Prostorný kombinovaný kočárek pro dubňátko?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
50
13.12.21 12:41

Prostorný kombinovaný kočárek pro dubňátko?

Ahojte,
chtěla bych se s vámi poradit ohledně výběru kočárku. Čekáme pravděpodobně chlapečka na konci dubna 22 a přemýšlím, který kočárek bude nejvhodnější.

Určitě bych chtěla kombinovaný a s většími koly (spousta kočárků má příliš malé přední kola) - do terénu. Ale hlavně mi jde o to, aby byla prostorná (širší) korba kvůli vození miminka v zimních měsících, aby se tam mimi vešlo, když už bude větší a bude mít zimní fusak apod.

Máte, prosím, nějaké tipy? Případně jak široká v cm by ta korba měla být? :)

Moc díky! :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
7558
13.12.21 12:56

@_elara gratulace k miminku.
Korbu bych volila určitě větší, ale jinak těžko říct. Záleží na miminku.
Mám dubnové miminko a cca od 6 měs. má sportak. Tedy se tam už nevešel, ale hlavně ho v korbě už neudržím. Chtěl koukat ven. V 8 měs.( teď), sedí, leze, stoupá si. Neumím si představit ho mít v korbě.
Jinak měří teď 79 cm.
Když připočítám čepici a fusak vychází mi z toho tak stará klasika Liberta :lol:

Zpětně bych si pořídila dobrý a prostorný hluboký kočárek a pak dobrý a kvalitní sportak, když zjistíš, co a proč chceš.
My měli Jane, ale tam ho od 6 měsíce so korbičky nedáš.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29699
13.12.21 13:00

Ja mám bebetto, asi splňuje vše co bys chtěla, akorát mám poznámku, syna mám květnového a v zimě už sme měli sporťák, do korby by se sice vešel, ale už v ní být nechtěl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1258
13.12.21 13:17
@_elara píše:
Ahojte,
chtěla bych se s vámi poradit ohledně výběru kočárku. Čekáme pravděpodobně chlapečka na konci dubna 22 a přemýšlím, který kočárek bude nejvhodnější.

Určitě bych chtěla kombinovaný a s většími koly (spousta kočárků má příliš malé přední kola) - do terénu. Ale hlavně mi jde o to, aby byla prostorná (širší) korba kvůli vození miminka v zimních měsících, aby se tam mimi vešlo, když už bude větší a bude mít zimní fusak apod.

Máte, prosím, nějaké tipy? Případně jak široká v cm by ta korba měla být? :)

Moc díky! :kytka:

No myslím si, že v zimě už budeš mít prcka ve sporátaku. v korbě už se mu asi líbit nebude, větší děti chtějí koukat. Jinak já mám ABC salsa for air a jsem spokojená. Jsme akční rodina a zvládá sníh, les, město, polni cesty, louku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2552
13.12.21 13:36

Za mne je skvělá Inglesina. Když si koupíte nový podvozek, korbičku mohu věnovat. Je prostorná, takže v ní vozím ještě i školkové dítě, mimi lze vozit klasicky vleže, později zvednout jenom záda, takže může koukat, později jde sklopit nožky a je z toho sporťák. Výhodou je i to, že korbu lze vozit po i proti směru jízdy. Inglesinu jsme měli s podvozkem Ergo bike, teď už se prodávají novější typy, ale společné mají to, že mají prostorný drátěný koš, kola jsou nafukovací a dobře odpružená. Nevýhod je jen v tom, že když se s kočárkem dělají psí kusy, odcházejí v podvozku boční šrouby a pružiny, většinou nám ale kočárek po dobu záruky vždy dobře sloužil, a to jsme s ní kolikrát krosili přes kameny, spadlé větve apod. Miminko v teplém fusaku se dovnitř vejde naprosto v pohodě, u menšího dítka jsem v korbě kolikrát vozila i kabelku, lahev s pitím apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
67541
13.12.21 14:09

@_elara hlavně klid, dubnové se ti tam s fiaskem úplně v pohodě vejde a na zimu už budeš mít nejspíš sporťák. Co se tohoto týče, největší korbu měl jednoznačně roan marita, do terénu super, do města těžký a do auta neskladny :think: já mám teď třeba peg Pérego GT3 a je super, ale je to trojkolka.. každopádně les, sníh, nic neni problém.. sportovní korba od cca 6 měsíců, jde dát do lehu :think: fajn je, že se bez problémů vejde i do malého auta :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1215
13.12.21 14:29

Kamarádka tady vozí dítě po kopcích ve staré Inglezině a super. Já kupovala terénní trojkombinaci Jané a jak už někdo psal, korbička je tak do půl roku. Zpětně bych koupila pořádný kočár s korbičkou a pak ty překlápěcí golfky Icoo nebo jak se to jmenuje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 14:29

@_elara Ahoj, také čekáme mimčo na jaře konkrétně březen. Kočárek jsme řešili dost dopředu a našli snad největší co se dělá (vnitřní rozměr korby 85×38cm) od firmy Elfan z Brodku u Přerova. Už ho máme doma a vypadá opravdu luxusně. Barvy jsme si vybrali sami, kola, podvozek a vše si mužeš zvolit + ti udělají ke kočárku autosedačku ve stejným odstínu jak si vymyslíš. A je krásně lehký takže není problém ho složit vynést prostě paráda. Uvidíme v březnu jak se bude líbit prckovi, ale nám jako rodičům opravdu zatím přijde moc dobře provedený a to jsme byli zkoušet opravdu hodně kočárku v prodejně, ale nakonec Elfan vyhrál a jsem ráda. Cenově rozhodně taky nebyl nejhorší v prodejnách mají kolikrát mnohem dražší s menší výbavou a už na prodejně celé rozvrzane.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
9.1.22 15:13

@Deniska1234 Teda moc děkuji za tip!!! Vůbec jsem o tomto výrobci/shopu nevěděla a to jsem nedávno říkala, že by bylo ideální, kdybych si mohla kočárek sestavit sama, protože u každého bylo něco, co mi vadilo, nebo co bych udělala jinak (blbá kola, taška, malá korba, těžký kočárek apod.), takže pro takové vybíravce, jako jsem já, super! :mrgreen: Pořádně na to mrknu a uvidíme, snad to bude konečně ono! :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21337
9.1.22 19:49
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.1.22 23:45

@_elara nemáte za co snad vyberete :) nevím odkud jste, my to měli do Brodku u Přerova kousek, takže jsme jeli vybrat barvy a vše si vyzkoušet přímo k nim na provozovnu, pan majitel byl velice ochotný a byla s ním výborná domluva :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
50
11.1.22 11:29

Tak jsem ještě narazila na Jasmine Bennetta
https://www.jasminecz.cz/…-cerno-sedy/
vypadá to, že by mohl splňovat všechny mé představy :dance: a korba veliká, 90 cm délka (vnější, ale tak to bude asi těch 85 vnitřní), což je paráda :potlesk: a nějaký ten terén by měl taky zvládnout… Asi vybráno :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat