Prostřídávání UM Hami při ublinkávání a na koliku

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Mia94
Kecalka 101 příspěvků 22.10.14 08:31
Prostřídávání UM Hami při ublinkávání a na koliku

Ahoj, zajímá mě, zda vadí když přes den dávám Hami na koliku a zácpu a na noc při ublinkávání. Malá měla prvně Hami při ublinkavani a pak začala mít šílené koliky a zácpy tak proto ta Hami na koliky. TAK Se ptám, vadí to nějak malé? Má 7 týdnů. Děkuji :-)

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
cizova
Závislačka 3409 příspěvků 22.10.14 08:33

Když je to jedna značka nemělo by

Mia94
Kecalka 101 příspěvků 22.10.14 08:44

Taky si myslím když je to od stejné značky ;-) :think:

Marbella
Kecalka 337 příspěvků 22.10.14 08:48

Ahoj, dcera mela koliky a ublinkavani pres pul roku a jediné, po čem se to mírnilo, byl Nutrilon. Presne uz si nepamatuju, který to byl, ale je to uvede i na krabici, ze to je na tyto potíže. Hami mi nechtěla nikdy a jeste v roce ji z kaší hami bolelo bříško. Asi ji ta značka proste nesedla.
Píšu to kvuli tomu, jestli prave Tvoje malá nemá ty zácpy prave z te značky.

cizova
Závislačka 3409 příspěvků 22.10.14 08:50

@Marbella tak u nás třeba právě byl nutrilon katastrofa a začátek všech problémů které se staršímu táhly až do 3let

Mia94
Kecalka 101 příspěvků 22.10.14 09:03

No malá už má asi páté mlíko :-D a teprve Hami ji sedí jak na ubliti tak na zacpu a a koliku. Tak mě zajímá, jestli to střídání neva?

saadet
Extra třída :D 11884 příspěvků 22.10.14 10:58

@Mia94 nevim jak moc ti mala ublinkava, ale jestli to neni nijak extra moc, zkus hipp bio combiotic a zahusti nutritonem. Na brisko pecka. Nam to na blinkani bohuzel nezabralo, pomáhá pouze nutrilon AR. Ale kamarádce co ji mala blindila tahle kombinace sedla super. Ja taky par dni zkusila a na brisko fakt ideál. Jinak tvoje mala je jeste hodne mala, koliky muze mit tak jako tak. Předpokládám ze biogaiu a sab/babycalm/in­facol používáte?

saadet
Extra třída :D 11884 příspěvků 22.10.14 11:03

Jinak míchat mlicka, ani v rámci jedné značky by se neměli..vim ze to nekdo dela, ale 3 doktoři mi rekli, ze se to nema..

ellievanessqa
Zasloužilá kecalka 724 příspěvků 22.10.14 11:09

Mě maličká taky jako mrnous dost blinkala a trpela na bříško ale nejvíc se nám osvedcilo uplne obycejný hami, žádný bolení bříška na který trpela předtím i při kojení, a ted je malé 10 mesicu a má ho stále, když sme zkoušeli hami proti ublinkávání tak sice neblinkala ale za to ani nekakala takže to vyresilo jeden problem ale zhorsilo druhy :)

Mia94
Kecalka 101 příspěvků 22.10.14 11:11
@saadet píše:
@Mia94 nevim jak moc ti mala ublinkava, ale jestli to neni nijak extra moc, zkus hipp bio combiotic a zahusti nutritonem. Na brisko pecka. Nam to na blinkani bohuzel nezabralo, pomáhá pouze nutrilon AR. Ale kamarádce co ji mala blindila tahle kombinace sedla super. Ja taky par dni zkusila a na brisko fakt ideál. Jinak tvoje mala je jeste hodne mala, koliky muze mit tak jako tak. Předpokládám ze biogaiu a sab/babycalm/in­facol používáte?

Taky měla malá AR a blila víc než před tím. A ty kapky biogaia, infacol to je na co prosím? My máme espomisan jen.

saadet
Extra třída :D 11884 příspěvků 22.10.14 11:15

@Mia94 biogaia jsou kapky s „hodnymi“ bakteriemi pro brisko. Ty si urcite kup, jsou sice dražší, ale pomáhají. Infacol je to samé co sab simplex nebo espumksan..nám tedy nejvic pomohly kapky baby calm. Jake AR mlicko jsi zkousela pouze hami?

Mia94
Kecalka 101 příspěvků 22.10.14 11:23
@saadet píše:
@Mia94 biogaia jsou kapky s „hodnymi“ bakteriemi pro brisko. Ty si urcite kup, jsou sice dražší, ale pomáhají. Infacol je to samé co sab simplex nebo espumksan..nám tedy nejvic pomohly kapky baby calm. Jake AR mlicko jsi zkousela pouze hami?

ZKOUUšeli jsme Bebu AR. Předtím měla Beba, Beba HA. Teď máme Hami proti ublinkání a zlepšilo se to ale má koliky tak dávám i Hami na koliky. Tak třeba dávat budu jen Hami na blinkani a tu Hami na koliku jen když se bude kroutit??

saadet
Extra třída :D 11884 příspěvků 22.10.14 11:30

Aby jsi ji v tom nedělala jeste vetsi maglajz..uz jste toho zkusila dost. Ja bych ti poradila (ale jak jsem uz psala, zalezi jak moc ti blinka - např. ma kuli tomu problem s pribiranim? Nebo jen obcas ublinkne…) bud tu kombinaci toho hippu a nutritonu a nebo jestli hodne blinka, nam pomohl je. Nutrilon AR a brisko je celkem v pohode. Kup biogaiu (ale nez zabere trvá to i tyden) a neco na ty prdiky -espumisan/sab/in­facol, jak jsem psala nam nejlip zabraly kapky baby calm-ty jsou i přírodní tak jsem mela dobry pocit. Ale ve finale si musis rozhodnout ty a vypozorovat co tvoji male vyhovuje. Me to taky kazdy rikal, je to na palici, kdyz byla takle maminka mela sem pocit ze nejsem schopna nic vypozorovat, ale fakt to casem jde ;) ale urcite si uz vyber jednu variantu a nejakou dobu ji neměň, ať malá nemá moc velký zmatky. Ono pak muze mit problemy i s „dietní“ chyby (myšleno míchání klik, ne odhadnete množství atd). Tak hodne stesti :palec: snad ti to k něčemu bude.

saadet
Extra třída :D 11884 příspěvků 22.10.14 11:31

Ps pardon za gramatiku pisu z mobilu a jedu s kočárkem nejsem takovy blbec :mrgreen: :mrgreen:

Ivona03
Nováček 3 příspěvky 20.09.15 20:38

Ahoj, PROSÍM POMOC, chci se zeptat právě k tomuto tématu.
Máme 4 měs. holčičku, je od začatku na UM, a od příchodu z porodnice problémy se stolici. Zprvu aspon 1 - 2× denne pak kolikrat ani to ne. Tak jsme vyzkoušeli všechno možny, i mlíčka, měli jsme Hipp, Bebu, Nutrilon a nakonec jsme skončili na Sunaru. Ten byl tak nějak nejlepší že aspon 1× denne kadila. Nicméně ted poslední dobou začala neuvěřitelně ublinkávat, i klidně 2-3hod po jídle jakmile se s ní pohlo bylo vymalováno. Tak jsme koupili Nutriton zahuštovadlo a bylo po blinkání, ale zase strašák krz stolici tak jsme začali troškama počát. přesnídavkama a dobrý, vychytali jsme to, dokonce kadila i dvakrat denne což je uspěch. A poslední tyden a kus hrozný problem, uplně tvrdy hovinka, ktery vytlačí jen za pomoci rourky. Tak jsem začali davat min nebo uplně vynechavat nutriton aby se to srovnalo, jenže pochopitlně opet blinka. Tak už opravdu nevím, koukala jsem prave na Hami že je jak na blinkaní tak na koliky. Jenže to je začarovaný kruh bud jí mužu dat to nebo to sem četla. Nějaká rada prosím??? :nevim: Jinak včera mi vypila 200ml čaje, byla hrozně žíznivá a dneska sice přes rourku měkka stolice, myslim si že díky tomu čaji ale to mi běžně nevypije. Pije tak 70ml denně. Moc děkuji za jakýkoliv tip a radu.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >

Tady je Mišíkovo! Zpěvákova Denisa ráda ukazuje sexy postavy i dokonalý zadek

Sotva se herec a zpěvák Adam Mišík rozešel s vnadnou přítelkyní Dianou, už si... číst dále >