Prostor pod schody - nejlepší využití

31296
17.9.18 14:52

Prostor pod schody - nejlepší využití

Milé ženy (a muži samozřejmě), zákeřná otázka! :mrgreen: kdybyste měli nevyužitý prostor pod schody v domě, co byste s ním udělaly? Zkusím trochu vysvětlit situaci… původně jsem si myslela, že by se dalo nechat ho jako součást technické místnosti (a schovat tam ten největší bordel, bojler a takové věci). Nebo by byla možnost z toho udělat špajz, připadá mi to i přirozenější (předtím jsme takhle právě měli špajz), jenže chlad se tam držet moc nebude, tudíž třeba na skladování brambor apod. to nebude úplně ono - to by chtělo asi něco spíš veku. Ale zas když tam nedám zásoby jídla, tak se bude muset vymyslet nějaký jiný inteligentní prostor venku na to. Co byste preferovaly (případně i jiné nápady se vítají) a proč? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
30390
17.9.18 14:55
@Nimie píše:
Milé ženy (a muži samozřejmě), zákeřná otázka! :mrgreen: kdybyste měli nevyužitý prostor pod schody v domě, co byste s ním udělaly? Zkusím trochu vysvětlit situaci… původně jsem si myslela, že by se dalo nechat ho jako součást technické místnosti (a schovat tam ten největší bordel, bojler a takové věci). Nebo by byla možnost z toho udělat špajz, připadá mi to i přirozenější (předtím jsme takhle právě měli špajz), jenže chlad se tam držet moc nebude, tudíž třeba na skladování brambor apod. to nebude úplně ono - to by chtělo asi něco spíš veku. Ale zas když tam nedám zásoby jídla, tak se bude muset vymyslet nějaký jiný inteligentní prostor venku na to. Co byste preferovaly (případně i jiné nápady se vítají) a proč? :kytka:

Mohla bys tam zavřít Harryho Pottera :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit