Proteinové tyčinky s cvrččí moukou?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
karulka198
Nováček 2 příspěvky 28.08.18 15:38
proteinové tyčinky s cvrččí moukou???!

Ahoj holky, viděla jsem před nějakou dobou na Nově a pak četla v Blesku o nové firmě SENS, co založili češi, co prodávaj proteinový tyčinky s cvrččí moukou 8o 8o 8o. Viděla jste to některá taky? Je to podle nich nejkvalitnější protein a je to dobrý pro zdraví a pro cvičení a na hubnutí…??? Jako nevím, zkoušela jste některá tady? ;) Dejte prosim vdětě,. díky.

Reakce:
Ewiczka
Kecalka 386 příspěvků 28.08.18 15:42

Vím, že je mají u nás v Penny, ale zatím jsem nezkoušela.

Jitka1961
Stálice 79 příspěvků 28.08.18 15:43

@karulka198 koupila jsem si to a za mne hnus,,takovy drobivy,,a tyčinka ve zdrave vyzive 75kc..hruza!!

navy blue
Kecalka 317 příspěvků 28.08.18 21:09

je úplně jedno, jestli do toho dávají cvrččí mouku, mletý chrousty nebo muší křidýlka, konzistenci a chuť to má asi jako obarvený piliny, rozhodně nedoporučuju.

Jitka1961
Stálice 79 příspěvků 29.08.18 09:22

@navy blue ze jo?ja do toho kousla a slo to v kos :( :mavam:

navy blue
Kecalka 317 příspěvků 29.08.18 09:55

@Jitka1961 já ji teda dojedla, asi natřikrát. měla jsem ji ve sportovní tašce, a když jsem někde lítala, a byl zrovna hlad … ale tři mi doma ještě leží a myslím, že už se k nim nevrátím :-)

Jitka1961
Stálice 79 příspěvků 29.08.18 11:16

@navy blue no ja ji koupila jen proto,ze uz to prodavacka mela nacteny v pokladne,ale 75kc?se zblaznily ne?mela jsem za to,ze to bude něco jako proteinova tyčinka,ty mi chutnaji,ale jsou kaloricky tak to nechci moc jist…ale cvrcky uz nikdy!!! ;) :mavam:

navy blue
Kecalka 317 příspěvků 30.08.18 09:08

@Jitka1961 hele zase ona je to výzva :-) asi si jednu cvrččí tyčinku dám do auta, a až někde uvíznu v koloně, a bude hlad, třeba mi bude ještě dobrá :-)

Jitka1961
Stálice 79 příspěvků 30.08.18 09:11

@navy blue jako to jo,ale vem si k tomu vodu,me se to v puse tak patlalo,ze jsem se musela napit :mrgreen: :mavam:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Velká fotosoutěž: Fisher-Price je u konce. Kdo se může těšit na výhru?

Milé maminky, od 24. 9. 2018 do 9. 12. 2018 jste mohly přidávat fotografie... číst dále >

Články z Expres.cz

Kletba od matky vyšla! Alena z Pošty pro tebe prodává Nový Prostor a je na ubytovně

Byl to bezpochyby ten nejpopulárnější a nejemotivnější díl pořadu Pošta pro... číst dále >

K Jiřímu má vstup zakázán. Proč Andrea nesmí navštívit otce své dcerky?

Ještě před několika měsíci patřila k jeho nejbližším osobám, a když na konci... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Deset tipů, jak nastartovat životní změnu a být zdravější

Cítit se dobře fyzicky i psychicky si přejeme určitě všichni. Někdy k tomuto... číst dále >