Proteinový nápoj při kojení

114
11.1.21 22:02

Proteinový nápoj při kojení

Hezký večer, snažím se dat dohromady po druhém porodu a něco zhubnout. Zapisuji si do kalorickych tabulek a mam problém s bílkovinami. Protejnový nápoj by mi pomohl chybějící bílkoviny doplnit a zároveň je to rychlá alternativa kdyz nestíhám normální jídlo. Stále ale kojím 11 měsíční dceru. Může se protejn při kojení? Nechci tím rozhodně nahrazovat normální stravu, jen jako doplněk třeba do kaše nebo jogurtu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
10118
11.1.21 22:29

Kup si cisty protein, treba syrovatkovy, bez jakychkoliv prisad. Ty prisady jsou fakt sra..ky (umela sladidla, prichute apod).
Nevim, cemu by to pak melo vadit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
11.1.21 23:54

Mléčný protein určitě OK, když to nebudeš přehánět. Určitě se ale vyhni hrachovému proteinu a dalším rostlinným, stáhni po nějakém mléčném. :wink:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
933
11.1.21 23:58

Kup si od gymbeam. Ve slozeni nic zavadneho: treba TrueWhey vanilla: sušený syrovátkový proteinový koncentrát, přírodní aroma (vanilková), barvivo (beta karoten), sladidlo (sukralóza).
A klidne bych pila, treba i rozmichanyho v mlice a pridat treba jeste jogurt at to mas fakt jako nahradu jidla a nebo to rozmixovat s bananem a vlockama + mliko na takovy husty koktejl.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
12.1.21 00:14

Doporučuji si dohledat, které proteiny přecházejí do mléka (kupodivu se to liší třeba mezi tvarohem a syrovátkou). Já popíjela při kojení syrovátku a pak jsem si to vyčítala, jestli to nemohlo rozjet ABKM. Ta se nakonec nepotvrdila, ale s dietou jsem si užila.

• Citovat
  • Nahlásit
262
12.1.21 09:26

Kojila jsem dceru jen 3měsíce a od začátku jsem doplňovala proteiny tímto způsobem. 1× denně. Už ti neřeknu který jsem měla, ale dostala jsem doporučení přímo od výživové poradkyně dokonce si myslím, že to podle obalu byl ten co píše @Leenvecka a řeknu ti, že právě proteinový nápoj mi nesmírně pomáhal, vůbec bych se toho nebála

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat