeny sklep :nevim:

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 15:07
@lucenka píše:
Tak záleží, jak je ten prostor velký a kde je umístěný. Ale špajz bych tam nedělala, to bych chtěla mít v kuchyni nebo v její těsné blízkosti.
Takže nejspíš pod schody je nejlepší úklidová místnost. Ale dá se tam udělat botník a jiné vestavěné skříně, krásné knihovny atd.

Schody můžu posunout v podstatě „kamkoliv“, můžu je posunout hned ke kuchyni nebo naopak k technické třeba. Jen moc nevím co bude lepší, nerada bych ten prostor nechala ladem. Velké je to zhruba 0,9×2m u vstupu, a pak ještě cca 1×1m za „rohem“ (Učkové schody).

Nimie
Nadpozemská drbna 25910 příspěvků 17.09.18 15:10

@ElucaK mě spíš šlo o praktickou stránku :) Byla jsem zvyklá, že tam byl fakt buď jen bordel (takže vlastně zbytečný prostor, jen se tam hromadily věci, na které už nikdo nikdy nesáhnul) nebo tam byla ta špajzka, ale zas tehdy to aspoň bylo chladné, což tady nebude bohužel. Zeď ze strany tam musí zůstat, takže takové ty designové věci (vestavěná vinárna apod.) bohužel nepřipadají v úvahu. Bude tam kromě toho i technická, která původně měla být jinak i na ty uklízecí věci. Ale zas bych asi mohla díky tomu zmenšit technickou místnost, kdyby se část přesunula tam.

Poison Eve
Ukecaná baba ;) 2428 příspěvků 17.09.18 15:13

Mame tam pracku, kose na spinave I ciste pradlo, prkno, vysacac…

klamonožka
Ukecaná baba ;) 1524 příspěvků 17.09.18 15:14
@Bábrdl píše:
Mohla bys tam zavřít Harryho Pottera :think:

To mě přesně napadlo u názvu diskuse a hle, nejsem nijak originální. :mrgreen:

Udělala bych tam komoru na takové věci jako lyže, zimní oblečení létě atd.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Adopce na dálku a návštěva Bangladéše mě mnohé naučila, říká Věra Pilbauerová

Věra Pilbauerová změnila život bangladéšské dívce Líze, která by bez její... číst dále >

Máte doma nebezpečné hračky?

Nebezpečné hračky jsou zrádné především tím, že nejsou poznat na první pohled... číst dále >

Články z Expres.cz

Do čela s ním! 5 důvodů, proč by Kubera byl skvělým předsedou Senátu

Primátor Teplic Jaroslav Kubera (ODS) slaví úspěchy nejen v domovském městě,... číst dále >

Proč Třešničková otálí s návratem do Česka? Vliv na to má infekce i kuchař

V Istanbulu popálená Týnuš Třešničková (23) uklidnila všechny své fanoušky.... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >