Proteinová dieta nefunguje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 07:27
Proteinová dieta nefunguje :-(

Dobrý den, takřka rok po porodu syna stále zápasím s velkou nadváhou. Pří 169 cm mám nyní 94 kg. Zkoušela jsem zdravé stravování a jogu, no výsledek nic. Nyní zkouším proteinovou dietu, nejím pečivo, ovoce, jím opravdu do těch 50g sacharidů denně. Jediné, čím jsem zhřešila byla sem tam kostička 90%čokolády a nic vím. Když jsem s proteinovkou začínala, měla jsem 98 kg. Takže úbytek tam je, ale přijde mi spíše voda :-( Připomínám, že jsem před nějakou dobou byla u lékaře s nedobrými výsledky skrz štítnou žlázu, doktor to nazval, že je to poporodní zánět štítné žlázy, i když se podivoval, že tak dlouho od porodu a že by prý mohl nasadit léky, ale ještě počká a nadváhu od toho prý nemám :-(. Mám přijít na kontrolu, ale při tom, jak vše zlehčoval se mi tam ani nechce. :-( Upřímně jsem si nyní objednala protein. diet koktejl z obchodu pro sportovce. Je tam málo sacharidů a hodně zasytí. Budu to mít místo oběda a večeře a mezitím jen jogurt nebo tvaroh, vejce na snídani a zelenina. Dokonce jsem odpískala i jakýkoliv alkohol a krom neslazené 1=2 káv denně piji jen vodu obyč. a nebo si ji ochutím citronem. Upřímně už fakt nevím co víc udělat :-( Stalo se někomu, že protein. dieta moc nefungovala?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21419 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 07:29

Nevím jak dlouho to držíš, ale 4 kg ti je málo?

eva.pass
Kecalka 130 příspěvků 26.06.19 07:34

Ja myslim ze u hubnuti vzdycky jde o to, aby byl vydej vyssi nez prijem, na specialni diety neverim :) kdyz nezabirala samotna zdrava strava, tak k ni pridej nejaky pohyb v hubnoucim tempu - aby ses jen lehce zadychala a mohla jeste mluvit. joga je spis posilovani..

hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 07:36

@pikola No, vzhledem k tomu, že jsem vždy trpěla na zadržovaní vody, tak si myslím, že hodně z toho je právě voda. No a stravuji se takto měsíc, s tím, že ten přísný režim je měsíc, před tím to bylo trochu odlehčené. Nyní si nedám už žádnou přílohu. Prostě nic. Hlad nemám a snažím se i hodně pít, jenže jsem fakt čekala pomalu zázraky. Nyní za pomoci koktejlů se budu snažit sacharidy srazit na 20g denně. Tak uvidím co a jak. Protože už nevím co dělám špatně…

hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 07:38

@eva.pass Začínám s běháním, ale samozřejmě nedosahuji takové vytrvalosti. Nic jiného než běhání provozovat nelze. Na kolečkové brusle tady není místo kde jezdit, kolo nemám a posilovnu tak nějak nezaplatím. :-( A ano, joga je posilování a u mě hlavně skrz záda.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.06.19 07:44

Ahoj, nedržela jsem přímo proteinovou dietu, ale taky jsem omezila přílohy a nejedla jsem sladké a váha šla dolů…

Koupila jsem si taky proteinové nápoje:
https://www.myprotein.cz/…0530943.html

Mají velké množství bílkovin. Zkus se zaměřit právě na bílkoviny a nepočítat sacharidy…
Hodně masa, šunky a k tomu zeleninku a když je hlad tak si dát ten proteinový nápoj.

Ono je to taky hodně o psychice, taky jsem zažila ty časy, kdy jsem denně stoupala na váhu, jestli jsem deko zhubla nebo přibrala… Je dobré být v pohodě, nehonit se za každým kilem…
Mě nejvíc pomohla vždycky na nastartování margitova dieta, ale vím, že je to hodně drastické…

Držím Ti palce :hug:

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 26.06.19 07:45

@hanabenešová podle mě jsou tyhle koktejly akorát tahák na peníze. Možná zhubnes, ale dlouhodobě se na tom vydrzet nedá. Já po všech možných dietach začala s low carb a váha šla dolů.

Uživatel je onlinepikola
Generální žvanilka 21419 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 07:45
@hanabenešová píše:
@pikola No, vzhledem k tomu, že jsem vždy trpěla na zadržovaní vody, tak si myslím, že hodně z toho je právě voda. No a stravuji se takto měsíc, s tím, že ten přísný režim je měsíc, před tím to bylo trochu odlehčené. Nyní si nedám už žádnou přílohu. Prostě nic. Hlad nemám a snažím se i hodně pít, jenže jsem fakt čekala pomalu zázraky. Nyní za pomoci koktejlů se budu snažit sacharidy srazit na 20g denně. Tak uvidím co a jak. Protože už nevím co dělám špatně…

No já bych řekla že nic, protože optimální úbytek je 0,5-1 kg týdně. Prostě to nepůjde hned. Já Hubla 10 kg přes půl roku :nevim: jestli jsi čekala, že z tebe bude za měsíc modelka jak v těch reklamách na hubnutí, tak tě zklamu, takhle to nefunguje.

Příspěvek upraven 26.06.19 v 07:48

Mimis2017
Ukecaná baba ;) 1625 příspěvků 26.06.19 07:47

@hanabenešová a ještě jedna věc. Na běhání bych se teď snad i vyprdla ať si neznicis klouby. Taky jsem byla na váze 93kg při 170 cm a Teda běhat bych nešla ani teď s 80kg.

lamicina
Ukecaná baba ;) 2270 příspěvků 26.06.19 07:55

Čtyři kila za měsíc máme 48kg za rok :lol:. Takže? Samozřejmě, že v první fázi je úbytek voda, protože jsi snížila příjem sacharidů, které zadržují v těle vodu. Tohle je práce tak na rok, tak se nenervuj. Já jsem přechodem na low carb ztratila přes 100cm za 3 měsíce a samozřejmě to nebyl jen tuk. Ale tak je lepší nebýt zavodněná než tlustá a ještě oteklá ne?. Taky jsem měla fáze, kdy se hubnutí zastavilo, tak jsem zařadila cheat day nebo naopak přerušovaný půst. Pohyb jsem zařadila až na posledních 5 kg, jinak to bylo především změnou stravy.

cecetka
Echt Kelišová 8485 příspěvků 26.06.19 07:59

@hanabenešová Za jak dlouho jsi ty 4 kg zhubla? Neutracej penize za pseudoskvele doplnky stravy pri hubnuti (to je jen vyhazujes z okna), radeji si za ty penize doprej hromadu kvalitni zeleniny, masa, syru. Chapu, ze je jednodussi a rychlejsi si namichat nejaky predpripraveny napoj nez pripravit kvalitni jidlo, ale pro organismus to neni nejlepsi - je v tom spousta nezadouci chemie.

DanielaMakova
Stálice 96 příspěvků 26.06.19 08:10

@hanabenešová

Záleží jaký máš protein. A samozřejmě pohyb. Partnerovi jsem koupila 80% syrovátkový od firmy Volac ( pokud máš zájem můžu odeslat z 20 kg ) + do toho běhá, chodíme na procházky a jezdíme na kole. A váha šla dolů. Já osobně jsem opak: kost a kůže. Brala jsem ho asi týden místo mého Gaineru a málem ne to vcuclo :mrgreen: jak říkám. Váha šla dolů, ale byla to jen zkouška

hanabenešová
Kecalka 255 příspěvků 1 inzerát 26.06.19 08:25

https://www.fitness4u.cz/…-whey-2000g/?… Vybrala jsem tento protein, ono se to dá i smáchat třeba s mandlovým mlékem atd… Mám to místo dvou jídel denně a je to spíš i tím, že přes léto brigádničím a moc času na jídlo nebude, takže tohle je myslím dobré řešení. Do Keto výrobků bych nešla, to už j pro mě moc nákladné, ale třeba to účinek má.

kackarec
Zasloužilá kecalka 727 příspěvků 26.06.19 08:49

@hanabenešová ahoj,ja bych se take krome diety zamerila na tu tvoji stitnou zlazu. U ktereho doktora si s tim byla? u normalniho nebo endokrinologa? ono totiz pokud si mela zanet a stitna zlaza nefunguje tak jak ma, tak to obcas muze mit vliv na vahu a hubnuti nebo naopak pribirani, ja jsem treba leta nemohla pribrat at jsem snedla co jsem snedla a nakonec z toho vylezl problem se stitkou, zacala jsem brat leky a ejhle najednou par kilo nahore a hned jsem se citila lepe :-)

lachtanice86
Echt Kelišová 8341 příspěvků 26.06.19 09:05

@hanabenešová vykašli se na tohle a začni s low carb. Já ho držím a za 4mesice mám dole 7kg. Ale začínala jsem na váze 65kg teď mám 58kg.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama