Proteinová dieta - kdo začíná, přidejte se

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:12
Proteinová dieta-kdo začíná přidejte se

Ahoj, dnes jsem začala s proteinovou dietou.Jak dlouho držíte, kolik jste zhubly a cvičíte popř. co. Děkuji
PS:prosím kdo nedrží tuto dietu, at nekomentuje.
Prosím o anonym, nechci aby rodina věděla že hubnu, nevěřím mi že zhubnu..tak jim to hci dokázat, že to zvládnu :srdce:

Reakce:

pst007
Zasloužilá kecalka 630 příspěvků 15.11.18 20:31

Přidávám se, ale nehubnu. zkouším proteiny už nějaký čas.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 15.11.18 20:37
@Anonymní píše:
Ahoj, dnes jsem začala s proteinovou dietou.Jak dlouho držíte, kolik jste zhubly a cvičíte popř. co. Děkuji
PS:prosím kdo nedrží tuto dietu, at nekomentuje.
Prosím o anonym, nechci aby rodina věděla že hubnu, nevěřím mi že zhubnu..tak jim to hci dokázat, že to zvládnu :srdce:

Já jsem už takhle zhubla, ale to jsem měla jedno dítě, teď k tomu mám roční dvojčata a únavou někdy ryju v zemi a zapomenu, že držím dietu…nemám ani chutě, ajko mi to spíš nemyslí:-( A tak si místo vody dám šťávu. Ale poprvé jsem tak zhubnula asi 15kg (v podstatě to, co jsem nabrala po porodu při kojení - po porodu jsem byla na své váze a až při kojení jsem nabírala).Tak teď se o to snažím znovu. Tak uvidím.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Pryč s šedým a upršeným hnusem! Chci slunce a hranolky, kňourá Kopřivová

Podnikatelka a travellerka Veronika Kopřivová (27) trpí jako zvíře, chuděra.... číst dále >

Nejhorší pařba roku: Na večírku StarDance se víc zívalo, než pilo, Necpál nedopadl dobře

Z příjemného zvyku jako by se stala vynucená povinnost. Účastníci letošního... číst dále >

Články z Ona Dnes

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >